Záložky

Call of War: 2. svetová vojna

Alternatívne názvy: Call of War: WW2, Call of War

Call of War: 2. svetová vojna - krvou a potom, všetko na víťazstvo!

Game Call of War: Druhá svetová vojna založená na ťahovej stratégii druhej svetovej vojny v reálnom čase s prvkami ekonomiky a taktiky. Musíte prevziať velenie samostatného národa. Ste na globálnej mape sveta, kde nie je jasné, kto je váš spojenec a kto je váš nepriateľ. Kľúčom k úspechu je premyslieť si každý krok a plánovať dopredu. Hra osloví všetkých fanúšikov ťahových stratégií. Neexistuje žiadna okamžitá akcia, iba premyslené kroky vopred, ktoré môžu trvať niekoľko dní. To však neznižuje príťažlivosť hry, naopak, osloví tých, ktorí radi premýšľajú a plánujú.

Call of War: Začiatok hry z 2. svetovej vojny

Pri prvom vstupe do hry po registrácii musíte zvoliť krajinu, v ktorej budete hrať. Ide najmä o európske krajiny. Potom ste menovaní za generála a veliteľa jednotiek vybranej krajiny. Váš asistent sa rozbehne a ponúkne pomoc s vašimi prvými krokmi v kancelárii. Dostanete správu, že svet je vo vojne a musíte chrániť obyvateľov svojej krajiny. Na druhej strane je rozdelená na provincie, ku ktorým sú pridelené jednotky.

Pokiaľ ste v aktuálnom stave, jedna z vašich provincií je zajatá nepriateľom. Toto bude vaša prvá bitka, rozdeľte rozkazy vojskám a znovu zachytite svoju zem. Kliknite na armádu a vyberte ju, vyberte útočný tím a kliknite na vybranú provinciu. Vaša armáda vyrazila na cestu a zvíťazila. Prvý útok ste úspešne vykonali a preukázali ste, že ste dobrý veliteľ. Zhromaždite prvú odmenu.

Po bitke má dobytá provincia nízku morálku. Zvyšovanie morálky zvýši produkciu zdrojov a zníži možnosť nepokojov. Použite získané zlato na víťazstvo na zlepšenie morálky regiónu. Ďalej sa musíte naučiť nové technológie na zlepšenie svojich armád, začať s pechotnými a obrnenými vozidlami. Ak to chcete urobiť, otvorte ponuku výskumu a vyberte požadovanú technológiu. Pamätajte, že vo výskumnom menu môžete študovať rôzne technológie a objavovať nové typy jednotiek.

Ďalej staviame kasárne na nábor nových vojakov. Vyberieme región, v ktorom budeme stavať, klikneme na časť budov a postavíme. Potom opäť vyberieme región s kasárnami, choďte do výrobnej sekcie a prenajmite si pechotu. Ďalšia fáza hry skončila, získajte zaslúženú odmenu vo forme zlata. Toto je začiatok hry Call of War: 2. svetová vojna, teraz sa rozhodujete, čo študovať a koho najať, komu zaútočiť as kým vstúpiť do aliancií.

Vaše hlavné ciele v hre: 10 0003

  - podrobenie sa celej mape na zemi, vode a vzduchu;
 • study - ako prvý objavil tajné zbrane; Diplomacia - spoznajte priateľov a vytvorte silné koalície; 1 00021viac kariet - pripojte sa k novým herným kolám a hrajte pre rôzne národy s rôznymi scenármi.

Venujte pozornosť poradcovi v hre, pomôže a povie vám všetky podrobnosti, sú tu aj tipy na video.

herných zdrojov: 10 0003

 • eda
 • tovary
 • 1 00021 ľudská sila
 • metall
 • olej
 • vzácnych materiálov
 • peňazí
 • zoloto

Všetky zdroje sa ťažia na vašom území okrem zlata. Dá sa kúpiť iba za skutočné peniaze. Zdroje sa aktualizujú každý herný deň. Trvá to 12 reálnych hodín. Počet vyťažených zdrojov ovplyvňuje budovy v regiónoch, ako aj počet vašich jednotiek. Typ jednotiek nie je dôležitý, každá z nich spotrebuje určitý zdroj, takže buďte opatrní pri stavbe mnohých napríklad vojenských lodí, pretože spotrebúvajú ropu a jedlo, pechotu - jedlo a ľudskú silu.

Prečo potrebujem zlato v hre:

  Zlepšenie morálky obyvateľov každého regiónu - morálka zvyšuje ťažbu zdrojov a znižuje pravdepodobnosť vzbury;
 • zrýchlenie herných akcií môže byť zrýchlenie výskumu, najímanie vojakov, výstavba budov (pamätajte, že akonáhle vaša výstavba zaberie 18 hodín, musíte zrýchliť trikrát),
 • nákup zdrojov - často sa stáva, že jeden alebo iný druh zdrojov nestačí na stavbu alebo najatie vojakov, nákup zdrojov na zlato príde na pomoc.

Call of War hrať online v prehliadačovej verzii hry alebo stiahnuť Call of War na PC, čo vám umožní vytvárať individuálne hry pre svojich priateľov. Zároveň môžete ovládať niekoľko krajín v rôznych svetoch. Takže sa môžete rýchlo naučiť všetky jemnosti hry.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more