Záložky

Battlestar Galactica Online

Alternatívne názvy: Batlstar Galactica Online

V tejto galaxii, sú tam dva závody na výber prehrávač - ľudia a Cyloni (roboti). Aktualizácie kozmické lode, hráč môže vytvoriť silnú armádu zachytiť a zničiť nepriateľa. S každú misiu dokončiť otvoriť nepreskúmané tajomstvo vesmíru, a tím je stále silnejší a získať nové zručnosti a príležitosti útoky.

Veľkou výhodou je, že 3D grafika, takže bitka veľkolepé a farebné.

Ďalšie dieťa, vyrobený v žánri hry prehliadače založené na tému sci-fi nielen poškvrnil jeho obraz, ale tiež prekonal očakávania mnoho fantastických hier tohto žánru. Predstavujeme vám skvelú hru pre každého, kto nie je cudzie Fiction: Battlestar Galactica Online.

Myslím, že veľa ľudí vie, že slávna firma, developer Bigpoint je považovaný za skutočný majster v on-line počítačových hier, a ešte viac - online role-playing hračky browser-based. Jej ďalšie dieťa, vyrobený v browser hra žánru na tému sci-fi nielen poškvrnil jeho obraz, ale tiež prekonal očakávania mnoho fantastických hier tohto žánru. Predstavujeme vám skvelú hru pre každého, kto nie je cudzie Fiction: Battlestar Galactica Online.

Ihneď príjemne potešený, že aj keď on-line hra Battlestar Galactica Online a prehliadač založený, ale grafika nie je horší ako jeho klient starších bratov. Háčik je v tom, že pri tvorbe hry bol používaný skutočný trojrozmerný grafický engine tak, aby každý hráč mohol získať skutočnú radosť z hry, nie zamorachivayas systémové požiadavky. Mimochodom, ak Battlestar Galactica Online môžete hrať aj na najslabšie v počítači, pretože žiadne minimálne systémové požiadavky pre hru tam. Len je potrebné mať aktívne pripojenie k internetu a prehliadač.

Pripojte sa do hry Battlestar Galactica prihlásený nebude trvať veľmi dlho a bude rozumieť každý. Všetko, čo musíte urobiť - zadajte názov vašej hernej postavy, hesla pre prístup k hre a e-mailovú adresu, na ktorú budete upozornení, že registrácia Battlestar Galactica Online je dokončená.

Vo všeobecnosti je potrebné poznamenať, že viacero sám o osude Battlestar Galactica - je to kult, jedlo jeho zvláštnu atmosféru, ktorá sa ponorí do hry Battlestar Galactica Online hry on-line. A v procese tvorby hry, vývojári trávia dosť času, len vytvorením tejto atmosfére sa, ako veľa fanúšikov tohto žánru povedať, že Battlestar Galactica Online hry on-line - je to, ako by skutočný séria, animovaný priamo na vašom počítači. A to je potrebné poznamenať, že nie jeden priestor bitky, násilné strety a zradné intrigy bohatých v tejto sérii, ale aj jeho filozofický komponenty, jemne tkané do príbehu. Máme jedinečnú príležitosť pozrieť sa na to, čo môže byť v budúcnosti, a prečo sa to stalo takto, a nie inak.

V skutočnosti, hlavné odporcovia ľudskej rasy Battlestar Galactica Online - Cylonmi, androidi, s obrovskými duševných a fyzických schopností. Len málo ľudí vie, ale akonáhle boli asistenti aj u ľudí, ale vzbúrili a vzplanul vojnu proti svojim tvorcom. A teraz, po takmer pol storočia od prvej vojny Silonskoy roboti rozhodli urobiť zákrutu, odosielanie svoje ozbrojené sily v každej z dvanástich kolónií, ale Battlestar Galactica sa podarilo uniknúť z kruhu obkľúčenia a vytýčiť kurz pre už zabudol a pochybné existencie materskej planéty s podivným názvom "Zem". Tu je taká komplikácia nám spĺňa hru.

Počnúc hrať, môžete si vybrať, ako ich rasu alebo rasou ľudí alebo Cylon závod. To všetko záleží na vás. Za to, že budete mať výber box je vzhľad vašej postavy. Musím povedať, že táto časť hry vývojári nemajú zaplatili veľa času, ale neprepadajte panike, pretože vo väčšine častí hry, ovládate loď a váš mentee bude vo vnútri. Aj keď máte pravidelne hrať a Battlestar Galactica Online je on-line za hrdinu.

Úlohy a misie sú realizované predovšetkým chvála poteší nielen študovať a linearitu, ale tiež interaktivita rôznych questov, saturácie dynamických scén a veľmi príjemné odmeny za ich vykonanie. Zahrajte si online hru Battlestar Galactica prihlásený od stávať nepoužiteľný krajší.

Tak, sumarizuje všetky vyššie uvedené, je potrebné poznamenať, že ak naozaj túžia po dobrodružstve a chcú byť v priestore medzi nespočet hviezd a planét - bezpečne začať hrať Battlestar Galactica Online a dokázať všetkým, že ste najväčší Tento priestor hrdina, ktorý môže zachrániť celý vesmír!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more