Záložky

Banana Wars

Alternatívne názvy: Banana Wars

Banana Wars (Banana Wars on-line) - zábavná online hra v štýle "voynushki."

Ak chcete, aby sa stal diktátor z banánovej republiky, Banana vojny on-line hry - pre vás! Môžete viesť odvážny žoldnierov a násilníkov zúčastniť zaujímavých bitiek a vzrušujúcich misií a rôznych turnajoch.

Táto on-line hra Banana Wars nevyžaduje pre-inštalácie, môžete hrať na akomkoľvek počítači, kde máte prístup k Internetu. Neznamená to však trvať veľa miesta, takže sa hra Banana Wars môžete hrať aj na pomalších počítačoch. Ak chcete začať hrať, budete potrebovať len zaregistrovať do hry Banana vojen.

Pripojiť Banana Wars je nasledovné: na hernom mieste, v žiadosti o registráciu prosím zadajte svoje užívateľské meno (prezývku) - meno, o ktorú sa bude volať v hre, vyberte pohlavia. Potom zadajte e-mail (e-mailová adresa, na ktorú Vám bude zaslané potvrdenie o registrácii), vyberte názov krajiny, v ktorej žijete, dvakrát zadajte heslo a kliknite na "Sign Up". Teraz môžete začať hrať hry on-line Banana Wars.

Na začiatku hry dostanete vaše ruky na čatu žoldnierov a bude musieť prejsť "School of Young diktátor" - to znamená, vykonať niekoľko jednoduchých úloh, ktoré vám pomôžu začať v hre.

Aby bolo možné určiť, kto z hráčov chladnejšie, budete musieť zúčastniť sa turnajov.

Ďalšia hra - musíte vhodným doplnkom existujúce tím a ísť do boja so skupinou ďalších hráčov a získať víťazstvo, peniaze a niečo užitočného. Peniaze môžu byť použité pre zvýšenie výkonu jednotky, získavanie nových jednotiek (napr. najať nových pracovníkov na nákup nových vozidiel (džípy, tanky)), doplnenie ich gadgets - to sú prvky, ktoré zvyšujú schopnosti bojových z jednotky (tam môže byť viac ako tri za rus). Potom, čo robiť techniku ​​a liečiť bojovníkmi môžu opäť zapojiť do boja a hrajú na banánovej vojny.

Existuje jedna vlastnosť - Banana Wars online hra neustanovuje prehrávače ovplyvniť priebeh bitky, takže si priamo váš tím do bitky, a že vaša účasť končí svoje jednotky do boja s nepriateľskými jednotkami. Takže v tejto hre, aby vyhral ten, kto je lepšie pripravený, rýchlejší a strmšie zlepšil svoje bojové jednotky, rovnako ako tí, ktorí študovali na nepriateľskú armádu.

Hra udržuje víťazstvo a strát a zarábať si reputáciu, môžete sa presunúť na ďalšiu úroveň. Ak chcete prejsť na každej novej úrovni budete znovu opýtaní vykonať rad zaujímavých úloh. To môže trvať niekoľko pokusov na ich vykonanie. Ale každá úroveň zvyšuje vaše možnosti a bližšie k hlavnému cieľu.

S každou novou úrovňou sa zvyšuje schopnosti bojových vášho tímu, existujú nové druhy jednotiek s lepší výkon, zvyšuje ich počet.

Banana Wars on-line hra, kde bitky na rôznych úrovniach sa líšia v tom, koľko bojovníkov sa zúčastní v tejto bitke a koľkokrát môže zosadnúť svoju jednotku na bojisku. Napríklad na prvom stupni, jednotka sa skladá z 5 kusov, a môžu pristáť na bojovom poli iba raz, a na úrovni vyššej, môže desiatky jednotiek, a pustíte je preč niekoľkokrát. Mimochodom, slabé a silné tímy v hre nepretínajú, tj proti svojmu tímu bude vždy stáť svojho súpera síl.

Môžete hrať hry on-line Banana Wars a užiť si príjemné očné grafiku, vtipný štýl hry, veľa zaujímavých a vzrušujúcich pracovných miest turnajoch.

Ak sa chcete baviť voľný čas, potom je táto hra pre vás! Jednoduché, intuitívne ovládanie hry, možnosť hrať na akomkoľvek počítači s pripojením na internet (vyžaduje iba jednorazový registračný Banánové vojny, ktorá trvá len niekoľko minút), vám umožní hrať, a komunikovať s ostatnými hráčmi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more