Záložky

Dračí prsteň

Alternatívne názvy: Dračí prsteň

beautiful dračí prsteň.

Igra Ring Dragon osloví všetkých milovníkov prehliadača založeného multiplayeru role-fi dobrodružstvo. Sprisahanie sa točí okolo kráľovstva Andimora. Ale krúžok bol zničený, medzi civilistami Andimorou začali spory, usadil sa nenávisť v srdciach všetkých živých bytostí. Sudca napadol svojho suseda a jeho brat bol pripravený zabiť svojho brata. Zlo v Temnote Pánova tvár vyčistila a začala krvavú vojnu. Iba veľký odvážlivec schopný zbierať zvyšok v srdciach dobra as jeho pomocou pomáha poraziť tmavé sily. Hrdinovia v ňom vyzerajú ako hollywoodská hviezda, oblečenie dokáže zmeniť vzhľad charakteru a príšery sú strašné a zákerné.

Dlya sa pokúsiť poraziť sily zla a stať sa legendárnym hrdinom v hre Ring Dragon registration is a must. Ak to prejdete, môžete rýchlo. Ak to chcete urobiť, vyplňte formulár, ktorý pozostáva len z troch bodov e-mailovej adresy, hesla a prezývky alebo použite účet jednej zo sociálnych sietí.

Vlastnosti Dračí prsteň.

Nachinaya hrať hru Dragon Ring, bude musieť vybrať špecializáciu charakter, oni sú štandardný bojovník, lukostrelec a mág. Skúsení hráči poznajú rozdiel v týchto triedach. Warrior je silný v zblízka a dobre chránený, lukostrelca je viac vhodný pre boj na dlhé vzdialenosti, a magický arzenál plný rôznych kúziel, vrátane liečenia.

Predelivshis s charakterom a dávajú mu meno, môžete ísť na výlet na neuveriteľne krásne miesto, stratený v obrovskom virtuálnom svete.

Na zdieľanie hrdinov padá veľa testov, bude musieť vyrábať vlastné zbrane a odevy, môže sa to robiť v boji, dokončiť questy alebo vývojárov, aktualizovať ich denne. Spojenie do boja s šéfom pravdepodobne prinesie dobré zbrane a vybavenie. Môžu byť vybrané bitky, vhodné pre začiatočníkov bojujúcich s nepriateľmi ovládanými umelou inteligenciou, takže je ľahšie získavať skúsenosti.

Kazdy vyhral bitku hrdina prináša skúsenosti, hráči budú môcť trénovať svoju postavu tým, že vyvíja jednu alebo viac zručností. Vyčerpaný môže nielen vaša postava, ale aj jej sprievodné postavy, domáce zvieratá a zabalené zvieratá.

V Ring Dragon hra sama o sebe nie je tak zaujímavá ako spojenie s ostatnými hráčmi. Cech môže rozvíjať zručnosti, ktoré nie sú dostupné samostatne.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more