Záložky

Canaan on-line Zaviesť

Alternatívne názvy: Canaan prihlásený

Canaan Online - jasný záblesk browser game (MMORPG), ktorá bola vytvorená v štýle "manga". Nezabudnuteľné dobrodružstvo vo fantasy svete hry, zostane v nej docela fascinujúce, a prítomnosť postáv módne a krásne oblečenie, poteší nejedného hráča. Online hra on-line Zaviesť Sanaan nevyžaduje žiadnu inštaláciu klienta a je k dispozícii v takmer ľubovoľnom prehliadači.

Tu sú požadované systémové požiadavky:

CPU: P4 2. 4 GHz alebo Pentium D,

RAM: 512 MB alebo 1 GB;

Na pevnom disku: 200 MB alebo 400Mb alebo viac;

Grafická karta: Geforce 4 (64 MB ×) alebo Geforce FX series alebo podobné;

OS: Windows XP / Vista Windows XP / Vista

Ak chcete vstúpiť do hry, musíte Sanaan Online Registration: Na hlavnej stránke kliknite na tlačidlo "Registrácia", na stránke, ktorá sa otvorí v registračnom formulári zadajte váš e-mail, meno, heslo a kód zobrazený na obrázku. Potom súhlas s zákonov hre a kliknite na "Register". Registrácia na túto hru on-line Predstavte Sanaan skončil.

Po registrácii on-line Predstavte Sanaan vstúpil do hry na stránku, kde si chcete vytvoriť svoj herný postavu: Vyberte si svoj názov znaku (alebo prezývku), triedy (Warrior, Mage, Priest alebo Hunter), pohlavie charakteru a vzhľadu (vlasy, tvár) . Potom je potrebné kliknúť na tlačidlo "Vytvoriť".

Teraz online hra Sanaan otvoriť dobrodružstvo a prvá vec, ktorú budete musieť urobiť, je ísť krok za krokom učia základné pravidlá hry. Poskytovať podporu na každom kroku vašej hrdina Elf, a ak budete postupovať podľa jeho rady, môžete dosiahnuť úroveň 5 v niekoľkých minútach, a odmeny budú Darčekový balíček ...

Všetky postavy v hre sú nastavené parametre. Sú to: sila, obratnosť, duch, myseľ a odvaha. Okrem týchto parametrov, postavy majú stále aktívny a pasívny zručnosti a schopnosti, ktoré sú jedinečné pre každú triedu. Niektoré talenty Sanaan on-line Zaviesť hra vám umožní otvoriť, len dosiahol určitej úrovne v hre, rovnako ako odmeny za dokončenie rôznych úloh.

Bude plniť svoju úlohu prostredníctvom rôznych úloh, ale aj iné questy sú tu dungeony, kde bojovať monštrá. Ako odmenu za víťazstvo v týchto bitkách, bude narastať skúsenosti a vzhľadom k jedinečnej veci. Takže, hrať hry on-line Zaviesť Sanaan nebudete nudiť!

Navyše si môžete zahrať on-line Sanaan so širokým výberom rôznych zariadení, ktoré je starostlivo premyslený, a ktoré môžu byť v prípade potreby zlepšenia. Ak to nestačí, môžete si vytvoriť svoj vlastný (nominálna) brnenie.

Game-line Zaviesť Sanaan má k dispozícii viac domácich maznáčikov, ktorí potrebujú osobitnú pozornosť. Cez ich vzhľad a elektrické charakteristiky, chytiť a skrotiť akékoľvek možné! Ale chytiť domáceho maznáčika, musíte mať pást a chytil potrebou bojovať proti nemu. Ale to nie je jediný spôsob, ako sa dostať pet, to môže tiež získať ako odmenu za dokončenie úloh alebo rovnaká ako bojové trofej.

Ich domáce zvieratá obchodu a obchodu s ostatnými hráčmi. Je zaujímavé, že jeden druh, hospodárske zvieratá majú rôzne schopnosti a vlastnosti, takže sú jedinečné. Domáci miláčikovia môžu poskytnúť významnú pomoc pri boji, a v rovnakej dobe si môžete ihneď spotrebujte tri Domáci maznáčikovia: jeden bude pripravený ponáhľať k útoku, obrane druhá a tretia sa zišiel s vami v jednej jednotke, bude zdieľať svoje vlastnosti.

Zahrajte si hru on-line on-line Zaviesť Sanaan môžu nielen bojovať s ostatnými hráčmi v hre, ale aj nadviazať nové priateľstvá, tráviť čas v spoločenstve.

Pre milovníkov diverzifikovať gameplay, tam je funkcia manželstva, kde si môžete vybrať "kamarát" minúť, tento obrad, a za čas strávený v spoločnom manželstve, bude vaše postavy získavať žiadne bonusy.

Pre skutočné peniaze v hernom obchode si môžete kúpiť nejaké užitočné a jedinečné veci.

Ak zhrnieme výsledky tohto preskúmania, môžeme povedať, že ak máte štyri triedy postáv a ich vývoj v niekoľkých smeroch, v Canaan online hre bude celkom zaujímavé a vzrušujúce. Takže, vitajte na tomto fantasy svete, ktorý je plný veľmi zaujímavé a nepredvídateľné! Ale prvý - Zapojte sa do hry Sanaan on-line Zaviesť ...

 

Hra Canaan on-line registrácia