Záložky

1Pirat

Alternatívne názvy: 1pirat

1pirat on-line - bez prehliadač založený on-line RPG hra, ktorá je obývaná statočných námorníkov a pirátov.

Táto hra nemusí byť v počítači nainštalovaná, môžete hrať kdekoľvek, kde máte prístup k Internetu. Hra bola testovaná a funguje perfektne v prehliadačoch, ako: Google Chrome (nie menej ako 10 verzie), Mozilla Firefox (verzia 4 alebo vyššia) a Internet Explorer (verzia 8 alebo vyšší).

Play igru1pirat on-line bude veľmi zaujímavé, pretože tam sú k dispozícii vintage a moderné vojnové lode, sú bitky na vode i na súši, a veľa krvilačných monštier a svetlé ...

Prvá hra pirát, ponúka prechádzky registráciu 1pirat, po ktorom si môžete vytvoriť svoju postavu a začať hru. To všetko ale v poriadku. Tak, jeden pirát registrovať: vyplňte registračný formulár zadaním do príslušných polí vo vašej e-mailovú adresu, užívateľské meno (názov vašej budúcej postavy), heslo a vybrať podlahu pre jeho hrdinu. Ďalej súhlasíte s podmienkami dohody a hry, a že registrácia zavrie. Ak máte účet na Facebooku, môžete sa prihlásiť do hry, používať (bez priechodu Registratsiya1pirat na mieste).

Teraz o hre samotnej. 1pirat online hra začína v ostrovnej pláži South tabaku, kde ste boli po stroskotaní lode. Tu budete mať požadovanú počiatočné informácie o hre, rovnako ako stretnúť sa s jeho prvou súpera, čím učiť bojovať. Ak ste na primárnej úrovni máte nejaké otázky, môžete požiadať o pomoc od poradcov a inštruktorov (ich podpora je kompetentný a zrozumiteľné vysvetlenie, ako začať a pokračovať v ceste v hre ...)

Prvý Pirate on-line ponúka svoju postavu vybrať z rôznych profesií, to rybár, baník, Scavenger, pirát a alchymista.

Voľba povolania Fisher (profesionálny nástroj - tyč), bude vaša postava chytať ryby, pri vyťahovaní niektoré cenné predmety ...

Voľba povolania baníkov (profesionálne náradie - Kirk), bude vaša postava výpis rudy baňa ...

Kolektora Voľba povolania (profesionálny nástroj - Lukoshko a Sickle), bude vaša postava zbierať huby ...

Výber Pirate povolania, verte mi, že to nie je ľahké povolanie, vaša postava bude musieť neustále zaoberať v bitkách, vyhrať alebo potopiť nepriateľské lode ...

Voľba povolania Alchymista (potrebné položky - malty Činidlá rezervovať a zvitky s receptami), bude vaša postava pripravovať rôzne kúzelné lektvary ...

1 pirátska online hra má niekoľko typov vecí: brnenie, zbrane a šperky. Všetky tieto veci možno zakúpiť v obchodoch.

Armor - je všetko, čo sa dá dať cez hrdina pre jeho obhajobu (prilby, podbradníky, nohavice a ďalšie), čo je veľmi dôležitá vec je štít a štít (budú chrániť akúkoľvek časť vášho charakteru)

Weapon - existuje 6 typov zbraní: kladivo, sekera, meč, nôž, kopije a Dubin;

Šperky - obsahujú magické sily a pridať hrdina sily, mazaný alebo vynaliezavosť. To: Amulety, náušnice a prstene.

1pirat Hra má širokú škálu dobre navrhnuté a questu úloh, pre ktoré výkon, bude vaša postava získať skúsenosti, a akumulované dosť peňazí, môžete si kúpiť loď, alebo loď. Hra má veľmi veľké množstvo rôznych monštier.

Nahromadené skúsenosti z vášho hrdinu 1pirat on-line hry môžete rozdeliť medzi fyzickými zručnosťami, držanie mágie a držanie zbraní akejkoľvek triedy.

Môžete prehrávať v1pirat nákup a predaj rôznych výrobkov na trhoch ostrovov, a v súkromných maloobchodných predajniach.

Dňa 5.-hry ostrovov sa nachádza v súvislosti s jednou sieťou, Arena - miesto pre súboje.

Zahrajte si hru on-line 1pirat, môžete použiť spojencov, ktoré možno nájsť tu a spolu s ním v boji proti spoločnému nepriateľovi, alebo obzvlášť silných monštier.

V igra1pirat on-line špeciálna rola klany, ktoré sa v hre celkom dosť. Klany môžu obliehať hrady a osady, a mnoho ďalších vecí, ktoré nie sú k dispozícii samostatne ...

1pirat hra má postúpenie systém, ktorý umožňuje, aby svojho priateľa do hry, a obdržíte ho bonusy.

Na záver tejto recenzie, by som dodať: hra je veľmi rozsiahla a má oveľa zaujímavejšie. Takže sa nemusíte strácať čas, prísť k igre1pirat register a pripojiť sa do hry!

Živé igra1pirat čaká na vás!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more