Záložky

Dragons

Alternatívne názvy: Dragons

Prihlásený hra Dragons - nový browser hračky, ktoré osloví všetkých milovníkov fantasy. Pripojte sa do hry draci jednoduché a jasné každému, s cieľom hrať draci, len musíte použiť akýkoľvek prehliadač na spustenie hračky a kompletné štandardné registračný formulár. Dragons - hračky, ktoré v plnej rýchlosti s využitím moderných technológií 3D. Preto, rozhranie a obraz je veľmi pestrý a kvalitatívne. To je plán Dragons prihlásený hra pomáha ešte hlbší ponor do fantastického sveta ohňom-dýchať tvorov.

Ešte predtým, než opustíte svoju poštu pre registráciu zvoliť prezývku a získať heslo, budete vyzvaní k výberu, ktorá strana bude musieť bojovať

• Valor - pokojne a rozumne bojovníci obchodníci

• Sadar - asketické bojovníci barbari

Na ktorú stranu sa prejsť a aké princípy sa prejavujú vo svete on-line hier Dragons potrebné rozhodnúť pred registráciou.

Zahrajte si hru on-draci môžu byť iba ako zástupca ľudskej rasy. V každej z týchto dvoch súperiacich ríšou, existujú dva hlavné závody:

• ľudia

• draci

Existujú aj ďalšie postavy - zástupcov menších rás - plameň a mesiac elf, minotony a ďalšie, ale iba konať ako spojenci alebo nepriatelia.

Dragons - on-line hra s návykovou hrateľnosťou. Po prvej svetovej vojne konfrontácie a zlými silami bohov Shaab, vľavo dva závody, ktorí túžia vzájomnej krv. Vo Veľkej priekopovej - kde draci, spájať s ľuďmi, sa zaoberal rozhodujúci ranu zlé - tvorí kryštály, ktoré majú veľké magické sily, ktoré sa nazývajú Dragon slzy. Dragons Online hra sprisahania stanovené podrobne, ale veľmi backstory sveta potrebovať prečítať Adama, ako intro vidieť zlyhať.

Dragons ponúka začiatočníci prejsť úvodné questy, ktoré každý hráč dostane od svojich mentorov, v závislosti na zvolenom ríše - modrá alebo červená Valortsev Sadartsev.

Ak sa rozhodnete hrať hru on-line na strane Dragons bojovníkov obchodníkov, bude miesto bude perie War Academy Gaeta, keď ako poslať viac vojakov askety - to si cestu v hre Dragons prihlásený začína s Akadémiou vojny Radan.

Ak chcete čerpadlo svojho hrdinu musí prejsť questy a bojovať s monštrami a protivníkov - ako niečo nové, ale hrať hry on-line Dragons začnete akonáhle obranca svojho mentora.

Prvou úlohou je hľadať a zničiť zradca Marauder Dairy. Plnením úloh a vyhrávať súboje, získate nielen vedomosti, ale tiež povesť bodov. Vo svete Adan monštrá sa môže voľne pohybovať, a preto, aby napadnúť jeden z nich, budete musieť vybrať a potvrdiť svoje zámery s dvojitým kliknutím. Každý porazil monštrum prináša skúsenosti a odmenu za hrdinu.

Boj v hre prebieha v poloautomatickom režime. Hrdina môže vykonávať údery v troch rôznych regálov:

• ochranný

• útočiace

• čarovná

Môžete premýšľať o svojej taktike v hre Dragons. Hrať a bojovať za opatrne - kombinuje regály, nezabudnite, že váš súper môže tiež zmeniť svoj postoj a používať kúzla.

Dragons - on-line hra s turn-based bojového systému. Štrajku sú striedavo - najprv, a potom - nepriateľ. V snahe dostať sa z bitky víťazne, pobespokoytes dopredu o zaradenom prevodovom stupni. Špeciálna artefakty, magické amulety, a dokonca aj vaše zbrane možno zakúpiť v obchode. Preto nezabudnite nielen čerpať nastavenia charakteru, a na sledovanie munície.

Samozrejme, že môžete dobyť svet Adan s priateľmi - spojiť klany a preskúmať herná mapy Dragons. Registrácia vám otvorí cestu do rozprávkového sveta silných a odvážnych bojovníkov a farebné 3D grafiky. Nie je potrebné, aby sa osobitné úsilie, aby sa cíti skutočné hrdinu sveta drakov. Schopní a ochotní hrať každý - uistite sa, že vyskúšať si svetlé sveta drakov a bojovníkov.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more