Záložky

Návrh

Alternatívne názvy: Návrh hra Návrh prihlásený

V roku 2009 Spoločnosť Omerta Online a "Stork" bol prepustený do sveta také veľké publikum orientované na projekte, ako je on-line hra návrhu . A to publikum a diváci sú stále získaval absencia obmedzenia obsahu a hlavné výhody projektu - moderný bojový systém, ktorý dokáže uspokojiť potreby väčšiny "prehliadača" hráčmi.

Pred vykonaním kroku Návrh Registrácia do hry , uistite sa, že máte:

1) Počítač s prístupom na internet,

2)

1 GB RAM

3)

monitor s rozlíšením 1024x768,

4) Adobe Flash Player (aspoň 9. 0) a prehliadač ho podporuje.

Ak ste hrdým majiteľom všetkých vyššie, môžete bezpečne ísť na oficiálnych stránkach hry, na stránke Návrh registrácia . Povinné polia sú tu nasledujúce:

· Reálna e-mail; [_11_ ]

· Užívateľské meno - názov hry,

· Password;

· Ťahané potvrdzovací kód.

Po prečítaní a prijatí dohody o užívaní umiestnením kliešť do prázdneho okienka fáze Návrh registrácia úplne dokončené. Ďalej by ste mali vytvoriť postavu, ale ak chcete - a "celé" tri. V tomto prípade nasledujúci systém bonusov:

→ pre vytvorenie Aj hrdinu spolieha 1000 mincí;

→ pre II - 200,

→ pre tretie - celkom 100 šekelov striebra.

Všetky vaše (a nielen vaše) znaky môžu mať unikátny vzhľad, dobré herné zdroje (rozmanitosť dostupných externých kritérií) umožňujú nie šetriť na vzhľad.

Rast a rozvíjať sa v Koncept on-line Váš hrdina môže vytvoriť na základe skúseností bodov získaných v bitke, úlohy, atď Mnoho NPC pomôže hrať hry on-line Návrh , ktoré Vám poskytnú rovnakých úloh a misií. Áno, a vďaka svojej vynikajúcej rozhranie Návrh hre bude ľahké a pohodlné: vyriešiť všetky podrobnosti, budete potrebovať viac než 20-30minút. Plus, to hrať hry on-line Draft všetko, čo bolo ešte jednoduchšie, tu je úžasná vec ako mapu znázorňujúci aktuálnu polohu a samotného charakteru a iné objekty podľa potreby (radnica, opravy, predajní apod

Budete mať určite potrebné určiť, s akou zbraň si prajete pripojiť sa k bitke, aj keď to bude ťažké: miestna paleta zbraní je zarážajúce: viac ako 300 druhov ručných zbraní, na základe oboch biologických a energetických technológií. Ak chcete zúžiť výber trochu, Návrh Online hry on-line poskytuje príležitosť získať jednu z nasledujúcich špecializácií:

1) Sniper - adept na streľbu na veľké vzdialenosti. S pomocou veľkého kalibru presnej pušky ovplyvňuje najviac bezbranné tela nepriateľa, zatiaľ čo zostane mimo odvetné deštrukcie.

2) Assault - bojovník nablízko.

3) Shooter - univerzálny bojovník, schopný ničiť nepriateľov na blízko i ďaleko.

Takže ak chcete, aby Návrh hru on-line zodpovedajúcim spôsobom, bude nevyhnutné posúdiť niektoré bojové schopnosti, otvára nové obzory pre rôzne streľbe a vojenskej taktiky všeobecne.

Stručne o sprisahaní: Návrh on-line hry je založený na dvoch románov C. Lukyanenka, označené "Draft" a "čistú kópiu." Je to perfektná kombinácia svetov, zjednotených jedinou vesmíre zvanom Veer. Prežiť tu nie je tak jednoduché, ale veľmi zaujímavé. Ak si chcete vyskúšať sami a prejsť udalostí popísaných v najpredávanejších kníh osobne, pridajte sa k nám!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more