Záložky

Hrdinovia Zemi

Alternatívne názvy: Heroeslands

Ak sa niekedy budete beznádejne uchvátil "Heroes of Might and Magic", najmä tretiu časť, zatiaľ čo on-line hra Heroes Land urobí to znova. V tejto ťahovej stratégii pre zdieľanie dosť cestovanie a dobrodružstvo plné, bitky vašej postavy s monštrami, bojuje so súpermi a turnajov s najlepšími bojovníkmi. Hostia môžu očakávať, že spoločenský život vo frakciách či klanov, kde môžete nájsť rovnako zmýšľajúcich ľudí, aby sám dokázať, diplomata, nájsť skutočné priateľov.

Pripojte sa do hry Heroes Pozemok je veľmi jednoduchá - musíte zadať meno postavy a e-mailovú adresu, heslo a bezpečnostnú otázku (ak sa zrazu vaše registračné Heroes Land vyžadujú prestavbu), zadajte overovací kód a prijímam súhlas užívateľa.

A taký okamih - ktorý je povolený vy Heroes Land on-line registrácia, ale niečo, čo nemá záťaže naviac? Skontrolujte, či máte aktuálnu verziu Adobe potrebná Flashplayer, pravdepodobne dôvodom je, že.

Takže teraz to funguje, môžete začať vytvárať postavu, alebo skôr znaky - Heroes Land hra on-line vám umožní vytvárať a ovládať až deväť postáv z rôznych rás a frakcií. Len "ale" - že nie je dovolené komunikovať. No, otázka o počte otázky - o kvalitu. Sami s cieľom vytvoriť jedinečný charakter, ktorý ponúka veľa príležitostí - výber frakcie, triedy, profesie, a samozrejme, vytvorenie portrétu. Začnime s frakcií, ktoré sa vo svete Heroes LAND on-line život a konfrontuje štandardné množstvo - sú rozdelené do troch a klasicky na bojovníkmi a mágmi.

Prvé preteky - zástupcovia sveta: rytieri, elfovia a čarodejníci.

Druhý závod - predstavitelia tmy: obyvatelia pekla, nekromanti, čarodejníci.

Tretie preteky - postavy zaujímajú neutrálny stranu: močiar obyvateľov, a barbari "elementalists."

Ďalej, priradiť názov vybraného znaku a rozvíjať vhodný závod portrét. Tu, snáď, môžeme teraz hrať Heroes krajine.

Jedným z hlavných hodnôt vašej postavy v tejto mýtickej a nepredvídateľnom svete, je to "zážitok", ktorý sa stane väčší s každým ďalším kole. Tiež ešte jedna dôležitá vlastnosť pre tých, ktorí chcú hrať hry on-line Heroes pozemku ako vojenský stratég - je "charizmu". S ho v hojnosti, môžete získať počet jednotiek a tvorí armádu hodnú ich vodcu. Mimochodom, nákup vojaci žoldniera byť skôr výhodná investícia peňazí, pretože nemôže ho zabiť, ale len na chvíľu odstúpiť z hry.

Heroes Land on-line hra, ktorá môže byť dôstojným súperom v boji jeden na jedného a vo skupinových bitkách alebo organizovaných turnajov (zvláštne funkcie miestnej PvP - môžu súťažiť okamžite do platnosti štyroch hráčov). Pre pokojnejšiu stratégov Heroes Land hrať rovnako vzrušujúce - môžete vyberať zdroje, stavať hrady, zapojiť sa do hry alebo hospodárstva, aby sa stal cestovateľ. Zjednotiť v skupine a ísť vidieť svet, bojovať proti monštrá, draci doupě hľadať a vytvárať jedinečné artefakty. Vezmite prosím na vedomie, že sa spojí s ostatnými hráčmi, máte možnosť postúpiť porovnávať a analyzovať ich, a váš najlepší / problematické stranu vytvoriť najúspešnejší tandem.

Záverom možno konštatovať, že hrať hry on-line Heroes pozemku - je viac než len hold milovanej milióny «Might and Magic III", je jeho duch a jeho zákony, tu nájdete ešte odvážnejšie a zaujímavejšie stretnutie s mýtickými tvormi tohto tajomného a fantastického sveta.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more