Záložky

Battlefield Heroes

Alternatívne názvy: BFH

Battlefield Heroes online - naozaj neobvyklé hračky on-line zástupcu nepriateľstvo. Ak očakávate od takejto hry plnej vážnosti, realistická grafika, premyslené príbeh založený na reálnych historických udalostiach a presné zápasu zbraní a uniforiem strany - tu ste na zlej adrese.

Pripojte sa do hry Battlefield Heroes je prvým a veľmi dôležitým krokom vo svete epochálny bitky a vojakov v činnej službe identít. Registrovať Battlefield Heroes nebude trvať veľa času, musíte zvoliť prezývku iba pre niektoré budúce hry, poskytnúť e-mailovú adresu a heslo a súhlasiť s podmienkami licenčnej zmluvy.

Keď Battlefield Heroes registrácia zostáva pozadu, prichádza ďalší dôležitý krok - vyberte si svoju postavu, tým viac, že ​​môžete okamžite si vybrať z troch možných tried, nepočítajúc možnosť prispôsobiť vzhľad hrdinu jeho vlastné chuti a uváženia. Prvý možný znak triedy - Shooter. Shooter vyzbrojení pištoľami, samopalmi a granáty, beží rýchlo a je najzákladnejšia typ a vyrovnanej povahy. Ďalšie trieda - Ťažké boje je strašná sila na bojovom poli, musí platiť pre túto rýchlosť pohybu, pretože také ťažké zbrane, nie každý sa bude pohybovať na miesto, nehovoriac o plné využitie. Konečne, hra ponúka on-line Battlefield Heroes je tretí typ postavy - Commandos. Rýchle a mlčanlivý jedinečnú príležitosť stručne zmizne a vyzbrojený ostreľovacia puškou a nožom, sám komando môže zaoberať vzdialenosti a množstvom nepriateľov. Ale pre tento druh zručností, budete musieť zaplatiť zdravotné krehký - upútajú strelci alebo vojaci pre akékoľvek komando je fatálne zlyhanie.

Ako už bolo povedané, on-line hra Battlefield Heroes má široké možnosti pre prispôsobenie vzhľadu vašej postavy. Chceš, môžete nosiť uniformy a vyzerať ako naozajstný vojak, a chcete - oblek alebo šortky s farebným košeľu. To všetko má absolútne žiadny vplyv na hrateľnosť a neposkytuje dodatočnú výhodu pre niekoho, ale zároveň je hra zábava ešte veselší a svetlé.

Každý, kto chce hrať hry on-line Battlefield Heroes dostane v priebehu hry špeciálne ingame menu - Valor Points. Získať je možné prakticky pre akúkoľvek herný výkon, či zabitie nepriateľa, zachytiť vlajku v type hry alebo úspešné dokončenie úlohy. Pomocou Valor bodov, môžete si kúpiť nové zbrane alebo špeciálne náplasti, obnovenie zdravia.

Ako môžete vidieť, hrať hry on-line Battlefield Heroes úžasne zábavná a náročná, najmä ak robíte to v spoločnosti priateľov. Farebné obrazy postáv, živú grafiku, hra nie je pôvodná ostrosť vážneho boja a celkovú zábavu platobnej off a hrať Battlefield Heroes dnes chcú tisíce hráčov po celom svete. Skúste to a budete hrať bitku alebo dve v tejto jednoduchej a návykové online hry, obzvlášť hrať Battlefield Heroes potrebujete iba pripojenie k internetu a prehliadač.

 

Battlefield Heroes on-line registrácia