Záložky

Súboje pre Glory 2

Alternatívne názvy: Bitka o sláve 2

Ak ste priťahuje a fascinuje svetovú vojnu, ak je vo svojom reálnom živote si nikdy zúčastniť sa veľkých bitiek (a chcete), on-line hra bitky pre Glory 2 sa otvorí pred vami svetovú vojnu s jeho prednosti a nedostatky.

Ak chcete hrať hru Battles for Glory 2 on-line, budete potrebovať počítač, ktorý spĺňa nasledujúce požiadavky na systém: Pentium 4 2. 0 GHz, RAM 512 MB grafická karta: NVidia GeForceFX 5700 alebo ATI Radeon 9600, asi 9 GB miesta na pevnom disku a pripojenie k internetu. Súhlasím požiadavky sú malé.

Registrácia Súboje pre Glory 2 je veľmi jednoduchý. Prosím, choďte do menu Quick Start, stiahnite a nainštalujte si klienta a náplasť (špeciálne programy, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa všetky druhy chýb). Ďalej vytvorte svoj účet - vymyslieť názov hry a zadajte ju do príslušného poľa nižšie zadajte heslo a e-mailovú adresu. Aby bolo možné zaregistrovať v herných bitiek pre Glory 2 bol dokončený, prejdite do priečinka Doručená pošta a kliknite na odkaz. Súboje pre Glory 2 on-line registrácia bola úspešná a teraz môžete spustiť hru. Spustite klienta, zadajte názov účtu (alebo užívateľské meno) a heslo, vytvoriť novú postavu a začať užívať hru.

Game Battles pre Glory 2 online vás zavedie do sveta trojrozmerné bojisko, kde sa vaše cieľom je základná - to je zabavenie územia vo vleklej konfrontácii medzi stranami, pretože veľmi veľké množstvo zdrojov, v hre je len z okupovaných území. Advantage Súboje pre Glory 2 on-line je sociálna zložkou hry. Čo to znamená? V hre sa môžete stať členom jednej z piatich pretekov, ktoré majú jedinečné vlastnosti a povolania. Race sú ďaleko od seba a sú stále vo vojne, takže vzťah vo veľmi silnej závodu.

Je to zábava hrať hry on-line bitky for Glory 2, môžete zvýšiť poradí ich rasy zvýšením počtu zástupcov a expanziu na okupovaných územiach. Skúste svoje vodcovské schopnosti - pretože úspech vašej rasy závisí na úspechu svojich vodcov, ktorí vám budú stáť. Ale čo je lídrom bez asistentov - môžete vymenovať tri asistentov (archons), ktorí budú plniť svoje rozkazy.

Bitky na Glory 2 online hre je kľúčové objekty mesta, ktoré predstavovali tri riadené mobilným Outpost vyberať dane z územia. Počas hry budete obliehať mesto, ale nezabudnite zničiť hlavné mesto príznak musíte tiež odstrániť vedľajšie príznaky, ktoré sú umiestnené v meste. Vezmite mesto nie je tak ľahké - ale vaša zručný taktické myslenie vám pomôže.

Ako úspešne a ľahko prehrávať Battles for Glory 2, ako vyhrať - odpoveď je jednoduchá: zhromaždiť čo najviac artefaktov, akonáhle obsahujú významné množstvo starých síl, ktoré pomôžu zvýšiť vašu rýchlosť závod, fyzickú a magickú silu a ochranu, presnosť a obratnosť, a ďalšie. Je dôležité mať na pamäti, čím viac ich máte artefakty, silnejší ich účinok. Artefakty nestrácajú.

Môžete vytvoriť cech a zachytiť pevnosť, objavujú ďalšie schopnosti a zručnosti. S jeho arzenálu pevnosti, môžete vytvoriť celý rad aliancií s inými vlastníkmi pevnosťou.

Bitky na Glory 2 je jednoduché hrať a vzrušujúce. Full-scale bitky a obliehania, bude rôzne rasy s multifunkčnými postáv vám nezvyčajne živé emócie a pocity.

Hra Battle for slávy 2. berie veľa zábavy!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more