Záložky

BattleKnight

Alternatívne názvy: BattleKnight

BattleKnight online - je prehliadač hra na hrdinov (MMORPG), s historickým príbehom, ktorý rozpráva príbeh o rytieri, hrady a zámky, vznešený Paladina a nemilosrdný zlodeja ...

Prihlásený hra BattleKnight nevyžaduje žiadnu inštaláciu klienta a hry dostupné v takmer ľubovoľnom prehliadači. Všetko, čo potrebujete na spustenie hry, toto Registrácia BattleKnight: na hlavnej stránke, v registračnom formulári, vyberte (ak ste začiatočník) "Som tu nový" a zadajte názov do poľa, e-mail, heslo. Ďalšie, vyberte server a prijímam dodržiavanie pravidiel hry. Potom kliknite na tlačidlo "Play" a na túto hru Registrovať BattleKnight skončil.

Chystáte sa do hry, Owl (NPC) navrhuje, aby sa podrobil školenie v niekoľkých questov pre realizáciu, ktorá bude uvedená niektorá odmeny v podobe hernej meny a niektoré veci. BattleKnight hra má online menu v hre - striebornej a rubíny.

Na primárnej úrovni v hre, vaša postava získa titul - Trainee.

Otvorenie menu záložku "charakter", vybrať avatara, o jeho charaktere. Tu si môžete prezrieť funkcie:

Výkon - silnejší, než hrdinom, tým väčšie škody to môže spôsobiť,

Chytrosť / Build - vyššiu postavu hrdinu, tým viac svojich životov a rýchlejšie zotavenie;

Luck - úroveň šťastie hrdina, vplyv na možnosť získať kritický úder, rovnako ako počet ulúpených striebra

Art Útok - vyššia zbraň zručnosť hrdinu, tým viac bude mať šancu na zásah nepriateľa,

Umenie obrany - lepšie znak musí byť riadené svojím štítom, tým menej škôd, ktoré dostane.

Okrem týchto vlastností, je tu stále ešte

  • Životy
  • Karma
  • Damage
  • Armour
  • Hit šance a ochrana

Zahrajte si hru on-line môžete BattleKnight pri práci ako roboty, ako sú bezpečnostné brány, práca v teréne, zrady. Tu len plánovaný akčný hrdina, priamo zapojený do nich nebudú prijaté. Doba realizácie 1-8hodín. Platba - Silver a vedomie karmy.

V závislosti na úrovni hrdinov budú môcť vybrať zbrane a brnenia, lektvary a runy, ktoré možno zakúpiť u získaných strieborných mincí z obchodníkov, kováčov a alchymista na trhu. Úroveň dostignuv10, môžete si kúpiť koňa.

Zahrajte si hru on-line BattleKnight môžete tým, že útočí na zlodeja, pomáhať dobrých ľudí, alebo naopak, na stranu s lupiči. V závislosti na tejto voľbe, karma hrdina sa stáva pozitívna alebo negatívna

Force svetlo (pozitívny) karma : Ochrana predkovia Light Power regenerácie, anjelské krídla, štít Mystic Mystic citadela.

Temné sily (negatívna) karma : Tmavo Force, Prekliatie, Shadow of Darkness, kopať kyseliny Creek smrti brnenie s hrotmi.

Každý hráč v tejto hre, ktorá dostane svoje panstvo, ktoré môžu byť lepšie v závislosti na materiálnych možností. Za reálne peniaze si môžete kúpiť premium účet, ktorý dáva veľa výhod a príležitostí v hre.

Ak chcete získať skúsenosti, nové zručnosti a peniaze na hranie (strieborný a rubíny), hrdina bude musieť plniť rôzne úlohy, a zúčastniť sa bitiek s ostatnými hráčmi.

BattleKnight online hra turnaja je aréna, kde si môžete vybrať obľúbený typ boja:

  • Králův turnaj
  • Duel
  • Volacie
  • Turnaj
  • Zápolení

Game imeet12 misie, a každá misia má niekoľko miest. Existuje skupina misií, ktoré si môžete vziať do krčmy.

Play BattleKnight je možné zakúpiť v obchode sám alebo satelitného Skakun

Družica - pes, Squire, Kitty,

Držiaky - Black Horse, U Bieleho jednorožca, Black Unicorn, Black War Bear.

V BattleKnight môže hrať jednotní v Ráde, poskytnúť podporu pre hru medzi hráčmi. Korešpondencie medzi hráčmi, je tu funkcia "Správy".

Táto hra je považovaná za jednu z najlepších vo svojom žánri, existuje mnoho zaujímavých vlastností, a to môže byť ešte dlhý príbeh, takže je lepšie hrať. BattleKnight registrácia otvorí dvere pre vás v tejto historickej svete!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more