Záložky

Darček

Alternatívne názvy: Dar Bogov, Gift of the Gods

Dar bohov Online - zadarmo multiplayer online role-playing hra, ktorá je hodná herný produkt potrubia. Hra sa odohráva vo zvláštnom čarovného sveta Daru. Tento svet je na pokraji života a smrti, pretože jeho obyvatelia v poslednej dobe zažil bezprecedentné ničivú silu vo svojom nešťastí s názvom "Kara". V tomto svete je boj medzi sebou božstvá pravej a ľavej ruke.

Pripojte sa do hry dar bohov je veľmi jednoduchá a nezaberie veľa času. Všetko, čo musíte urobiť - je zadať užívateľské meno a heslo pre prístup k hre a vašu e-mailovú adresu, ktorá sa neskôr dostanete oznámenie, že registrácia dokončená dar od bohov. Po tomto, budete musieť zvoliť svoju vlastnú patrón boha, kto je skutočný učiteľ. Voľba závisí do značnej miery na ceste stať a vašej postavy. Ľavou rukou bohovia - Bohovia zlých síl, smrť, večné utrpenie a hrozné krutosti. Na rozdiel od nich, že bohovia pravá ruka - bohovia harmónie, dobra a spravodlivosti. V závislosti na zvolenej strane, pred otvorením príležitosť, aby sa stal učeníkom Panny Márie, alebo sviatok ochranca, inak Terror zničenie alebo utrpenie, ak sa rozhodnete vybrať si cestu ľavej ruky. Je dôležité si uvedomiť, že voľba patróna môže urobiť iba raz.

Play dar bohov bude bez výnimky každý, pretože hra je celkom náročné na špecifikáciách vášho osobného počítača. Všetko, čo potrebujete - počítač s prehliadačom pripojeného k World Wide Web.

Príjemne potešený, grafický prvok v hre. To ocenia aj tí najskúsenejší hráči. Znaky a budovy boli veľmi podrobne a krása lokalít nemôže zastaviť premýšľal, dokonca aj po mnohých hodinách hrania. Stručne povedané, z ktorých všetky sú súčasťou nádhernej atmosféry, v ktorej nedobrovoľne ponorené začína hrať. Pocit, ako keď ste v skutočnosti sa v tomto najkrajšie magického sveta.

Dar bohov on-line hra, ktorá poteší každého hráča zaujímavé a kvalitné, navrhnutý bojový systém. Takže, víťazstvo v bitke, závisí na tom, ako dobre budete kombinovať známe typy útokov vám alebo špeciálne zručnosti postavy. Ďalším dôležitým aspektom je to, že pod záštitou akékoľvek božstvo prechádza ťahanice. Na začiatku, stretáva so svojimi kolegami súperov, do značnej miery rozhoduje o výsledku bitky šťastie, ale s vývojom vašej postavy, dostanete väčšiu a väčšiu kontrolu nad vašej bojovú účinnosť kontrakcií. By nemal ignorovať skutočnosť, že nosenie vašej postavy, pretože to je priamo závislá na výške škôd, ktoré sa odrazia prostredníctvom kvalitného reťaze mailu alebo dobrou helmu.

Hlavným rysom hry je prítomnosť tzv dary - špeciálne schopnosti získal postavu keď sleduje cestu jeho dokonale boha patróna. Každý z bohov dáva, aby sa jeho nasledovníci je unikátny súbor "dary". Prostredníctvom tohto hrať hry on-line veľmi zaujímavý dar od bohov.

Meny, že hra Gift of the Gods poskytuje online znak - striebornú mincu. Pre nich, máte možnosť zakúpiť pre svoje oddelenie rozmanité techniky a zbraní. Silver tiež môžu byť použité na iných užitočných a dôležitých vecí v hrdinovej cesty. Dar bohov hrať sa stáva zaujímavejšie s každou novou úrovňou prijatá, pretože s rastúcou charakter, stále rastie jeho mnoho vlastností, ako napríklad útok alebo obranu.

Prihlásený hra Gift of the Gods - je všetko, čo je nevyhnutné pre každého, kto sa chce uvoľniť nielen telo, ale aj dušu a dostať veľa radosti z on-line zábavy. A ešte viac, takže ak ste začali hrať hru dar bohov so svojimi kamarátmi, nie je pochýb o tom, že obvinenia z dobrých pocitov po dlhú dobu hry je poskytovaná na vás!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more