Záložky

Aion Online

Alternatívne názvy: Aion Online

Online hry Aion: The Tower of Eternity - multiplayer online hra, ktorá sa môže vyvinúť aj na zemi a vo vzduchu. Tvorcovia Aion: The Tower of Eternity on-kombinovaná Warcraft a Lineage 2, a vytvára tak nový, neuveriteľne krásny svet. Hra sa odohráva v Atreia - svet kedysi spojila, ale v dôsledku rôznych otrasov, rozdelených do dvoch pretekoch: Elyos a Asmodians, proti a Balaur. Pripojte sa do hry Aion: The Tower of Eternity je trochu odlišný od štandardu. Najprv musíte stiahnuť na kartu súbory herný klient a spustite ho na nastavenie počítača. Najprv musíte prečítať licenčnú zmluvu, a potom vyplniť jednoduchý registrácii. Aion: The Tower of Eternity kontrolných štandardné žiadostí o údaje: e-mailovú adresu, užívateľské meno a heslo. Po stlačení registra Aion: The Tower of Eternity je pripravený na použitie. Ak chcete hrať online hry Aion: The Tower of Eternity, musíte vybrať postavu. Vytvorenie postavu v hre, bez ohľadu na rasu, reprezentované štyrmi školami (bojovníkov, mágov, kňazi a skauti), a v každej škole sú dve triedy. Preto sa pri tvorbe postavy v hre Aion: The Tower of Eternity on-line fascinujúce. Podrobné rozvoj malých vecí, ktoré môžete urobiť znak skutočne jedinečný vzhľad na javisku nechcú nechať ľahostajným dokonca častý v MMORPG, a možnosť hrať s veľkosťou znak, ktorý bude spomínať ešte dlho. Pôvodne v hre Aion: The Tower of Eternity on-line si vyberiete triedu znakov, v závislosti na smere, v ktorom plánujete rozvíjať. Hlavné vlastnosti bojovníka sú sila a vytrvalosť. Bojovník v ďalšom vývoji sa môže stať gladiátora alebo opatrovník. Mage je pomerne zraniteľná, ale zároveň má veľký potenciál útočníkmi. Mage sa môže stať kúzelníkom alebo koliesko. Kňaz je vedľajšia postava na bojisku. Dosiahol svoj vrchol, kňaz sa môže stať liečiteľom alebo kúzelník. Scout je šikovný a rýchly zabijak so silným útokom a slabú obranných schopností. Scout sa môže vyvinúť v oboch rukách vraha.

Definované znak musíme vybrať, kto hrať: pre ľahké Elyos a Asmodian v tme. Tretie preteky - Balaur nie je hra. Z šiestich navrhnutých špeciality (pri výrobe zbraní a brnení, alchýmie, varenie, mieru a remeselných) môže postava rozvíjať všetkých šesť, ale nezabudnite, že čo najviac rozvíjať viac než dve profesie je nepravdepodobné.

Aion: The Tower of Eternity on-line hra umožňuje postava získava krídla dosiahnutie dvanásty stupeň. Je potrebné pripomenúť, že jednoducho nebude lietať po dlhú dobu, a táto zručnosť bude musieť vyvinúť špeciálne zručnosti a čerpadiel krídla. Hrať hru Aion: The Tower of Eternity on-line premýšľal, ako rokmi poskytnúť vám možnosť zbierať rôzne predmety, ktoré sú skryté nad oblaky, a môže byť použitý alebo predaný, rovnako ako poskytnúť možnosť vykonať krídla bitky vo vzduchu, a ak je to potrebné k úniku z Balaur Krídla sú nenahraditeľnou súčasťou. Po dosiahnutí levelu 25 znak Aion: The Tower of Eternity hry sa stáva oveľa zaujímavejšie. Od tohto okamihu vaša herná postava je dovolené zúčastniť PvP bitiek medzi skutočnými ľuďmi na umiestnenie priepasti, kde sa k zabíjaniu znaky, ktoré zarobíte Abyss body, za ktoré bude možné v budúcnosti kúpiť zaujímavé veci.

Hrať Aion: The Tower of Eternity osloví všetkých fanúšikov MMORPG. Hra zachytáva jej krásu, a po skúsenostiach z bitky vo vzduchu, keď môžete letieť tvárou v tvár nepriateľovi v srdci stáva teplý a ľahký, a chcem zopakovať čin mnohokrát.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more