Záložky

Dragonica

Alternatívne názvy: Dragonica

Herná Dragonica Online - zadarmo hra na hrdinov, ktorá okrem iného hry ponúka dostatok humoru a paródie na filmy a knihy.

Aby bolo možné stiahnuť a hrať online hry Dragonica, musíte mať nasledujúce systémové požiadavky:

Minimum:

• Operačný systém: Windows Vista / XP

• Procesor: Pentium 4 1. 6GHz, AMD XP 2500 +, AMD Athlon64 2800 +

• Pevný disk: 2 GB

• Pamäť: 512 MB

• Grafická karta: GeForce FX5200 alebo Radeon 9600 SE

• Airconditioner: DSL / Cable

Ak chcete začať hrať hry Dragonica on-line musí byť registrovaná. Registrovať Dragonica je nasledujúci:

1. Zadajte svoj e-mail.

2. Potom zadajte svoje prihlasovacie údaje.

3. Poďte sa s heslom.

4. Vyberte si podlahu.

. 5. Súhlasím s dohodou o užívateľa a kliknite na okno "Play."

6. Akonáhle je registrácia cez Dragonica, automaticky začne sťahovať hry. Po dokončení inštalácie sa vstúpiť do hry pomocou svoje prihlasovacie meno a heslo poskytnuté pri registrácii.

Dragonica Online hry - je to príjemná zábava.

Hrať Dragonica neuveriteľne zaujímavý a realistický. Všetky modely a scenérie na svete, na ktorom budete cestovať v 3D. Nasýtené a svetlé farby vytvárajú pocit, že ste na stránkach krásne ilustrované knihy rozprávok.

Raz, čarodejnice volal Faris sa rozhodol draka z jeho kúziel a zadržiavacích reťaze. Uvoľnenie zlého draka, získala božský stav. Musíte poraziť armádu a Elga Faris - oslobodil dračie, čo prešiel mnohými zaujímavých dobrodružstiev.

Dragonica prihlásený hra má štyri triedy:

• bojovník - Rytier, Paladin, Gladiator, Spartan

• Archer - Archer, Hunter, Ranger, Sniper

• Mage - Servant Priest, Archmage, Wizard

• Thief - Jester, Harlequin, Assassin, Ninja

Vďaka dobrým oblek bojovníkov môže mať nápor seba. Bojovníci sú školení v takých zručností, ako sú: ". Tanec s mečom" ranou, rozbíjanie rana, úder kladiva, zahusťovanie a reštartujte tzv

Lukostrelci - majstri útok na diaľku. Tiež úžasné streleckej zručnosti, ktoré nastražil pascu, spravovať zvierat, a tiež slávny pre mnoho ďalších talentov. Lukostrelci majú také zručnosti: Moonwalk, silný výstrel, ktorého cieľom je výstrel, protivzdušnej obrany.

Mágovia použiť kúzla, útočia na súpera. Magee jeho kúzla môžu spôsobiť škodu na viac nepriateľov naraz. Navyše, v ich moci, na zlepšenie schopnosti pridružených podnikov a spojencov vplyv na stav. Magee zlepšiť tieto zručnosti: pomalé hojenie, prítoku mana - posilnenie mágia útoku, kombinácia vzduchu a torpédoborce - úraz elektrickým prúdom.

Zlodeji majú schopnosť ľahko dodge útoky a pohybovať rýchlo. Tie spôsobujú kritické zásahy sú tiež schopné zvýšiť morálku spolupracovníkov. Zručnosti podstatných pre zlodeja: hádzanie, vzduch zlosť, rozbíjanie ranu a raketový útok.

Dragonica prihlásený hra plná dobrodružstva. Na úrovni čtyřicátépátá vaša postava prvýkrát stretnúť sa s Green Forest kobky. Vzhľadom k tomu, útoky Evil Lumberjack Poda Bernauna, ktorý žije na Pine Hills kmeňa Mika zmeškanie, kedy Green Forest úplne podriadená obrátil temnú mágiu. Archer Zangoru podrobnejšie vysvetliť, čo úloha, ktorý bude vykonávať.

Páči sa vám hrať Dragonica, pretože tu na každom kroku môžete očakávať nové dobrodružstvo. Na päťdesiate druhej úrovni sa vaša postava bude spĺňať šaman Mutishey čarovný a čarovný drak Riviusom. Akonáhle charakter a drak šaman vyhrá, dostane časť sád brnenie a ďalšie oblečenie, a získať nové zákazky a získať nové úspechy.

Pre víťazstvo a vykonávať pátranie úlohy online hry Dragonica poskytuje odmení svoju postavu v podobe skúsenostných bodov. Dosiahnutie ďalšej úrovne, môže sa naučiť nové a zlepšovať existujúce zručnosti. Ďalšie vzdelávanie - bojovníka v Knight Knight Paladin a tak atď - Vyskytuje sa po dvadsiaty a štyridsiate úrovni.

Dragonica on-line - úžasný vtipný herný svet. Čas strávený na túto hru, lietať veľa zábavy. Pripojte sa do hry Dragonica vás čaká!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more