Záložky

Dead Rising 2

Alternatívne názvy: Dead Rising 2

Hra Dead Rising 2 je úžasná multiplatformný hra. Jedná sa o pokračovanie prvej časti hry.

Musíte sa ponoriť do sveta kúpeľného mesta, ktoré trpia útokmi zombie. Títo tvorovia boli nakazení vírusom hrozné.

Stiahnuť Dead Rising 2 čo môžete z oficiálnych stránok hry, len ak máte plnú osemnásť rokov.

Dead Rising 2 hry na stiahnutie, pc nemôžu ľudia, ktorí sú maloleté.

Máte jedinečnú príležitosť vidieť pred zápasom o hre Dead Rising 2 videa. Všetky videá odhalí vám hlavné črty hry: postavy, nepriateľov, unikátne zbrane a absolvovaní misie.

V hre Dead Rising 2 budete hrať, zoznámenie s fascinujúcou a nezvyčajné znaky

1. Chuck Greene je protagonista hry. Bol raz majstrom pretekanie. Ak chcete uložiť svoju dcéru od nej, aby sa stal zombie, otec prijíma ponuku zúčastniť sa brutálna hra. Potrebuje sa dostať liek, ktorý je veľmi drahé. Dcéra pred jeho smrťou pohrýzol jej matku.

2. Katie Green je dcéra Chucka. Ona je najbližšou osobou k nemu. Napriek skutočnosti, že jej pohrýzol zombie, Kathy viedol najviac obyčajný život.

3. Stacey Forsythe je Chuck priateľka. Bola členkou "GPZ". Táto dievčina bola prvá, kto sa domnievajú, Chuck, keď bol napadnutý s obvinením. Mala pomer s Chuckom. V závislosti na určité udalosti, bude závisieť prežije na konci hry, alebo nie.

4. Tyrone Kráľ je hlavný protivník hry. On a jeho zlí ľudia zmanipulované krutú invázii zombie. Tento obvinil Chuck Greene. Tee Kay tak všetci chceli vylúpiť kasíno v meste, a potom uniknúť. On zomiera v rukách Chuck, a potom padá na štadión na Terrible zombie.

Sú na vás čaká v hre Dead Rising 2zhestokie oponenti

1. Zombies sú väčšina oponentov v hre. Oni boli infikovaní vírusom. Títo tvorovia zaútočí v celých húfoch. Zombies hit a chcete hrýzť do rúk svojho súpera. Ich počet je neuveriteľne veľký.

2. Plynové zombies - sú bytosti, ktoré sa objavia v hre začína s určitým poslaním. Sú to veľmi rýchlo. Všetci pľuzgierov telo a červené oči. Tieto zombie sú veľmi silné, a spôsobiť veľké škody.

3. Marauders sú preživší ktorí okrádajú obchody, kasína a iné miesto. V bitke, používať rôzne typy zbraní: hore, spreje.

4. Mercenaries sú ľudia Tee Kay, ktorí vykonávajú svoje strašné rozkazy. Mali na sebe masky a ochranné obleky.

. 5. Ľudia Korporácie sú bytosti, ktoré sa nachádzajú v jaskyni. Chráni nádrž s plynom. Títo ľudia nosia masky na hlave prilby a brnenie, ktoré nosia. Útočia so zbraňami. Sú veľmi podobné žoldnierov, takže nie sú považované za veľmi nebezpečné.

V hre Dead Rising 2 zbrane, každá postava. Všetky postavy používať svoje jedinečné zbrane: od bežných každodenných predmetov dokončovacích strojov.

Svet Dead Rising 2 vzrušujúce a neobvyklý. Iba tu môžete nájsť rad odporcov, veľké množstvo zbraní a viac.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more