Záložky

CrossFire on-line (Cross Fair)

Alternatívne názvy: Cross Fair, krossfaer, krossfair, krosfayr, Cross Fire, Crossfire, Cross Fire, krosfaer, crossover oheň, oheň kríž, kríž veľtrh

On-line hra kríž Fire [_4_ ] jedným z najobľúbenejších hračiek nasledovníkov Counter-Strike. CrossFire online  multiplayer strieľačka s výbornou hrateľnosťou. Registrácia CrossFire осуществляется štandardná schéma. Zadajte platnú adresu pre začatie elektronického boxu. Pre držiteľa krabice na poštu. ru skontrolovať v hre kríž Fire [ _2_] v prírode a nepotrebujú - hra bude myslieť, že ste ako užívateľ túto e-mailovú službu. Človek si musí súhlasiť s použitím tohto e-mailu a zadajte heslo k nemu. Pre ostatných, ktorí chcú hrať kríž Fire on-line kontrolu [_2_ ] ďalej rozširuje na všetky obvyklé vzoru: zadajte užívateľské meno a heslo, získajte aktiváciu.

Ako klasický tímový strelec, hra kríž Fire on-line poskytuje hráčom možnosť - aby sa pripojili k tímu v pozitívnom funkciu, alebo sa pripojiť agresormi. Tím "dobrí» Globálne riziká - táto skupina špeciálny účel, ktorá zbiera vyslúžilých bojovníkov bojovať o mierovej existencie bežných občanov. Ideologická rodič - Alex Lloyd (špeciálna RAF), súčasný líder - americký podnikateľ Michael Norman, zbožne ctí Lloyd základné princípy boja proti terorizmu a udržať mier svetového spoločenstva. Tím špeciálnych agentov Black List (väčšinou z krajín Blízkeho východu), skús toto sa odradiť. Kto je zakladateľom a na účet ktorej je financuje skupina - nie je známe. Oni plní úlohy rôznych skupín a teroristických organizácií. To je podstata hry konfrontácie.

S ohľadom na metódy a spôsoby boja. Aj keď Cross Fire hrať sa rozhodnete prvýkrát, bude pomerne ľahké sa orientovať, arzenál pre boj je: granáty, pištole, guľomety, pušky a bajonetovým "občerstvenia".

Zahrajte si hru on-line kríž Fire je zaujímavé, pretože že ako vyrovnanie vaša postava vo vašom obchode si môžete kúpiť ďalšie zariadenia a prvkov bojovej techniky, ktoré vývojári sľubujú pravidelne aktualizovať. Akumulácie skúseností je tiež dôležité, pretože vďaka nemu došlo k pokroku, na kariérnom rebríčku. Navyše, keď zmeníte poradí (samozrejme hore), postava získava nové zručnosti a príležitosti. Napríklad tým, že dôstojník alebo seržantovi, že môže strieľať zbraň, nebol predtým k dispozícii.

Z toho, čo iného by mal vedieť tých, ktorí sa hrať Klasické Fire [ _3_] snáď spomenúť štyri herné režimy:

  1. Team Death Match - klasika žánru, tu všetky opatrenia zamerané na odstránenie nepriateľa;
  2. Elimination - čo znamená, že herné problémy, ktoré režim je príliš nelíši od prvého, dobre, okrem toho, že niektoré momenty,
  3. Hľadať a Destroy - tu sú statoční muži z Global rizík [_3_ ] poverená poslaním zachrániť objekt;
  4. Duch Mode - originálny herný mód, pretože z toho hrať hru kríž Fire on-line bude zaujímavejšie než ostatní tímových strelcov. Tu sú protivníci od Čierneho zozname je uvedený určitý handicap - sa stal neviditeľným. Je pravda, že môže byť použitý ako zbraň iba nože. Ich cieľom je, samozrejme, deštruktívne - Global Risk ranu chránený objekt. Uznávajú teroristi bude tým, že počuje zvuk krokov na tobish.

Cross Fire on-line hra sympatický milenci "strelci" v duchu SK . Uložiť svetovú verejnosť z organizovanej skupiny teroristov - to je úloha pre súčasné geympleera! Neodkladajte vzrušujúce naháňačky a smrtiace súboje potom registrovať. Herný Krosfayr čaká na vás!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more