Záložky

Bitka o Graxia

Alternatívne názvy: Bitka o Graxia

Bitka o Graxia online - bezplatná multiplayerová hra v štýle akčného RTS so sociálnym sklonom. Herné pripomína všetky známe projektu DotA. Vývojári projektu Petroglyph Games sa postaral, aby boli dobre vyvinuté PvE a PvP systém. Hráči očakávať zaujímavé súboje medzi sebou navzájom a hazardné súťaže s počítačovou inteligenciou. Výber znak pre seba, budete sa zaoberá vo svojom vývoji, a príde čas, kedy nepriateľ je strach z vás. Zvyšujúci sa úroveň po úrovni, budete silnejší a postupne otvoriť vyhliadky hry. Zarábať peniaze na nákup zariadení, ktoré sa predáva v miestnych obchodoch, môžete si dokonca kúpiť veci, ktoré môžu výrazne zmeniť priebeh udalostí, v niektorých kritických situáciách. Napríklad, sady veží obnovy sú drahé, ale aký efekt! Získal v bojoch vážne momenty môžu byť použité iným spôsobom - investovať do nákupu nesmrteľného hrdinu. Zničiť viac ako monštrá s ktorými sa stretávajú na ceste, a objaviť príležitosti! Verte vo svoje sily a úspechu nie je ďaleko!

Ak sa rozhodnete stať sa účastníkom dobrodružných aktivít, budete potrebovať Bitka o Graxia registrácii. Za týmto účelom, zvláštna forma vyplnená. Tiež na oficiálnych stránkach si môžete podať predplatné newsletter, zadajte prosím svoju e-mailovú adresu. Vytvorením účtu, mali by ste byť pripravení na to, že pravidlá projektu by sa mali dohodnúť. Než začnete hrať Bitka o Graxia, bolo by vhodné skontrolovať konfiguráciu počítača. Koniec koncov hra vyžaduje určité systémové požiadavky: Operačný systém Windows XP / Windows Vista / Windows 7, Intel Pentium 4 (2 GHz), grafickú kartu s 256 MB grafickej pamäte a podporuje shadery 2. 0, kompatibilná s DirectX 9. 0C zvuková karta, 1,5 GB voľného miesta na pevnom disku, 1 GB pamäte RAM. Prítomnosť týchto parametrov poskytuje hrateľnosť bez závady.

Takže, hrať Bitka o Graxia - znamená neustále sa zapojili do krvavých bitiek. Môžete ju spustiť v kroku. Alebo, ak chcete, ísť zacvičiť. Potom, čo ste si vybrali pre seba postavu, sa akcie nesmie vás nechal čakať. Mimochodom, teraz si môžete vybrať z viac ako desiatich rôznych postáv. Zatiaľ čo vývojári pokračovať v práci na tejto problematike, a čoskoro bude k dispozícii pre nových hrdinov. Posilnenie na magické miesto, musí poraziť mnoho monštier, a nebojí sa napádať iných hráčov. Victory priniesť odmeny v podobe mincí. Okrem toho si budú účtované skúsenosti. Mimochodom, je povedať o konkrétnej bitke o Graxia on-line. Tu na zabíjanie neutrálnych naskakuje husia koža, dostanete oveľa viac skúseností, než víťazstvo nad nepriateľské základne. Destruction zakrádajú, veže a hrdinovia súper vedie k vyšším úrovniam. To je považované za prvý typ krvácania - v boji. Druhý typ je závislá na víťazstvo a porážok, najmä charakteru v priebehu hry.

Hra Battle for Graxia pomerne jednoduché pochopiť. Žiadne zbytočné kudrlinky, a rozhranie je intuitívne. Môžete ľahko dostať do vedenia a stať sa hrdinom, aby jeden čin za druhým. Je to svet, kde je všetko na svojom mieste a nemáte sa čoho báť, že vzadu na priestranných miestach. Vlastný dizajn hry minimalizmu sa nepoužíva, pretože predstavivosť vývojárov nefunguje - vôbec nie! To všetko sa deje pre vaše pohodlie a jednoduché spôsoby. V skutočnosti robiť, čo chcete najviac? To je pravda, relax!

Je tu ešte jedna vec, ktorá poteší užívateľa. Sociálna zložka hry je tak vyvinutý, aby vzájomne komunikovať v tomto virtuálnom svete - je obvyklá vec. Môžete prechádzať profily ostatných hráčov predviesť svoje vlastné hrdinu nájsť svoje skutočné priateľov, vytvoriť celý priestor pre socializáciu. A to všetko sa deje v príjemnej atmosfére pokoja! Užite si to a vytvorili túto hru. Príjemný zážitok a dobrú náladu!

 

Bitka o Graxia on-line registráciu