Záložky

Eldoran: Bitka limity

Alternatívne názvy: Eldoran

Eldoran: Bitka obmedzenia on-line riešiť problém správnej voľby denného fantasy hra pre veľa hráčov, ktorí sú znudení na prvú a nechajte zábava, ale všetky rovnaké rutiny a jednoduchosť podobné on-line hier. Výhodou tejto hry možno nazvať, že hrať hru on-line Eldoran: Bitka limity, iba stabilné pripojenie k internetu a poznáte webový prehliadač. Hra nevyžaduje sťahovať žiadny špeciálny softvér na vašom počítači.

Eldoran Online hry: Bitka limity vám dáva možnosť ponoriť sa do sveta fantázie a dobrodružstiev sa podieľajú na boji medzi dobrom a zlom. Vyberte si pekný stranu konfliktu, vytvoriť svoj vlastný charakter, dokončí questy, vyhrávať bitky, budete silnejší, pretože ste extrahovali skúsenosti. Rovnako ako u všetkých on-line hra, hlavným cieľom hry je súťažiť s ostatnými online hráčmi.

Pre prehranie Eldoran: Bitka limity, musíte byť odovzdaný zápis do hry Eldoran: Bojové limity. To nebude trvať veľa času a je zadarmo. Eldoran: Bitka limity registrácia sa skladá z niekoľkých krokov:

1. V prvom registračnom okne musíte zvoliť rasu vašej postavy a nastavte ju voľbou počiatočnej charakteristiky parametrov útoku, obrany, agility, mágia.

2. Potom vyberte názov exteriéru a podlahy ste vytvorili hrdinu.

3. V konečnej fáze registráciu, môžete napísať svoje meno, e-mailovú adresu, heslo a novú hru súhlasíte s pravidlami hry.

Gratulujem. Registrovať Eldoran: Bitka limity prešiel, a môžete začať vaše dobrodružstvo.

Eldoran hry: Bitka obmedzenia on-line nezaťažuje vaše postava trieda ťažkú ​​voľbu, pretože vy sám osobne zistiť, aké vlastnosti by sa mali zamerať na skúsenosti dodanie body svojho hrdinu.

V tejto hre ste v práve zvoliť, ktorý zo štyroch dostupných pretekov svetového Eldoran: Bitka von hrať. Môžete hrať hru Eldoran: Bojové limity pre on-line progresívne závodné hrubá asketického Irie, Gran hriešne a divoké nespútanej sattekov.

Hrubý - najvyspelejšie technologické aspekty ľudí a ekonomicheskom Eldorana. Títo ľudia nemajú spoliehať na osud a prchavých mágie. Súdržnej spoločnosti a zvedavosť - to sú hlavné spôsoby, ako bojovať sattekov proti iným rasám.

Satteki - presný opak toho, hrubý. Sú to ľudia lovci a stopári. V boji o prežitie, využiť prírodných síl, pretože obsahuje túžbu po každom pôrode Satteke.

Gran - ľudia nemajú spoznáte známej morálku. Oni dlho robili svoju voľbu v prospech zhýralosti a perverzné potešenie. Naisilneyshy z týchto ľudí má magickú moc na zvádzanie a manipuláciu.

Airi - rodáci z Gran ľudí z ich voľbu v prospech odmietnutia telesných rozkoší. Je isté, mix a Gran Sattekov. Napriek šialenstvo Nargen sú ich najhorší nepriatelia, ktoré, mimochodom, je celkom vzájomná.

Cez jeho interaktivitu a hrateľnosť Eldoran hry je pod aktívnym revízie, a hráme až do beta verzie hry. To znamená, že máme záruku pre rozvoj a obnovu tak vzrušujúceho sveta. Nedávno zaviedla do hry by mal byť schopný vytvárať klany - on-line komunity hráčov, ktorí budú v blízkej budúcnosti viesť neľútostné boje o kontrolu nad oblasťou na globálnej mape sveta Eldoran.

Je potrebné poznamenať, Eldoran: Bojové limity - on-line hra vyvinutá domáce Charkov «Fantasy Universe". Podpora domácich výrobcov. Najmä preto, že programátori sa snažil a naďalej snažiť čo najlepšie.

Uistite sa, že Eldoran: Bitka pri on-line hra je niečo, čo vás nenechá nudiť a bude plne buď otvorí v rozvoji talentu bojová hra charakteru.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more