Záložky

Driver: San Francisco

Alternatívne názvy: Driver: San Francisco

Hra Driver: San Francisco - jeden z najviac vzrušujúcich pretekov multiplatformný. Základný rozdiel v realizmu. Budete musieť starostlivo zdokonaľovať vodičské zručnosti a prekonať všetky ťažkosti chodníky. Ako projektanti preslávil Ubisoft, pochybovať kvalita hry nie je nutné - je to naozaj kvalitná a solídne vykonaný projekt. Tento projekt je logickým pokračovaním uznávaný ovládače. Celkovo je projekt podobný všetkých predchádzajúcich hier v sérii, ale stále niektoré veľké inovácie nezmieňujú nemožné.

Driver San Francisco hra vám dá možnosť, aby vás oboznámiť s pokračovaním príbehu o dvoch zúfalých vodičov a zaprisahali nepriateľov, John Tanner a Charles Jericho, ktorí sa ešte podarilo prežiť po hrozné prestrelke v Istanbule. Po tomto incidente sa chlapci boli ešte schopní vrátiť sa do rodného Spojených štátov. Teraz Tanner bol hliadkujú v uliciach San Francisca, a Jericho ich čaká súd odsúdiť. Avšak, trestnej povahy Jericho sa podarilo uniknúť z útoku na policajného vozidla nesúceho ho. V snahe zastaviť utiekli Tanner dostane do hroznej nehode kamiónu. On prežije, ale upadne do kómy. No, ako nechcete, aby rýchlo stiahnuť Driver San Francisco osobne overiť pravdivosť týchto neuveriteľných vývoj?

Po takých udalostiach Tanner bol schopný tzv "shift", ktorý mu dáva schopnosť stať sa implantovaný v orgánoch iných ľudí, ak je to nutné. Teraz, pohybujúce sa z auta do auta, budete môcť úspešne pokračovať, by sa mohlo zdať, dokonca self-porážať misie.

Akonáhle si môžete stiahnuť ovládače: San Francisco, budete sa diviť, veľké flotily, k dispozícii hráčom. To je viac ako 120 unikátnych a legendárny auta, ktorá v priebehu hry môžete upgradovať na novú úroveň! A nie je to tak dávno, vývojári prisľúbili, aby zvážila pridanie v Driver: San Francisco ruský stroj, aby sa tak podporila všetky ruskej fanúšikov projektu.

V tomto projekte si môžete vyskúšať sami seba ako vodič jazdu na viac než 200 km drahé. V tomto prípade, na rozdiel od predchádzajúcej hry, v pokračovaní ovládačov bude realizovaný až 9 hlavných herných módov, čo umožňuje, aby hra bola ešte zaujímavejšie.

Ak chcete úspešne stiahnuť hru Driver: San Francisco, budete musieť kúpiť pre-klávesov sa k nim dostať. Môžete to urobiť kliknutím na odkaz priamo z hlavnej stránky hry. Pre plnenie úloh si môžete zarobiť peniaze, ktoré potom bude vynaložená na modernizáciu existujúcej alebo nové auto.

Môžete nahrať svoje záznamy na špeciálnej DVR, ktoré majú v Driver: San Francisco stroj. A neskôr úspechy môžu byť zdieľať so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Poponáhľajte si a otestovať ovládač: San Francisco pc, je to vlastne skvelý a vzrušujúce preteky!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more