Záložky

Deepolis - podvodné fotografovanie

Alternatívne názvy: Dipolis

Prihlásený hra Dipolis - browser based stratégie, hra s trojrozmerné grafiky. Spoločnosť Bigpoint vyvinula originálny projekt svojho druhu, ktorý má značné výhody v súčasných on-line hier. Prehrať Deepolis'll ponoriť sa do hlbín podmorského priestoru. To je to, ako svet budúcnosti po globálne otepľovanie. Staňte sa majiteľ ponorky a ísť na to vyhrať rozlohy oceánu pomôže Deepolis on-line registráciu.

Systémové požiadavky pre hru sú minimálne:

• Procesor Pentium 3, 1GHz

• 16 MB grafická karta

• aspoň 128 MB pamäte RAM

• Operačný systém - XP / Vista / Windows 7

• Prístup k internetu

• prehliadačov - Internet Explorer, Mozilla Firefox alebo Opera

Registrácia Deepolis nekomplikovaný proces. Nebude to trvať dlho, pretože sťahovanie a inštalácia hry nie je nutné. Pripojte sa do hry Deepolis vyžadujú zadajte nasledovné dáta:

1) Prezývka - tvoria meno, pod ktorým budete hrať,

2) Použite heslo, ktoré sa musí opakovať pre spoľahlivosť v ďalšom riadku;

3) E-mailová adresa - pre spätnú väzbu,

4) Výber herného servera (za predpokladu, Europe1, test servera Evropy2, Amerika1)

5) Dátum narodenia;

6) Váš súhlas s podmienkami hry.

Po vyplnení registračného formulára, kliknite na tlačidlo Register a Dipolis on-line vám bude jedinečný obyvateľov podmorského sveta. Ponorí sa do hĺbky, môžete si vybrať jednu z troch kást, ktorí bojujú nielen pre prežitie, ale tiež právomoc k moru priestoru.

Poskytuje online hra Deepolis rozhodnúť, čo je podľa predstáv nasledovné obsadenie:

• Nauta (Nauten)

• Siona (Scion)

• Dzhafnary (Jafnhar)

Nauta - neutrálne obsadenie, ktoré sa zaoberajú obchodom a výskumu. Sú to potomkovia vedcov, ktorým sa podarilo prežiť. Pokojné frakcia, ktorá má najviac vyvážené lode je povolené obchodovať na všetkých nepriateľských staníc kást.

V Sione najsilnejší obranný systém. Tieto vysoko kultivované obyvatelia podmorského kráľovstva vybavený chránené ich lode. Môžu plávať v blízkosti staníc Nauta a spolupracovať s nimi. Ale územie dzhafnarov je lepšie sa obrátiť, ako latter by začať paľbu bez varovania.

Dzhafnary agresívne a militantné nakonfigurovaný. Ich celkový loď pojme veľa vybavenia. Jadrová technológia je ich hlavný záujem. Tiež závislý na vývoji ropy. Táto kasta je k dispozícii obchod sa nájsť, ale z nepriateľského Sione lepšie, aby zostali ďaleko.

Dipolis hra má dobre vyvinutý ekonomický systém. Chystáte sa plávať vo vodných zdrojov ktoré potom môžu byť predané. Pre úspešné transakcie je potrebné skúmať proces výkyvom cien komodít. Stále v hre je niečo ako náhradný, pomáhať Deepolis hrať oveľa zaujímavejšie.

Systém PvP (hráč konfrontácie systém), je pomerne jednoduché. Deepolis on-line arzenál sa skladá z:

• akustické zbrane

• torpéda

• bomby

Výber gól porážku, robiť to najlepšie, aby ho zastreliť. Victory prináša bojové body, ktoré ste priradili hodnosť. Súperi sú nielen ľudia, ale príšery, ktoré žijú v podvodnom priestore.

Zahrajte si hru Seafight on-line je možné pomocou týchto bojových režimov:

• Bojové kasty a kmene

• headhunting

• Režim inteligencie

Buďte opatrní, nebezpečenstvo číha za každým rohom a v každom okamihu sa môže stať, že budete musieť brániť sami. Potom trasa vedie cez nepriateľské bášt a pevnosťou. Pamätajte, že čím viac váš klan je bezpečnejší pocit, ale s rovnakým bitke, v ktorej vstupuje ambicióznejšie.

Deepolis online hra pojme rôzne úkolovej úlohy, ktorých vlastnosti budú plynúť prostriedky, herné menu, a dokonca aj moduly pre loď. Úlohy sú usporiadané tak, že dostanete požiadavky pre výkon ekonomickej, výskumné a vojenské misie.

Mena online hry Deepolis delia na:

• Vzal

• Helix

Prevalencia dediny, ale tiež slúži k nákupu tovaru. Helix je prémiová mena, zarobiť, že oveľa ťažšie.

Zahrajte si online hry Deepolis možno sa sťahuje do úrovne takmer neobmedzene. Niektorí hráči dokonca ísť až na úroveň 100, ale to nie je kaplnka. Nováčikov môže byť ťažké vysporiadať alebo žiadny výber. Predpokladajme, že rozhodnúť o skupinovej príslušnosti. Ale neunúvaj sa na to. V takých veciach, hra je lojálny a už v piatej úrovni, je tu možnosť presťahovať sa do iného klanu. S každou úrovňou silnejší a múdrejší. Čo na prvý pohľad bola slabá, ako sú zbrane používané, stáva perfektný. Takže je to bezpečné usilovať dopredu, a možno si vytvoril nový rekord!

Pripojte sa k obyvateľov podvodného sveta a vychutnať si farebné gameplay hry, cestovať v troch rozmeroch, z rôznych akcií vykonávaných! Unikátna myšlienka hry je určite zapôsobí! Nech šťastie zostáva verný spoločník!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more