Záložky

BiteFight

Alternatívne názvy: BiteFight 1. Kraj

BiteFight on-line - je bezplatný role-playing browser hra vzťahujúce sa k žánru PTG (perióda hry), to znamená, že hra môže byť vypnutý a vypnúť kedykoľvek, a všetky akcie charakteru budú vykonávané v určitom čase. Online hra BiteFight, hovorí o večnej konfrontácia medzi upírmi a vlkolakmi.

BiteFight online hra nevyžaduje žiadnu inštaláciu klienta a hry dostupné v takmer ľubovoľnom prehliadači.

Aby bolo možné začať hrať hru zaregistrovať BiteFight: Na domovskej stránke kliknite na tlačidlo "Registrácia" na nasledujúcej strane, vybrať si pre seba jednu z rás (Vampires alebo Vlkolaci, sa spolu sa príliš nelíšia, s výnimkou a to ako vo vzhľade a ikony závodu vyrába potraviny). Ďalšie, zadajte do polí registračné nick (meno), hesla a Vášho e-mailu. Potom súhlasíte s podmienkami služby informáciám a ich ochrane, a že BiteFight Registrácia je dokončená, môžete si začať hrať.

Chystáte sa do hry, kliknite na tlačidlo "Prehľadávať", môžete vykonať zmeny na vašom profile (vybrať pohlavie a prispôsobiť vzhľad), pozrite sa na štatistiky, zlepšenie bojové, získať talent.

Každá postava má určité schopnosti: sila, obrana, Agility, Endurance, Charisma, skúsenosti a vitalitu. Okrem schopností, je ich tam osem aspektov, ktoré opisujú povahu postavy: Muž, vedomosti, Objednať, príroda, zviera, ničenie, chaos a dezintegrácie.

BiteFight on-line hra má tzv oblastí - je krištáľovej gule, ktoré môžu dočasne zlepšiť veci. Vplyv pôsobí na každého kusu vybavenia, ale ak zmeníte zbrane počas akcie sféry, bude efekt pôsobiť na nové zbrane. S pomocou niektorých oblastiach môžete pristupovať talent.

Zahrajte si hru on-line môžete BiteFight zakúpením premium účet (stav Lord of Shadows). Vzhľadom k tomuto stavu:

1) Nebude žiadna reklama médií tretích strán;

2) Pre aktiváciu budete dostávať denný poplatok zlato;

3) Dvakrát regenerácia akčných bodov;

4) 50% viac akčných bodov;

5) Rozšírené hľadanie odporcovia;

6) Štatistiky lovu;

7) Ďalšie lektvar 100% obnovu zdravia;

8) Jednotlivé obrazy postáv (zmeniť svoje pohlavia, farbu pleti a očí, rovnako ako mnoho ďalších. atď )

9), 5 ďalšie zložky pre vaše systémových správ.

Play BiteFight rôzne veci, ktoré môžete kúpiť in-game menu: zlaté (základná mena) a ignitsit / kryštálov (ďalšie meny za to, mimochodom, môžete si kúpiť stav Pána tieňov, 14 days/15 ignitsita). Ignitsity možno zakúpiť za "skutočné".

Ak máte chuť zmeniť preteky to môže byť vykonané s pomocou Stone reinkarnáciu (automaticky opustiť svoj klan, a ak ste tvorcom klanu, bude prepustený). Predám tento kameň môže ignitsitov 50.

Všetky činnosti, vrátane boja sa stalo v hre pomocou hernej špecifických textových polí. Hráči nemajú vplyv na dianie v hre, všetky výsledky sú automaticky vypočíta a zobrazí na obrazovke.

Pre výrobu potravín a zlata (možno použiť pre čerpanie zručností a zlepšenie ich brloh), budete musieť ísť na lov

Manhunt - tu budete musieť behať hľadá ľudí, aby si požadované skúsenosti, zlato a baníctvo;

Lov na opačnej závodu - tu je potrebné útočiť na hráčov na protiľahlej závod, kde víťaz získať zlato a skúsenosti, a pre prípad straty - len stratiť zlato.

Zahrajte si hru on-line BiteFight, zarábať hra meny potrebné veci a zručnosti môžu byť v týchto miestach

Cintorín - môžete poslať svoju postavu do práce načas 1-8 hodina zlata a skúseností

Cave - tu môžete bojovať s démonmi z 10 na 30 minút (s prémiovým účtom - 5-15 minút), ktorá sa odpočíta od doby lovu

Trhu - tu si môžete dať svoje veci na predaj a kupovať od ostatných hráčov (toto je jediný spôsob, ako preniesť veci v hre). Ponuka na predaj chcete zaplatiť trochu zlata

Krcma - tu si môžete vziať quest, jednu zo 4 úrovní (jednoduché, stredné, ťažké a odborných).

BiteFight Game 1. Kraj má veľa zaujímavých funkcií. Napríklad: môžete hrať v BiteFight komunikáciu s ostatnými hráčmi pomocou fóra, ale ak chcete rozšíriť svoje schopnosti, môžete sa pripojiť do klanu alebo si vytvoriť vlastné.

Všeobecne platí, že hra je hoden pozornosti a BiteFight registrácia otvoria dvere v jej svete!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more