Záložky

Kultúry prihlásený

Alternatívne názvy: Kultúry on-line, on-line hra kultúry, kultúra poraziť on-line, kultúry 2 on-line

Ak máte záujem v priebehu civilizácie, ak sa čerpať z dávnej histórie Vikingov, a ak chcete byť v koži jedného z nich, potom bez prehliadač založený multiplayer online hra Kultúry [_1_ ] v strategickom žánri - to je to, čo budete potrebovať. Pohodová hra rozhranie, dobre-ťahané znaky, farebné budovy - to je to, čo robí hra zábavnejšie pre divákov. Navyše, hra je plne prispôsobený pre rusky hovoriacich používateľov a nevyžaduje veľké počítačové zdroje. Aby bolo možné hrať hru Kultúry on-line, budete potrebovať počítač

·                    S operačným systémom Windows 98/ME/2000/XP/Vistax32/Seven

·                    ПроцессорIntelPentiumIII 1 GHz

·                    Pamäte 256 Mb

·                    Video 64MB

·                    Pripojenie k internetu

·                    Browser

Je potrebné poznamenať, že bez registrácie Kultúry prihlásený hra nebude fungovať. Ale nemusíte báť, pretože zápis do hry Kultúry prihlásený Štandardné a nebude trvať dlho. Po prvé, budete musieť ísť na oficiálnych stránkach hry a kliknite na tlačidlo "Register". Potom sa štandardný registračný formulár, kde musíte zadať:

·                     Názov

·                     E-mail

·                     Poďte hore a potvrďte heslo

·                     Prečítajte si a prijmite dohodu užívateľa

V prípade potreby, môžete sa prihlásiť k odberu noviniek. Na túto skutočnosť vo svojej Kultúry on-line registrácia je u konca, a budete okamžite dostať do hry.

Na začiatku si musíte vybrať herný svet zo štyroch dostupných

·                     Novgorod

·                     Moskva

·                     Kazan

·                     Tagil

Potom Kultúry on-line hra vás vyzve na určenie závod postave hráča.

Ich hra dva

·                     Vikingovia

·                     Aziati

Po výbere závod sa dostanete na stránku pre vytvorenie charakteru, bez ktorých nie je možné hrať hry on-line Kultúry prihlásený . Môžete si vybrať jednu zo šiestich navrhnutých obrázkov (3 mužské a 3 ženské), a potom prispôsobiť ju pre seba výberom farby a štýl znaku. Jo, nezabudnite sa prísť s menom svojho hrdinu. Všetko, čo je teraz možné hrať Kultúry prihlásený . Na samom začiatku hry vás bude klásť na starosti herné postavy, ktoré vám pomôžu vysporiadať sa s vedením v hre. V hre budete musieť rozvíjať svoje hrdinov, poslať ho do bitky, ale nezabudnite na rozvoj obce.

Všetky budovy a zariadenia v obci sú postavené z kombinácie štyroch základných zdrojov, ktoré môžu a mali by produkovať

·                     Strom

·                     Kameň

·                     Iron

·                     Gold

Navyše, hra stále predstavuje Body vedy, ktoré budú potrebné pre vývoj nových technológií a okuliare, ktoré odrážajú náladu dedinčanov - oni sú zodpovední za zlepšenie budov. Nezávisle rozvíjať všetky zdroje hrdinu v Kultúry prihlásený bude ťažké, takže by ste mali najať Vikingov, ktoré sú užitočné nielen pre ťažbu zdrojov.

Hra ponúka tri typy zbraní pre každú triedu

·                     Ax

·                     Bow

·                     Sword

Hra ponúka celkom päť charakteristík hrdinov

·                     Sila

·                     Agility

·                     Luck

·                     Myseľ

·                     Endurance

Pre každé novej úrovni hrdina dostane 1 bod, a pre jeho prácu v špeciálnych budovách môže zlepšiť výkon

Podľa pripravený v lome

Myseľ vyvíjať v laboratóriu alchymistu

Endurance Štúdia o Železný baňa

Zlatá baňa chytil šťastie

Agility získané na píle

Herný Kultúry on-line si môžete vybrať znaky, ako napríklad:

·                     Bojovník

·                     Berserker

·                     Shooter

Warriors použiť jednoručné zbraň a štít. Keď bojovník je doma, to bude užitočné pracovať v píle a lom rozvíjať ukazovatele sily a obratnosti.

Berserker radšej obojručné sekery, ktoré sa veľa úsilia. Preto, aby Berserker a nie sedieť doma nudil, to bude užitočné pre prácu v lome.

Šípky zasiahnuť cieľ na vzdialenosť, a za to, že je potrebné udržať zručnosti a zasiahla studená myseľ. Preto, keď strelec doma, to bude užitočné pre prácu v laboratóriu alchymistu.

Herný Kultúry on-line vám ponúkne vykonávať bitky s monštrami, ale nielen to, ako boj proti ostatným hráčom v hre k dispozícii. Okrem schopnosti vytvárať klany so svojimi priateľmi a klany v poradí, sa celý ostrov k dispozícii.

Zaregistrovať Kultúry prihlásený sa otvorí pred vami príležitosť ponoriť sa do neznámeho sveta zábavy, cestovanie s priateľmi, že máte radosť.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more