Záložky

Tmavé Swords

Alternatívne názvy: Tmavé Swords

Dark Swords on-line - to je masívne multiplayer online hra na hrdinov (MMORPG zadarmo). Vo fantasy svete on-line hry Temné meča, budete konfrontovaní s konfrontáciou hrubej sily a magických síl temnoty a svetla, rovnako ako poriadok a chaos.

Aby bolo možné pripojiť hru Darkswords, budete musieť ísť skontrolovať temné meča. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je vytvoriť si účet a nahrať svoju postavu ofsayta herný klient. Pozrime sa na procese tvorby:

1) Vyberte si rasu (race určuje náchylnosť k rôznych oblastí činnosti): Škriatkovia, elfovia, ľudia, trpaslíci a Drowové;

2) určiť obraz znaku (to je podoba, v ktorej môže každý vidieť): Tri samca a tri samice,

3) Vyberte počiatočné vlastnosti (ktoré zohrávajú významnú úlohu v kariére znaku): SILA, Ústava, obratnosť a inteligencia;

4) Vyberte si zbrane: meč, sekera, kopije a nôž;

5) Vyberte počiatočné město (teda spustenie hry): Seastone, Fort Arkijah a rubíny.

Identifikačné register v hre Temné Swords dokončenie a spustenie hry. Na svojom prvom vstupe do on-line hry Temné Swords, postava dostane do centra zvoleného mesta - ". Stairway to Heaven" umiestnenie Vybavte svoj charakter tréningový set uniformu, dostane aspoň začať liečivé lektvary. V budúcnosti, vaša postava, keď opustíte hru, uloženú, kde hra skončila pre posledný čas.

Zahrajte si hru Tmavo Swords online, môžete zapojiť do rôznych remesiel: Alchemy, Rybárstvo, Agrokultura Genetika ...

Dark Swords online hra umožňuje nákup zbraní, vybavenia a oblečenia, rovnako ako obnove liečivé lektvary, alebo predať svoje trofeje - všetko, čo môžete urobiť v obchodoch a ďalších predajných miestach, ktoré sa v hre veľa .

V predajniach, on-line hry Temné Swords, že Gilda a škola, kde sa po zvýšení svojej bojovej úrovne sa vaša postava môže absolvovať školenie a získať nové zručnosti, kúzla a nastavenie (zvýšenie bojovej úrovne prebieha automaticky, keď určité množstvo skúsenosti na súčasnej úrovni).

Ak chcete ukladať predmety a peniaze pre svoju postavu v hre Temných mečov, tam sú hotely a banky, ktoré sa hojne vyskytujú vo veľkých mestách hra Temné meča.

Hrať online hru tmavé meča, môžete ísť ďaleko, ale bezpečnosť plavby na lodiach a zvláštnych miestach, tzv "Port".

Významným aspektom hry v tme Swords, sú PvP bitky, pre ktoré existuje miesto Arena. Rysom aréne je férový boj bez rušenia. Súčasne v aréne môže byť viac ako dvaja hráči alebo skupiny hráčov.

Play temné meča, sa môžete zoznámiť s tromi školami bojovej mágie a preto je tri elementy: oheň, studené a Lightning. Boj kúzla na úkor "odpor" alebo iných prvkov, v závislosti na niekoľkých parametroch, úrovne výcviku, vybavenia a cechy.

Vo svete tmavé meče, tam sú takzvané náboženské zručnosti (ich 3 typy). Rastúce Náboženské zručnosti, získate prístup k náboženských pamiatok, ktoré dávajú možnosť získať jedinečné schopnosti, ktoré výrazne zlepšujú schopnosti vašej postavy.

V temných Swords hrať Klany môžu byť tvorené (pripojil klan môže zúčastniť klanových vojen a získať bonus, rovnako ako zachytenie a kontrola územia, ako v jeho vlastnom klane alebo zlaté trofeje z územia kontrolovaných). V temných Swords je vykonané automaticky každý deň turnaja (tu môžete pristupovať úložisko alchýmia "Gold Bank" a vyhrajte cenu).

V temných meča majú možnosť kúpiť domáce zvieratá (Familiar): líška, vlk a Pallas. Ale všimnite si, že familiars potrebujú vašu starostlivosť, platby, pre ktoré bude ich obetavosť a schopnosti, s ktorými vám pomôže v boji.

Na záver preskúmania, môžeme povedať, že v temnej meča hre bude zaujímavé, pretože existuje mnoho rôznych questov, umiestnenie, misia, tam je aj možnosť upevnenia uzol srdce dvoch milencov. Registrácia Už tmavé meča, môžete si to vyskúšať všetko. Staňte sa súčasťou tejto hry!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more