Záložky

Steblo

Alternatívne názvy: Botva

Plant on-line - je bezplatná hra na báze prehliadača s krásnym zmyslom pre humor, jednoduché a užívateľsky prívetivé rozhranie. V príbehu tejto hry stoja konfrontácie ovce a ošípané, ktorí sa nemôžu vynahradiť ... Prehrať rastlín

Plant on-line hra nevyžaduje žiadnu inštaláciu klienta a je prístupný z ľubovoľného prehliadača. Všetko, čo potrebujete vstúpiť do hry, je to Registrovať Botva: Na domovskej stránke vyberte herný server (adyn, Dydva, Tytra alebo TURBO), zadajte e-mail a heslo. Ďalej kliknite na "Prihlásiť sa" a táto hra Registrovať Plant dokončená. Teraz, keď je registrácia dokončená Plant, pohybujúce sa na novú stránku, ďalším krokom je vybrať si herné postavu: vybrať si obľúbený spôsob a frakcie podlahu a prísť s vaším menom postavy.

Plant on-line hra má dve frakcie, to Barantus (ovce) a Piggy (ošípané). Počet navrhnutých znakov, dvanásť v každej frakcii bolo šesť mužských a šesť žena. Urob si svoj výber vo vzhľade môžu byť zadarmo, a in-game menu (zelená). Po všetkých nastavení, môžete začať hrať rastlín.

Pôvodne rastlín ponúka online hra plniť prvú úlohu. Pre priradenie bude mať náhradu v podobe zlatých mincí. Relatívne hra mena v hre: tu sú tri herné mena (aka zdroja) - zlato, kryštály a kapusta (zelená). Aká je mena?

Gold - to je hlavné herné mena hra. Pre túto menu možno rozvíjať a charakteristiky čerpadla vašej postavy, kúpiť vybavenie a muníciu. Zlata, pracovať na farme, bude sa pozerať, a dokonca aj zlato môže byť vybraná od ostatných hráčov;

Kryštály - mena sa ťaží v bani alebo v špeciálnom mini hry. Vďaka tejto mene, môžete si kúpiť špeciálne predmety vybavenie, ktoré tvoria významný príspevok k víťazstvu v bitke;

Zelení - mena je prakticky kompletná analógové kryštály, ktoré si môžete kúpiť, šetrí sa od nutnosti pracovať v bani. Ale hráči, ktorí sú v cechy môžete zarobiť greeny, predaj špeciálne veci na trhu s ostatnými hráčmi, alebo vyhrať v pokri na kostiach v krčme.

Menu, zvolíte "charakter", môžete zmeniť svoj avatar, štatistiky zobrazenie, rovnako ako zoznámiť so schopnosťami charakteru. Tieto schopnosti

Level - zobrazuje priebeh rastu charakteru;

Sila - určuje škody spôsobené nepriateľom;

Protection - zistí poškodenie, ktoré môže byť uzamknutý;

Agility - určuje pravdepodobnosť úniku pred útokom nepriateľa;

Hmotnosť - určiť, zdravie a rýchlosti jeho zotavenie;

Odbornosť - určuje, či zasadiť dva hity v rade;

Glory - hodnotenie morálnych kvalít charakteru.

Zahrajte si hru on-line Botva môže dovoliť preobretya rád zvieratá ("zvieratá"), ktorý bude pomáhať v boji. Ale to nie je vytiahnuť malú zásobu úspor.

Hra má veľa druhov brnenia, zbrane, lektvary, a prívesky. Rovnako ako budovy, ktoré sú v obci (Bench, Sbytnitsa, Kovář, Tavern, farma, Reality, Sanctuary a dobre). Okrem toho existuje ešte školu, pevnosť, prístav, Mine (kde pracujete), Vodalka (tu môžete nájsť dobrodružstvo, výzvu).

Zahrajte si hru on-line môže byť zložený Plant Guilds, ktoré sú rozdelené do tried a profesií. Môžete si vybrať jednu profesiu a triedu. Tu sú:

Cárachy - Cech obchodníkov, bránka - zlato;

Workoholik - Guild baníci gól - kryštály;

Pracovitý - Guild poľnohospodári cieľ - Farm potešenie;

Zhelezyachnik - spolok.

Každý cech v Botva on-line, ponúka špeciálne výhody a zdôrazňuje svoj štýl hry.

A hrať hry on-line rastlín možno použiť v kombinácii s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi v klanu, pomocou ktorého môžete postaviť budovu spoločne, aby sa uľahčilo hru.

Medzi dvoma klanmi v on-line hry Botva, niekedy tam sú vojny, v prípade vážneho sporu.

Game prihlásený rastlín natoľko rozsiahla a rastlín po registrácii sa prihlásite do hry, sa môžete dozvedieť mnoho zaujímavého. Prehrať rastlín bude legrace!

 

Plant on-line registrácia