Záložky

Dobyvatelia Eridani

Alternatívne názvy: Dobyvatelia Eridani

Dobyvatelia Eridani online - fascinujúce role-playing hra, ktorá vás zavedie do nádherného sveta fantasy hra, kde tri rôzne preteky sa spojili v boji o miesto pod slnkom.

Pripojte sa do hry Dobyvatelia Eridani pomerne komplikované. Musíte zadať vašu e-mailovú adresu, ktorá bude použitá pre vstup do hry, zvoľte si heslo a vybrať si rasu vašej postavy. Registrácia vyžaduje Conquerors Eridani vybrať medzi militantnými stepných ľudí, hrdých elfov a starostlivé obyvateľom hory. Každá rasa má ako svoje výhody a obmedzenia. V dobyvatelia Eridani on-line registrácia vám umožní vybrať jednu z piatich obrázkov pre vašej postavy, pre každý vkus a farby.

Na začiatku hry dostanete ovládať malú dedinu, ktorá bude základom pre ďalší rozvoj ako hráč. Postupom času budete môcť premeniť v mocné město nielen, ale tiež sa pod jeho kontrolou ostatných stanovíšť.

V hre existujú štyri základné zdroje: jedlo, drevo, kameň a železo. Každú hodinu sa dostanete určité množstvo zdrojov, bude ich počet zvyšovať s rastom a rozvojom svojho mesta. Mesta rôznych rás má svoj vlastný osobitý spôsob vývoja. Všetky budovy, ktoré môžete stavať možno rozdeliť do nasledujúcich skupín: ťažba zdrojov, mestá tvárnenie, vojenské, obchodné, politické a skladovanie.

Každá rasa má svoju vlastnú špecifickú sadu jednotiek. Ak sa úspešne kombinujú svoje výhody a nevýhody doplnok, môžete vytvoriť neporaziteľný armádu schopnú zachytiť všetku okolitú pôdu.

Ak začnete hrať hry on-line pre dobyvateľa Eridani elfskej rasy, môžete zamestnať Druids, vlkolakmi, lesné víly, ostreľovači, kance, jednorožca, zeny tiene. A ako osadníci pripraviť a vybudovať ballista. Ovládanie každej vážnej povahy elfské armáda zvolila staršieho.

Rozhodovanie v dobyvatelia Eridani hrať za horalov, ktoré máte na vašom mieste, ako zrejme vojaci: master kladivo Golema praschiki, kopije frézy, tmavé jazdci drakonoyaschery, trackery, a samozrejme všetkých týchto tvrdých mechanických strojov: stenolomami a trebuchet. Zriadiť nové osady baníkov Advancer a spravuje horskej armády náčelník.

Hra Dobyvatelia Eridani on-line nájdete aj tých, ktorí milujú ducha slobody a cestovanie. Vzhľadom k tomu, že bude môcť začať hrať na stepi. Medzi obyvateľmi stepí si môžete najať bojovníkmi, kopenoschikov, lukostrelci, crossbowmen, stepné jazdci jazdci Khan a hliadky. Medzi technológie stepi radšej katapulty a baranidlo. Leader stepná vojaci je Khan.

Len začal hrať hry on-line Eridani dobyvateľa Určite ste si všimli, že na svete nie je zďaleka sám, otvorenie karty, môžete si prezrieť svoje najbližšie susedov a oceniť ich za nebezpečenstvo a príležitostí profitovať z nich niečo.

Dobyvatelia Eridani online hra, kde je prítomných viac ako tucet rôznych zručností veliteľ vzdelávanie, kavalérie, pechoty, vodca, školenia vojakov, obliehacie zbrane, okamžité vrátenie armáda inteligencie, šancu vyhnúť sa útokom a veľkí velitelia vývoj postáv.

Prihlásený hra Dobyvatelia Eridani je k dispozícii v prehliadači, ale tiež si môžete stiahnuť hru klienta a nainštalovať ho do počítača. Celková hmotnosť herného klienta nie je veľký, ale to vám umožní mierne znížiť spotrebu šírky pásma. Najzábavnejšie hrať Conquerors Eridani veľkú firmu, pretože potom si môžete vytvoriť svoj vlastný herný alianciu, nazvaný klan. Najsilnejšie klany spadajú do Siene slávy hra na hlavnej strane.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more