Záložky

Cabal Online

Alternatívne názvy: Cabal Online

Cabal online - je zábavná multiplayerová hra od kórejskej developer ESTsoft, ktorý je jednoznačne záujem hráčov o jeho výstrednosti. Hlavný "tromfom" hry je unikátny štýl hrania s ňou vzrušujúce proces.

Než začnete hrať hru Cabal prihlásený, je nutné skontrolovať, či požadované počítač systémové požiadavky pre hru. Vývojári musia spĺňať nasledujúce minimálne požiadavky:

- Operačný systém: Windows 2000/XP,

- Procesor: Pentium 3800 MHz

- Video: GeForce 2 Series 512 MB alebo podobné výrobky;

- Kompatibilný s Direct X 9. 0 zvuku;

- 2 GB voľného miesta na pevnom disku.

Ďalšie povinné proces je zaregistrovať v hre Cabal Online. Ak to chcete vykonať, na oficiálnych stránkach hry vybrať sekcii Registrácia Cabal prihlásený, kde k vyplneniu kľúčové údaje o užívateľovi. Zadajte nasledujúci je potrebné:

- E-mail

- Užívateľské meno v hre,

- Heslo,

- Podlaha;

- Prečítajte si a prijmite užívateľa.

A posledná vec, ktorú urobiť, než budete hrať hry on-line Cabal - je stiahnuť a nainštalovať herný klient. Môžete si ho stiahnuť zadarmo priamo z oficiálnych stránok. Po stiahnutí, musíte spustiť Cabal_Setup. exe, nainštalovať hru. Potom sa pomocou vášho užívateľského mena a hesla je potrebné sa dostať do hry. V tomto zápise Cabal prihlásený zavrie a ste pripravení na vzrušujúcu hru procesu.

Cabal prihlásený hra začína s výberom znaku. Hráč si vyberie typ účesu, tváre a farby vlasov na svojej postave. Prehrať Cabal prihlásený môže byť v jednom zo šiestich tried:

- Assain;

- Zaklínač,

- Kúzelník,

- Bojovník;

- Šípky;

- Defender.

Každá trieda má svoje výhody a nevýhody, takže spočiatku potrebovať nejaký čas naučiť sa základné charakterové schopnosti.

Cabal Online hra, ktorá má jedinečný systém zručností. Každá postava má štyri druhov zručností:

- Mágia,

- Zvláštne;

- Fyzikálne;

Pasívne.

Každá zručnosť môže byť vyvinutý. Pre využitie zručností distribučné body sú pridané, ktorá potom musí investovať do vývoja akéhokoľvek zručnosti. Nové zručnosti je potrebné nájsť v knihách, ktoré si môžete kúpiť. Spočiatku hra Cabal prihlásený má len tri karty, ale ako znak, že bude stále viac a viac.

Pomoc pri Cabal Online hry skrotiť zviera, ktoré bude neustále sprevádzať charakter. Výber domáceho maznáčika je pomerne široký, takže si každý môže nájsť vhodného partnera.

Herný pozoruhodný pre jeho bojový systém, ktorý pracoval veľmi dobre. Zahŕňajú možnosť využitia combo útoky. Sú k dispozícii po tridsiatom stupni vývoja postavy. Ak chcete používať tieto útoky, musíte mať ducha bodov, ktoré sú zarobené v boji, výcviku, tanca, atď atď Charakter má ducha 5.000 bodov, a combo je používaný viac než 450 zručností. Existujú tri stupne kombá: zlé, dobré, výborné. Pre dosiahnutie maximálnej rázovú silu, budete musieť čas stlačiť prednú časť znaku linky chod. Počas 11 po sebe idúcich úspešných kombá, to bude známe, že všetkým hráčom Cabal. Avšak, s každým nasledujúcim zoznamom znižuje dobu, počas ktorej by sa mali pohybovať v súlade.

Každá postava v hre možno nazvať súboj, ktorý trvá 3 minúty. Víťaz duelu dostane povesť. Akonáhle postava dosiahne úroveň 52, budete musieť vybrať frakciu, ku ktoré susedia. Významné rozdiely medzi skupinami nie je. Keď hráč dosiahne úroveň 95, je možné sa zúčastniť v národných bojoch, ktoré sa konajú raz za 5 hodín a trvá hodinu. Za účasť v bitke, budú všetci hráči dostanú honor body, ktoré si môžete kúpiť vybavenie.

Hra má tiež Chaos Arena, kde je nutné udržať určitú dobu. Zároveň sa môže podieľať na iba 7 osôb.

Všetko vybavenie v hre môže byť zlepšená, a zbraň je možné brúsiť. Každá vec je ukazovateľ, ktorý vypovedá o úrovni zlepšenie vecí.

To znamená, že hra Cabal je jedna z najlepších hier pre viac hráčov, ktorá má niektoré zaujímavé funkcie, medzi ktoré patrí: jedinečný štýl, atmosferická hudba a zábavné hry.

 

Hra Cabal Online registrácia