Záložky

Zone 403

Alternatívne názvy: Zone 403

Ak chcete pohodlia vášho domova, skúste ruku v boji o prežitie v post-apokalyptickom svete, Game Zone 403 on-line práve pre vás. Táto hra obsahuje bojový simulátor a prvkov hospodárskej stratégie. Ak chcete hrať hru Zone 403 on-line, nemusíte sa zapojiť do zdĺhavá inštalácia hra klienta či ďalších programov. K tomu budete potrebovať len prístup k Internetu prostredníctvom vášho obľúbeného prehliadača a prejsť jednoduchou registráciou. Niet divu, že on-line hra zóny 403 na serveri kombinuje niekoľko tisíc ľudí, ktorí sa už rozhodli svoju stratégiu prežitia. Niekto sa rozhodol tvrdo drsné osamelý stalker, iní vytvoriť skupiny a súťažiť o vplyv v tomto krutom svete, ktoré sa zúčastňujú streľby, obchodovanie a zapojiť sa do výroby tovaru.

Ak chcete hrať v zóne 403 on-line, budete musieť zaregistrovať. Pripojte sa do hry Zone 403 jednoduchý a nezaberie vám veľa času. Ak chcete začať, vyberte pôvodný názov pre svoju postavu, ktorá bude vidieť ostatných hráčov on-line. Ďalej, vstúpiť do hry známej len pre vás a potvrďte heslo zoznámiť s pravidlami, ktoré musia byť dodržané. Po tomto registrácia Zone 403 je dokončená a vy sa môžete sústrediť na prežitie vo svete po apokalypse.

Zone 403 je svet, v ktorom musíme hrať stalker - muž, ktorý nevysvetliteľne prežil cestu počas Apokalypsy. Po vstupe do hry dostanete na výber spustenie prvého levelu zbrane. Hra má tri typy zbraní: zbrane, laserové a impulzný. Rozvíjajte svoje zvolenej zbraň a zručnosti používať. Čím častejšie sa vaša postava používa to - lepšie používa. Ak chcete zmeniť typ zbrane v hre predpokladaných špeciálnych obchodoch s uniformách.

Každý, kto začne hrať hru on-line Zone 403 od jeho krst ohňom. Ak chcete urobiť, kliknite na odkaz "bojovať" na rozhraní vašej postavy a bojovať v sekcii, a potom máte slušnú súpera.

Boj v 403 pásme dôjsť postupne. Presnejšie povedané, je potrebné predvídať smer, v ktorom sa bude váš súper ísť a strieľať v tomto smere. S presne opak, mali by ste konať počas súperovho výstrel. Oveľa zaujímavejšie hrať v zóne 403 a na účasť pri stretoch medzi herných skupín, pretože sa zapojiť viac skutočných ľudí. Oderzhivaya hornej strane v bitkách, získate cenné zdroje a ďalšie cenné skúsenosti. Môže ukázať svoje obchodné nadanie a predávať vyťažené zdroje na trhu za konkurencieschopné ceny pre seba. Ako porozumieť Zone 403 - on-line - hra, v ktorej na prežitie, celkom ťažké, takže je lepšie, aby sa spojili s najkrajšie pre vás bratmi v mysli.

Prihlásený Game Zone 403 je svet, ktorý je veľmi rozsiahla a je rozdelená do menších oblastí, ktoré budú umiestnené strategicky významné budovy, cesty a ďalšie textúry. Môžu získať prácu v továrňach. Môžete si tiež kúpiť jeden z nich a vytvárať zisk. Ak pracujete príliš leniví, môžete číha dobrodruh, prejdite na ceste a terorizovať neopatrnej cestovateľov.

Prijaté krst ohňom a ako prvý zarábať peniaze, mali by ste zvážiť svoje bojové zariadení pre zlepšenie svojej obrany. Také potrebné veci opäť možno nájsť v obchodoch, kde široký sortiment brnenia, helmy, topánky, maskovanie. V boji s vynikajúcou zážitok pre vás v útoku a nepriateľ je výhoda v zariadení vám pomôže zachrániť život. Skúsenosti sa dostanete po boji ide o vývoj vašej postavy. Napríklad, zlepšenie zručnosti maskovanie možno všeobecne nevýhodné pre vás ujsť boj.

Uistite sa, že hra Zone 403 on-line vám dá šancu cítiť sa vo svete po apokalypse, a každý deň bojovať o prežitie v ňom.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more