Záložky

Outland

Alternatívne názvy: Outland

Outland on-line - zaujímavé role-playing hra, ktorá sa odohráva v magickom svete, kde ostrovy vznášať v oblakoch, kde sú tmavé kobky a krásne lesy. Všetky lokality sú plné rôznych nebezpečenstvo, a to pridáva korenie na dobrodružstvo.

Registrácia v Outland hry je nasledujúci. Najprv musíte prejsť Outland registrácii na mieste, a potom sa budete musieť stiahnuť hru klienta získať prístup k hre. V Outlandu, on-line registrácia nie je príliš zložité, a nemusíte tráviť toľko času sa snažia získať prístup k hraniu.

Systémové požiadavky pre on-line hra Outland nasledujúce:

• Procesor - 500 MHz;

• Vnútorná pamäť PC - 128,

• požadované množstvo miesta na pevnom disku - 35MB;

• Grafická karta s podporou OpenGL;

• HTTP pripojenie k internetu rýchlosťou 16kb / s

• nainštalovanú Javu 1.

Je dôležité nezabúdať, že v záujme, aby na to hrať v Outlande je dôležité pre konfiguráciu Java 1. 5. Potrebné JAVA verziu si môžete stiahnuť priamo z internetových stránok hry. Väčšina moderných počítačov spĺňajú tieto požiadavky a môžete ľahko získať prístup k herným Outlandu.

Cesta do čarovného sveta Outlandu, sa stretnete rôzne príšery, ktoré sú rozdelené do 20 tried. Celková suma k dispozícii pre zabíjanie roboty cez stovku. To vytvára skvelú príležitosť pre rozmanitosť a bojové hry, ktorá uspokojí aj tých zanietený túžbu a skúsených hráčov, ktorí preč viac než herné projekt.

Zahrajte si hru on-line Outland potreba rozvíjať svoju postavu. Môžete ho môže čerpať rôzne zručnosti, kombinované v týchto typov: kúzlo, spracovanie, alchýmiu, kushernoe vec zbraň obchod a intelektuálne estétov - šperky. Všetky tieto zručnosti vám umožní vytvárať rôzne doplnky, ktoré robia život jednoduchší pre váš dobrý charakter. Pre výrobu herných objektov a artefaktov použité rôzne materiály, v Outlande majú tiež rôzne triedy. Tieto materiály sú: drevo, koža, kov, prvky, súčasti a drahokamy. Bizarné kombinácie materiálov, spojených zručností a vzorov môžete vytvoriť úžasné veci. Vďaka týmto zábavné združenia hrajú v Outlande je vždy zaujímavé a nikdy nuda.

Zahrajte si hru on-line Outland zaujímavé zbierať rôzne typy položiek. Objekty môžu získať plnením questov, zabíjanie roboty, rovnako ako pri pohľade do zákutí, kde sa môže skrývať poklad. Vďaka špeciálnej vytrvalosti môžete zbierať sady objektov rovnakého typu (napr. v ľadovom vecí, hnevu alebo brnenie set veľký lukostrelec), sa zišli kompletnú sadu, dostanete extra bonus. Celkom v hre teraz vytvoril takmer päťdesiat rôznych sád, ktoré vám umožnia, aby sa stal úžasný a vzácny bojovník.

Outland on-line hra, v ktorej herný priestor reprezentovalo päť čarovných ostrovov plávajúce na oblohe. Všetci obyvatelia nebeských ostrovov patrí do dvoch súperiacich táborov poriadku a chaosu, ktoré sú tiež rozdelené do troch typov: bojovníci, baníkov a tvorcovia. Dosiahnutiu piatej fáze vývoja, budete musieť rozhodnúť, akým spôsobom si bližšie chaosu a poriadku. Len v Outlande existuje toľko rôznych profesií, takže hard-pracovné hráči sú ponechané bez prostriedkov na živobytie.

Outland hry online - to je skvelý spôsob, ako mať dobrý čas a oddýchnuť od každodenných problémov. Čarovný svet Outlande umožňuje plne vyjadriť svoju predstavivosť a rozvíjať predstavivosť. To je zaujímavé a vzrušujúce hra.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more