Záložky

Veštia z východu

Alternatívne názvy: Veštia z východu

Ak máte radi hry, vykonanej v anime štýle, hra Divines Východu by určite vás poteší. To je jeden z projektov vytvorených vývojári Game321, a preto, ako prax ukazuje, môžete očakávať niečo veľmi zaujímavého a dobre urobil. Browser Game je skvelý odraz na tému hier vyrobených v žánri MMORPG. Preto je projekt realizovaný všetky typické črty žánru MMORPG. Napríklad, budete musieť postupne čerpaná charakter, aby bolo možné získať prístup k novým úrovniam. Od samého začiatku hry, aby akýkoľvek účastník projektu sú dostupné questy a úlohy sú neoddeliteľnou súčasťou hry RPG. Je potrebné poznamenať, že všetky akcie v hre sa vyskytujú dostatočne rýchlo, celý dej sa odohráva tak rýchlo, že vy, ako hráč dosť tvrdohlavý, aby sa pár hodín sa dostať na úroveň 25.

Divines Východu online - veľký masívne multiplayerová online hra, realizované v 2D. Projekt prehliadača, takže nemusíte sťahovať a inštalovať žiadny dodatočný softvér alebo klientmi. Dostať sa do hry, budete prepravovať až do staroveku. Táto hra svet je plný na prasknutie s mimoriadnymi jedinečné bytosti, ktoré bežia čínskej mytológii. Ale teraz tam nie je dosť na svete. Na misiu, ste zodpovední - teraz prenasledovaný bohmi na jednej strane a na druhej strane nepriateľské tvory, budete musieť pomôcť tejto nepokojnej krajine. Nápoveda možné len sa spojil s hernými "kolegami", nájsť si nových kamarátov. Spoločne poraziť sily zla bude oveľa jednoduchšie.

Vzhľadom k tomu, hovoríme o on-line projekt, a potom, samozrejme, v veštia z evidencie východu bude musieť začať hru. Aj napriek faktu, že všetky projektové riadenie je uvedený v angličtine, zaoberať sa, že nie je ťažké - všetko urobil celkom prístupné a zrozumiteľné.

Ak chcete začať proces registrácie, stačí prepojiť «Začiatok hry», ktoré možno nájsť v ľavej časti hernej strany.

To sa otvorí registračný formulár vyplnením môžete začať v veštia z hry východe. Starostlivo si prečítajte systémové pokynov a vyplňte vo všetkých oblastiach, aby bolo možné uviesť prihlasovacie meno, heslo a e-mailovú schránku.

V prípade potreby, každý nováčik sa prihlásiť do systému budú môcť používať svoje dáta v jednom z sociálnych sietí. Takže, pozri povoliť pomocou Facebook, Google, Yahoo a Paypal. Ak ste v minulosti mali stretnúť s hrami Game321, potom skontrolujte, či ste sa prísť k zavedeniu predtým zaznamenaných dát.

Každý, kto bude môcť hrať hru veštia z Východu jednu z tried postáv:

Eidolon majú magickú moc.

Sword Saint dobre fyzicky vyvinuté.

Leaf Elf môže liečiť spojencov a ďalšie znaky.

Príjemné a skutočnosť, že každý bude môcť hrať veštia z východnej zadarmo.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more