Záložky

Business Tycoon Online

Alternatívne názvy: BT prihlásený

Business Tycoon Online - browser-based on-line ekonomická stratégia, ktorá podmanil milióny hráčov po celom svete. Tak, ako hra je k dispozícii v okne prehliadača, nie je nutné herné klient.

Registrácia firmy Tycoon prihlásený, vám umožní učiť sa a cítiť sa úspešný podnikateľ, módne ikony a dokonca aj vplyvný politik. Môžete si vybrať pobočku, najať zamestnancov bojovať so svojimi konkurentmi, a ďalšie ...

Aby sa prejsť on-line registrácia Business Tycoon, musíte zadať svoj e-mail, heslo a meno (alebo prezývku). Po dohode prijať pravidlá hry a zvoliť si herný server. Na tomto registrácia vyprší.

Teraz môžete začať robiť svoju firmu. Najprv musíte vybrať meno postavy, pohlavie a aktivitu, v ktorom budete pracovať.

V Business Tycoon prihlásený hra obsahuje štyri oblasti činností:

  • Zábava
  • Retail
  • Catering
  • Služby

Len venovať pozornosť popisu jednotlivých odvetviach, pretože každý z nich má svoje vlastné charakteristiky. Ďalej budete musieť vybrať asistenta (sekretárka) z desiatich predložených a zistiť, čo sex je.

Teraz môžeme pristúpiť priamo k samotnej hre Business Tycoon Online a na realizáciu prvého Svoge prácu. Z času na čas svojho tajomníka vám rôzne tipy na zápas (vo vašom najlepšom záujme, k počúvaniu tohto múdru radu, čo by vaša firma vyvíjať správnym smerom, a získať čo najviac príjemné zážitky z tejto hry).

Hrať hru Business Tycoon prihlásený, od súkromnej spoločnosti, budete musieť rozvíjať svoje podnikanie na medzinárodných korporácií, najímanie a školenia zamestnancov. Jedným z najdôležitejších aspektov on-line hra Business Tycoon, je posilnenie svojich zamestnancov, ktorí spĺňajú určité kritériá príspevky (20). Ak je správne rozložený úradu, budú vaši zamestnanci pomôže rýchlo zvýšiť efektivitu firmy.

V závislosti na vybranej striasol, budete stavať a rozvíjať obchodov a tovární vyrábajúcich ropný prieskum a produkciu pre inštaláciu veže, stavať rafinérie. Ak sa chcete dozvedieť, ako správne podnikania, budovanie obchodov a mrakodrapov, vrátane materiálov a komunikovať s hráčmi, budete požiadaní o 35 primárnych úloh, ktoré budú platiť za skúsenostné body a peniaze. Hrať Business Tycoon prihlásený, budete mať nejaké ciele a denných questov. Pri budovaní ich inštitúcie je potrebné vziať do úvahy potenciálnych konkurentov, ak sú v blízkosti veľa, riskujete, že stratí svoj ekonomický pokrok.

Aký druh podnikania bez médií, že jo? Takže, v tejto hre je. S pomocou médií, budete vykonávať informačné útokom na svojich konkurentov, ale všetko bude závisieť od výkonu a na úrovni svojho vplyvu. Je možné, že budete požadovať médiá odmietnuť alebo preplatok.

BT prihlásený hra vám pomôže rozvíjať svoje podnikateľské zručnosti a pochopíte, ak môže byť v pohode, podnikateľ

Hrať hru BT online, budete môcť vytvoriť a spravovať cech, podieľať sa na diskusiu a výmenu postupov. Budete mať príležitosť stať sa členom "Golden VIP», kde budete dostávať určité bonusy. Môžete si tiež vziať na post námestníka mestskej rady a majú právo uzavrieť orgány pre hospodársku súťaž sa tiež zapojiť do viac a útočiť. A oveľa viac ...

Zhrnul do dokončenia preskúmania, môžeme povedať, že Business Tycoon Online môžete hrať všetky, ktorí sa zaujímajú o spôsobe budovanie podnikania. Tam sú veľké možnosti pre hráčov. A aby pochopil, že celý tento proces, musíte sa zaregistrovať potom, čo hra Business Tycoon prihlásený, tadiaľ na vlastnú päsť!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more