Záložky

1100AD

Alternatívne názvy: 1100AD: Štát jantárové krajiny

1100 AD Online - browser-based multiplayer online hra, hranie, v ktorej sa budete cítiť ako vládca malej provincie. Podľa žánru on-line stratégie v roku 1100 nášho letopočtu patrí k ekonomickej simulačné hry. No, iste každý z nás niekedy chceli dať pauzu od týchto despotickej a šedej pracovný každý deň a cítite súčasťou antického sveta? 1100 AD prihlásený hra stratégia, ktorá bude milovať každého znalca týchto produktov.

Pripojte sa do hry 1100 AD neberie moc času a nie je nijako zvlášť zložitý proces. Je to veľmi jednoduché: zadáte názov účtu, heslo a e-mailovú adresu. Potom vo vašej e-mailovej schránky, obdržíte e-mail s aktiváciou vášho účtu, bude táto registrácia bude viac než v roku 1100 nášho letopočtu.

Ako sme už spomenuli, 1100 AD online hra, v ktorej je k dispozícii je malé mesto v stave, ktorý je úplne závislý na vás. Chronologicky, udalosti v hre, môžu sa priradiť do obdobia stredoveku, a to znamená, že hlavným cieľom je chrániť mesto pred neustálymi útokmi z vonkajšieho votrelca. To znamená, že obrana mala byť pochýb na vrchole, a vojaci sú vždy pripravení k boju. Ale pre bežné vojenské operácie nemusíte nechať ujsť hlavný aspekt, ktorý udržuje hru 1100 AD Online - ekonomickú zložku, ktorá je nevyhnutná pre rozvoj vašej provincii. V tejto hre budete musieť byť schopní nielen dobrý manažér a vodca, ale aj príslušný veliteľ, po diplomatickej dohody nie sú vždy spôsob, ako riešiť problémy, a niekedy nutné uchýliť sa k použitiu sily.

Gameplay vývojárov zdokonalil do posledného detailu, a to je úplne evidentné v celom objekte. Pozoruhodným príkladom starostlivosti o hráčoch je schopnosť bezpečne vybaviť svoje impérium a získať potrebný počet vojakov v prvých dvoch týždňov hry. Celkom dobrý ťah zo strany vývojárov povolená novo prichádzajúci cítili na prvú a nebojte sa o tom razmetennymi totálne súperov prekonal je na niekoľkých úrovniach. Ti dva týždne vždy môžete stráviť na také dôležité veci, ako je stavebný kreposttnyh stien, prenájom a vyzbrojenie vojakov alebo sa zúčastniť v zápoleniach a turnajoch, chatovať so susedmi.

Zahrajte si hru 1100 AD je oveľa zábavnejšie so svojimi priateľmi, pretože v hre dokonale zavedený systém klanov a spolkov, a pripojiť sa klan stojí. V najpesimistickejšie prípade, dostanete bonusy klan, a najoptimistickejšie - podpora a pomoc svojich kolegov, kedykoľvek je to pre vás nevyhnutné.

Najlepšie zo všetkého je, to dopadá, keď začnete hrať hru on-line 1100 AD - je to, že nie je náročná na čas strávený v hre. Skrátka a dobre, aby bolo možné sledovať a organizovať všetko, čo potrebujete nie dlhšie ako dvadsať minút pyatnidtsati deň. Všetky vaše príkazy budú počuť a ​​konal podľa svojich predmetoch, v skutočnosti, väčšina akákoľvek akcia pracuje automaticky. To znamená, že monitor alebo potvrdiť ich výkon, ktorý potrebujete nebude.

Ďalšie nájazdov vývojári - to je príležitosť na získanie osobných poradcov. No, povedzme, že si nie ste absolútne nezaujíma vojenských záležitostí v štáte, a ekonomická je v osobnom dohľadom. Nie je problém, najať sami vojenský poradca, ktorý vám zaistí, že vaša vojenská politika bola vždy na úrovni. Takže hrať v 1100 AD bude naozaj zaujímavé a zábavné.

1100 AD hrať ako všetci, bez výnimky, kto miluje rozvoj a vzrušujúce herné produkty. Nepoužívajte tmoliť, zaregistrujte sa a dokázať, že si zaslúži byť skutočným víťazom!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more