Záložky

Hviezda Colony

Alternatívne názvy: Starscolony

Hviezda Colony on-line - nezvyčajné reprezentatívne počítačové hry online. Tento projekt schopný kombinovať hospodársku stratégiu, a klasické RPG quest. To je on-line hra Hviezdni hráči kolónia predstavuje jedinečnú príležitosť vytvoriť si vlastný vesmírnu kolóniu, produkujú celý rad zdrojov, a zapojiť sa do boja s mnohými konkurentmi.

Pripojte sa do hry hviezdičiek kolónie by nemala trvať veľa času, stačí si vybrať prezývku, e-mailovú adresu, ktorú obdržíte e-mailom potvrdenie o registrácii, vybrať si zložité heslo pre výber a Pohlavie. Ako vidíme na hru hrať online registráciu kolónií vyvinuté vo veľmi jednoduchým a prístupným spôsobom. Registrácia Hviezda kolónie je vaša vstupenka do sveta budúcnosti, v ktorej budete budovať svoju vlastnú kariéru a stať sa úspešným majiteľom vesmírne kolónie. Počas hry on-line Hviezda kolónie je úplne zadarmo, a pretože hra je úplne na báze prehliadača, nemusíte sťahovať a inštalovať do počítača, žiadne zákazníkmi.

Na rozdiel od väčšiny ostatných on-line hry, on-line hra Star kolónia má výraznú schopnosť - príležitosť stratil. Áno, tu je vaša postava, takže bez komfortu a nesmrteľnosti nebezpečenstvo odísť z tohto života je na vás čaká na každom kroku - hlad, choroby, boj, útok na miestnu faunu - to všetko kedykoľvek vás môže pripraviť o život, tak sa oplatí byť obzvlášť opatrní pri prvej začiatku hry. Postupom času, ako budete môcť akumulovať dostatok peňazí a vykonanie nevyhnutných štúdií, dostupnosť klonovanie sa vaša postava, ktorá je kľúčom k riešeniu problému možnej smrti, ale až do tej chvíle jeho hlavná hodnota - život stojí za to zachovať veľmi starostlivo.

Spustenie hry, vaša postava je stále veľmi skoro rozhodnúť, aký druh vôbec globálnych problémov, pretože sa dostali do popredia otázky ich vlastné prežitie vo veľkomeste. Nájdite si svoj prvý zamestnanie, nechaj to byť nedostatočne a podhodnotené, ale to prinesie toľko potrebné na nákup potravín a nápojov peniaze. Voľný činnosti, ktoré dovolí hráči štáte veľmi známa ako dobrodruh, alebo pevné a trvalú podnikateľ, a pravdepodobne jeden a druhý together priťahujú veľa, ktorí chcú hrať hry online hviezda kolóniu na dnes na celom world buduje kariéru vo svete na future zaoberá niekoľko desiatok tisíc ľudí.

V priebehu času sa zvýši nielen váš bankový účet vo virtuálnej hre porastie vaše ambície a ciele. Ak včera ste vyriešil bezprostredný problém nájsť jedlo a prístrešie, ale teraz riadite celú kolóniu hviezdnych predstaviteľov obrovské peňažné toky a riešiť globálne problémy získať nové územia a zvýšiť svoj vplyv v hernom svete. Ako môžete vidieť, hrať hviezda kolóniu v jeho údivu v každej fáze hry, pretože to, čo sa Hviezdni hráči kolónie hrať sa nebudete nudiť. Skúste to a vybudovať fantastickú kariéru vo svete budúcnosti!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more