Záložky

11x11

Alternatívne názvy: Football Manager

11x11 on-line hry - to je veľmi populárny futbalový manažér, kde sa bude trénerom svojho vlastného futbalového tímu. Pripojte sa do hry 11x11 je nasledujúci: vyberiete oblasť, ktorú chcete "hrať" a prejdite na registračnú stránku 11x11. Na tejto stránke sa hrať hru 11x11 on-line, musíte zadať užívateľské meno, e-mailovú adresu, heslo, vyberte server, pohlavia, jazyka rozhrania, krajiny pobytu a velenie a kliknite na "registrovať".

Než začnete hrať hru on-line 11x11, je dôležité vedieť, že hráči futbalového tímu majú rad vlastností, ktoré majú vplyv na výsledok zápasu:

V 40 rokoch prestáva podieľať sa na futbalových zápasoch.

Game 11x11 on-line tiež dáva členom futbalového tímu, takže špeciálne zručnosti

11x11 on-line futbalový manažér má významné výhody oproti iným podobným hrám. Po prvé, on-line futbalový manažér 11x11 je veľmi jednoduchá vo svojom rokovacom poriadku môže byť vyriešené veľmi rýchlo, strávil len pár minút. A za druhé, pre všetky svoje jednoduchosti, 11x11 on-line vás vtiahne do tejto skvelej futbalovej zábavné hrať 11x11 on-line vám nedovolí opustiť počítač, čo je dôvod, prečo sa stala tak populárne medzi užívateľmi internetu.

Registrácia 11x11 vám umožní vytvoriť futbalový tím 18 hráčov. Musíte vyvinúť stratégiu a taktiku propagácie, ako tím všeobecne, a najmä individuálny hráč. Online hra 11x11 vám dáva za cieľ získať čo najviac zápasov, porážať súpera. 11x11 úspešne hrať, budete musieť stavať štadióny a zabezpečiť transfery, ponúka školenia, priateľské zápasy a vyvrcholenie hry - Turnaje o ceny.

Ste ľahkomyseľný, emocionálne a pripravený viesť svoj futbalový tím k víťazstvu? Začnite hrať 11x11 hneď teraz!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more