Záložky

Impérium: štyri kráľovstvá

Alternatívne názvy: Impérium: štyri kráľovstvá

Game Empire: Štyri kráľovstva o stredovekom kráľovstve.

Ak chcete hrať hračky na vašom mobilnom telefóne, odporúčame stratégiu Empire: Four Kingdoms MMO pre Android, iPhone a iPad. Vývoj patrí spoločnosti Goodgame Studios, ktorá sa starala o prispôsobenie v niekoľkých jazykoch a môžete si vybrať vhodnú. Udalosti sa odohrávajú v čase kráľov a rytierov, takže vo všetkom vládne stredoveká atmosféra. Po krátkom úvode, počas ktorého sa môžete zaoberať manažmentom, postupujte nezávisle.

Empire: Štyri kráľovstvá na stiahnutie nie je ťažké, pretože je k dispozícii zadarmo. Ale ak ste jedným z tých, ktorí nemôžu čakať na rýchlejší pokrok, potom sa pripravte na pravidelné odosielanie z vášho účtu malú sumu na urýchlenie výstavby, ťažby alebo zlepšenie budovy. Ak dávate prednosť prehrávaniu na veľkej obrazovke, môžete si na svojom počítači prevziať Empire: Four Kingdoms a bude to hračka založená na prehliadači s rovnakými nastaveniami ako mobilná verzia.

Vykopávame do nového územia.

Každý hráč je pridelený kúsok pozemku, ktorý musí byť chránený a vyvinutý. Budovať vnútri kráľovstva budovy, extrahovať zdroje, vyškoliť armádu. Postupne sa rozširujú hranice vlastníctva, pretože budú viac potrieb. Existuje veľa budov a prístup k nim sa otvára postupne, najdôležitejšie sú však:

  • Ministický lom
  • Sawfish
  • Fermy
  • Keep služby
  • Tables

Jeden deň vám umožňujú zhromažďovať užitočné materiály, iné sú zodpovedné za jedlo, ďalšie sú potrebné na ochranu kráľovstva. Budete mať aj špiónov. Na jednej strane sú to užitoční chalani, ktorí pomôžu zistiť vojenský potenciál a ekonomiku susedného kráľovstva, ale na druhej strane sa môžu stať problémom. Napríklad, niekedy vzbudzujú ľudí a začnú sa v meste objavovať požiare.

Mali by ste tiež vziať do úvahy, že špionáž pre susedov nie je len vy, ale aj ostatní špioni tiež špehujú na vašich pozemkoch. Ak ich chcete chytiť, pošlite stráže na hliadky. Zachytený špión môže zistiť cenné informácie o tom, kto ho poslal a poslať svoju armádu zákazníkovi.

Game Empire: Štyri kráľovstvá vám umožňujú vybrať taktiku vývoja udalostí. Snažte sa rokovať pokojne a len vtedy, ak diplomacia neposkytuje výsledky, nemožno sa vyhnúť účasti v bitkách, aby ste z času na čas ešte museli útočiť alebo brániť. Preto je potrebné šikovne využiť dostupné sily, správne usporiadať ich a použiť dostupné nástroje na miesto.

Tak je tiež možnosť vyriešiť samotného nepriateľa alebo zjednotiť priateľské kráľovstvo. Voľba by sa mala robiť vždy individuálne, na základe vašich schopností a nepriateľských síl. V tomto prípade môžeme poradiť v spoločnosti, aby sa aktívne správa, aby ste boli poznaní a ocenení. Ak sa aktívne podieľate na živote aliancie, v prípade útoku na vás existuje viac šancí, že výzva na pomoc rýchlo reaguje. Okrem toho sú v takých združeniach volebné úrady. Okrem lídrov a ich asistentov existujú diplomati, pomáhajú rozvíjať mier medzi alianciami alebo rozpútať vojnu, po prvom skúmaní ich vzťahu. Zamestnanci sa zaoberajú vyhľadávaním nových členov aliancie, velitelia velia hlavné sily a pokladníci monitorujú plnenie vnútornej pokladnice.

Empire: Hra štyroch kráľovstiev má veľa tvárí, ale nie je možné všetko podrobne rozprávať. Nastane invázia nomádov, samurajov a ďalších cudzincov. Existuje štúdium nových krajín s ťažkými alebo priaznivými podmienkami, účasť na kráľovských skúškach a oveľa viac.

 

Empire: Štyri kráľovstva na stiahnutie zdarma