Záložky

Company of Heroes 2

Alternatívne názvy: Company of Heroes 2

Toto pokračovanie čaká veľa hráčov. A potom, konečne, hry Company of Heroes 2 bol predložený k ľuďom. Iste, vzhľadom k úplne rôznych uhlov pohľadu, naši krajania v hre hneď tam bolo niekoľko do očí bijúce nepresnosti. Niektoré zdroje dokonca zaslali petíciu požadujúcu zákaz distribúcie hry v rozsiahlej post-sovietskom priestore. Avšak, cez všetky pripomienky a nedostatky vývojárov, ktorí nemajú ocenia vysokú kvalitu hry a vynikajúce technické vlastnosti, že je jednoducho nemožné. Áno, a okrem toho vedel úplne individuálne názor Kanaďanov a Američanov na proistechenie vojny, táto interpretácia udalostí, môžete odpusť im (len pre kvalitný výkon, samozrejme).

Teraz budete môcť Company of Heroes 2 prehrávať pomocou plnej sovietsku kampaň. Hráči z celého sveta sa zúčastňujú v bitke pri Stalingrade, pri Moskve a zúčastniť sa pri zachytení Reichstag. Hlavným hrdinom tohto projektu je väzeň sedí v gulagu Sliv Isakovitch. A niektoré udalosti sú obnovené podľa svojich pamätiach. Iste, potom, ako boli vykonané v hre všetky bitky a bitky z historického hľadiska, a v akom svetle vystavené všetky ruských komisárov, nebude tolerovať žiadnu kritiku, ale neponáhľajte uzavrieť našu Company of Heroes 2 recenzie, napriek tomu sme v prospech technicky dobrá hra, ale CoH je práve to.

Oveľa dôležitejšie je stále, ako kompetentne, rýchlo a efektívne realizovať plán kampane. V každej misii, postava bude musieť konať na dvoch alebo dokonca troch frontoch súčasne. Hra ponúka veľa misií a úloh, a každý nový úlohu nastaviť pred vami prispeje k neočakávaným zvratom udalostí. S každým krokom (ako uvidíte, akonáhle si môžete stiahnuť Company of Heroes 2) jednoduchých a zrozumiteľných na prvý pohľad, bude misia bude doplnená o nové úlohy a nečakaných objednávky.

Je potrebné poznamenať, že hra nie je pre ľudí so slabým srdcom. Takže, vaše nepriateľov a udalosti, dynamicky meniace sa navzájom, vás nenechá oddýchnuť na chvíľu. Ak chcete vidieť tento osobne, môžete sledovať na demo videá Company of Heroes 2. S tak rýchlu zmenu udalostí bedákať skreslenia historických faktov jednoducho nemajú čas.

Play sa stáva ťažšie, pretože vývojári sa rozhodli zlepšiť prežitie ťažkej vojenskej techniky, takže teraz za zničenie nepriateľských síl bude musieť vynaložiť viac energie. V hre, rovnako ako v predchádzajúcej časti, objavia sa tri hlavné typy zdrojov:

1. Ľudia.

2. Fuel.

3. Munície.

Ak chcete zobraziť projekt v detaile, odporúčame COH 2. stiahnuť.

Podľa tradície úloha môžete získať bonusové body, dáva ďalšiu príležitosť, ako získať prístup k drahšie munície. A aj keď hra Company of Heroes 2 voľné nefunguje, skúste si v tejto hre stojí za to - to kvalitný projekt musí vidieť každý hráč!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more