Záložky

COSMICS: Galactic War

Alternatívne názvy: KosMiks, galaktická vojna, Cosmics

Herné Recenzie Cosmics: Galactic Wars

Cosmics: Galactic Wars on-line - je to zadarmo multiplayer role-playing hra, v ktorej budete presmerovaný do vesmíru.

Prihlásený hra Cosmics: Galactic Wars robí nasledujúce minimálne systémové požiadavky pre počítač hráča

- Vysokorýchlostné pripojenie k internetu,

- Procesor: Pentium IV-2000

- 512 Mb RAM

- Video: 64 MB

- Minimálne 700 MB voľného miesta na pevnom disku

- Minimálne rozlíšenie obrazovky: 1024x768

- Flash Player 10. 0

- No proxy server a firewall

- Otvorená portu 5432 za adresa cosmics. ru

Pripojte sa do hry Cosmics: Galactic Wars sa skladá z dvoch krokov:

- Autentizácia a vaše e-maily,

- Poskytovanie osobných údajov (prihlásenie - požadované užívateľské meno, heslo, pohlavie).

Cosmics: Galactic Wars on-line registrácia pokračuje sťahovanie na klienta - špeciálny program, ktorý optimalizuje internetový prevádzku, znižuje chyby v mapovaní hry. Klient je k dispozícii v niekoľkých verziách - Light (malá veľkosť) a kompletné.

Cosmics: Galactic Wars online hra na začiatku ste odložený planétu, na ktorej žijú, jeden z dvoch závodov: humarty a Aller. Tieto preteky sú vzdialení potomkovia ľudí a súťažiť o planétu vhodnú na obývanie. Vašou úlohou je pomôcť vašej preteky vyhrať.

Keď hráte hru Cosmics: Galactic Wars on-line, potom budete určite radi animované boja. Počas boja si vyberiete ranu zasadiť na nepriateľa. Ak chcete vykonať bojový ovplyvňujú postavy

- Ochrana

- Agility,

- Intuition

- Sila

- Životná úroveň,

- Energy.

Ak chcete zvýšiť výkon, v čase, keď o tom, ako budete hrať hry on-line Cosmics: Galactic Wars je možné vďaka rastu na úrovni znaku (hladina stúpa v závislosti na skúsenostiach získaných počas bitiek), ako aj prostredníctvom nákupu rôzne predmety munície. Len vaša postava bude môcť uplatniť pred bojom rôznych stimulantov, ktoré zvyšujú jeho šance na výhru.

Chlapec, ak budete hrať v Cosmics: Galactic Wars môže dôjsť aj medzi skutočnými hráčmi, a medzi vami a počítačom. Ak chcete aktivovať druhý budete musieť obrátiť na lov a bude sa odrazí na vašej mape všetky v okolí monštrá.

Veľmi často budete bojovať s opačným závodu v rôznych oblastiach - od neutrálny, konflikt v území, ktoré majú svoje vlastné pravidlá angažovanosti.

Hra Cosmics: Galactic War on-line v mestách má niekoľko významných budov, ktoré sú herné funkcie

- Nemocnica (v ktorom budete vzkriesiť)

- Store (kupovať rôzne veci, dostupnosť, ktorá sa líši v závislosti na vašej úrovni)

- Aukcie (môžete ho predať cez vecí)

- Bank (zmenáreň),

- Communication Centre (v ňom môžete poslať správu alebo odoslanie iného hráča)

- Prison (obsahuje pravidlá hry porušujú).

Aby to bolo ešte zaujímavejšie v Cosmics: Galactic Wars hrať v hre, existuje mnoho počítačových znaky, ktoré vám dá radu úloh - geniálny práca, pri ktorej je nutné a posrazhatsya a rozbiť hlavu o hádankách. Pri vykonávaní každej úlohy budete spoliehať unikátny trofeje.

Tiež v hre sa vaša postava môže mať akúkoľvek profesiu: biológ, geológ, lovec, psy-generic, inžinier, biochemik, vrah, zdravotník. Profesie môžete získať od tretej úrovne postavy. Profesie vám prinesie peniaze a možnosť predávať veci na ich výrobu.

Registrácia Cosmics: Galactic Wars sa ponoríte do sveta vesmírnych bitiek medzi oboma závodmi, a snáď až na vás bude závisieť na vašej víťazstvo ľudu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more