Záložky

Combat Arms

Alternatívne názvy: Combat Arms

Combat Arms on-line - krásna a veľmi zaujímavá hra po dlhej dobe už oboznámení s žánrom - strelec. Hra za dobu svojej existencie získala pomerne široké publikum fanúšikov. Ruská Combat Arms je relatívne nedávny, a teraz môžete hrať s reálnymi ľuďmi, ktorí žijú nielen vo vašej krajine, ale v celej Európe a Ázii. V Combat Arms, môžete prehrávať z ľubovoľného počítača, ktorý je pripojený k Internetu, a je nainštalovaný v počítači klienta.

Minimálne systémové požiadavky:

 • Rýchlosť procesora - 2 GHz
 • RAM-1GB
 • Grafická karta - 128 MB

Ak chcete spustiť hru, budete musieť stiahnuť hru klienta. To má pomerne malú sumu, a to neberie moc času. Combat Arms si môžete stiahnuť, že stačí ísť na stránky Combat Arms. Okrem toho, budete sa musieť prihlásiť na klienta, so sídlom na internetových stránkach. V Combat Arms registrácia je zadarmo a je veľmi jednoduchá. To trvá menej ako päť minút. K registrácii budete potrebovať:

  1. Obchodné prihlasovacie konto pre
  2. Zadajte silné heslo k účtu
  3. Zadajte platnú e-mailovú adresu
  4. Prečítajte si a prijmite dohodu užívateľa

Tým sa dokončí registráciu v Combat Arms prihlásený hotové. Teraz môžete spustiť hru klienta, zadajte svoje údaje a začnite hrať Combat Arms. Hra Combat Arms je celý herný svet. Rôzne režimy hry, docela veľký výber zbraní, atraktívne a funkčné hry je hra naozaj zaujímavé a vzrušujúce.

Prečo hrať Combat Arms? Áno, aspoň, pretože len arzenál zbraní a všetkých druhov mliek má desiatky tisíc jednotiek. A to nie je všetko. Rozmanitosť herných módov vám nedovolí sa nudiť nie za sekundu. Tu je príklad niektorých z nich:

 • Lov na špiónov - najviac vzrušujúce zo všetkých. Až do nedávnej doby, všetci hráči sú na serveri s jediným príkazom. Ale v niektorých miestach kariet s skryté ukladanie dôverných dát. Nájdenie tohto prípadu, pre všetkých z vás, sa dramaticky mení. Každý hráč na serveri sa snažia vás zabiť a zastaviť zhromaždiť kompletnú sadu týchto kufrom. Je pre úplnosť by mali byť štyri. Napriek tomu, že budete musieť loviť celý server, problém je ešte uskutočniteľné. Môžete získať nejaké schopnosti, ktoré vám pomôžu moc. Tie sa takmer nepostrehnuteľný. Nezvyčajné zručnosť bonus k zdraviu a schopnosť výrazne skryť vám pomôžu pri plnení tejto náročnej úlohy.

 • Karanténa Mode - docela známy dnes herný mód. Základnou myšlienkou je, že niekoľko hráčov vybrané náhodne, zmení v zombie a snaží sa infikovať ostatné. Na prvý pohľad sa môže zdať trochu triviálne, ale je to len na prvý pohľad. Po prvé, povedzme, že zombie sú prakticky žiadne údery. Rezerva na závisti akéhokoľvek zdravie. Ale pri voľbe správnej taktiky hry môžu sa zabránilo infekcii, a veľmi pravdepodobne vyjsť víťazne zo zdanlivo nerovného boja.

 • Fireteam Mode - klasický režim, v ktorom tím z ôsmich hráčov, na rozdiel od tzv "topánky", je jednoduchšie povedať - počítač. Režim docela vzrušujúce hra, ktorá vám umožní komunikovať s ostatnými hráčmi.

Prihlásený hra Combat Arms stojí za to sa aspoň pokúsite sa ho prehrať. Tiež, ak sa pokúsite aspoň raz hrať, budete realizovať všetky svoje výhody, a ostatné hry tohto žánru sa jednoducho prestanú existovať pre vás.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more