Záložky

Assassins Creed 4: Black Flag

Alternatívne názvy: Assassins Creed 4: Black Flag

Assassins Creed 4: Black Flag - najatraktívnejší hra podľa aj tie Avid kritiky modernity. Všetky špecifikácia projektu zlepšila. Teraz plán bude intenzívnejší, realistickejšie animácie, a dej je ešte viac vzrušujúce a zaujímavý. Nový projekt bude realizovaný kompletne otvorený svet, v ktorom sa bude asi 50 významných miest. Teraz hráči budú k dispozícii do veľkých miest a malých obcí, ktoré môžete navštíviť mayské zrúcaniny, pozrite sa na cukrových plantážach a navštíviť džungli, navštíviť dobre známe porty a nepreskúmané jaskyne.

Hra Assassin Creed 4 vám dáva v dňoch pirátstva. Všetky hry sa odohráva v roku 1715 v Karibiku. Teraz piráti - skutočné majstrami nielen vody, ale aj na zemi. Títo ľudia podporujú ich vlastnej politiky založenej na chamtivosti a krutosti. V prízemí, zločinca. V tejto časti hry je hlavný dôraz je kladený na námornej plavby, pirátske lode, vodné bitku. Assassin Creed 4 nastavenia na vašom počítači, môžete si vybrať medzi rôznymi typmi lodí. Ihneď po vstupe do projektu, aby ktorejkoľvek zo strán bude mať k dispozícii osobné lode, tzv Galka. Je a bude po prvýkrát hrať Assassins Creed 4 ks, že môžete upravovať a rozvíjať podľa svojich vlastných potrieb a požiadaviek.

Nová časť Assassin Creed bude mať k dispozícii tri hlavné veľké mestá

1. Havana.

2. Kingston.

3. Nessau.

Vaša postava bude mať možnosť vybrať si svoj vlastný tím. Skvelá príležitosť pre hru Assassins Creed 4 umožňuje použiť špeciálny batyskaf, ktorý umožňuje podrobnú štúdiu morského dna preskúmať vraky. Vaša loď bude môcť útočiť na iné lode a korisť im.

Ako deklarovať sami vývojári, Assassin Creed 4 Black Flag - najúplnejšie verzie hry. Hlavným hrdinom tohto projektu bude odvážny Edward Kenva. To je mladý pirát kapitán, ktorý, napriek jeho bojové schopnosti a statočnosť sa podarilo získať si rešpekt u ostatných námorníkov a pirátov. Je ťažké tomu uveriť, ale aj Blackbeard vyjadril svoj rešpekt k mladého statočného muža ... a vytiahol do starovekého konfliktu, ktorý hrozil zánik postavené pirátmi.

Ak chcete spustiť hru, budete musieť zakúpiť prístupové klávesy a stiahnuť Assassins Creed 4 k počítaču. Všetci účastníci projektu sú kopa nových misií a úloh, ktoré treba prekonať ktorá bude väčšia sranda. Na rozdiel od predchádzajúcich projektov, štvrtý diel doteraz nebol preložený do ruštiny, ale táto skutočnosť by nemala rozpakov vás - ovládanie je ľahké sa naučiť na intuitívne úrovni.

Akonáhle si môžete stiahnuť Assassin Creed 4, uvidíte, ako veľkú kontrolu hra zlepšila a uľahčila. Napríklad, hlavná postava môže vlastniť mníšskeho rúcha neviditeľnosť, keď sa domnieva, že by mohol byť v nebezpečenstve, a len sa to automaticky vypne, keď nebezpečenstvo je u konca.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more