Záložky

Dark Souls 3

Alternatívne názvy: Dark Souls III, Dark Souls 3

Game Dark Souls 3: Gotická fantázia.

Japonská spoločnosť From Software uchováva tajné informácie o pokračovaní druhej časti Dark Souls, ktorá ju rozdáva na malých porciách počas festivalov, výstav a rozhovorov. Z toho, čo sa stalo známe, sa začína formovať atraktívny obraz a fanúšikovia čakajú, že bude k dispozícii hra Dark Souls 3. Ak sa nezasahujú iné svetské sily, jeho prepustenie sa uskutoční 24. 03. 2016 v Japonsku a zvyšok sveta bude čakať do 12. apríla, aby sa vydali na Dark Souls 3.

Zberom dostupných údajov bitom po bitoch môžete pridať mozaiku zobrazení a faktov. Najskôr sa vyvinie Action / RPG s otvoreným svetom súčasne pre tri najpopulárnejšie platformy:

  • On Xbox
  • Windows
  • PlayStation 4

Hra bude distribuovaná na optických diskoch as možnosťou stiahnutia Dark Souls 3 na oficiálnej webovej stránke. Má dva herné režimy: multiplayer a single player.

Povesti, odhady a fakty.

B sa snažil zistiť nuansy novosti, výrobca vydavateľstva v Japonsku Atsuo Yoshimura položil otázky o vlastnostiach hračky, ale obratne sa vyhýbal špecifikám, potvrdzujúc len to, že Dark Souls 3 na PC a iných platforiem by bolo skutočne ťažké prejsť od prvých minút. Takže sa pripravte na ťažkú ​​bitku v temnom svete.

Z príbehu hry je jasné, že produkt je preniknutý mystikou s rozpoznateľnými črtami japonskej filozofie a mytológie. Postava prechádza rozpadnutým územím kráľovstva, skúma hrad, bojuje s monštrami. Obklopuje ju tmavé steny, zamotané s mŕtvymi koreňmi rastlín a na hlave visí temná obloha.

Kedysi bol hrdina očarovaný a teraz je poslaný do kráľovstva Dranglik, aby sa zbavil jeho druhej svetovej podstaty. Ak chcete zachytiť tajomné duše, bude musieť bojovať s nadprirodzenými obyvateľmi kráľovstva, ktorí sa stretnú na samom začiatku po výbere štartovnej triedy a okamžite sa potápajú do hustých vecí.

Heroy je prekvapený tým, čo videl šedých kostnatých obyvateľov, ktorí sa modlili nad stromami a kamennými sochami drakov Ale nie je určený obdivovať túto ukážku dlho, pretože sa mu rýchlo venuje pozornosť a bitka začína.

nespočetných monštier napadne rytiera a jeho meč nikdy nie je poslaný na puzdro. Hrdina je napadnutá démonmi zo všetkých pruhov podsvetia, povstalecké armády kostrov, obrnené obry, mechanické draci, trojrozmerné hydrány rastú zo zeme.

Vedúci projektu Hidetaka Miyazaki raz povedal, že rád zavádza draky na samom začiatku herného sprisahania, takže stretnutie s ním je nevyhnutné. Avšak, nie veľa ľudí vie, že príšera strašného typu môže byť zabitá pomocou mana triedy manna, a ak sa to stane, hrdina dostane 27.000 duší až po začatí dobrodružstva.

Premiestňovanie sa cez dymové územia musí charakterizovať odpudzovať útoky a objavovať svet okolo seba, dostávať informácie od monológov obyvateľov kráľovstva a popisy položiek, ktoré narazia. A keďže medzi bývalou a novou sériou nie je istý sprievodný príbeh, samotní hráči sa môžu rozhodnúť a odhadnúť, ako vzniklo kráľovstvo Dranglik alebo čo spôsobilo smrť Lordranu.

Na záver.

Dark Souls 3 je možné zakúpiť v rezervácii alebo čakaním na oficiálne vydanie. Pravdepodobne najskôr budú existovať verzie Dark Souls 3 pre herné konzoly a neskôr sa uvoľnia na platforme Windows. Keďže autori udržiavajú veľa, udržujú intrigu medzi fanúšikmi, to nie je fakt, a s najväčšou pravdepodobnosťou bude produkt k dispozícii súčasne vo všetkých smeroch.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more