Záložky

Zabudli ste Rozmery

Alternatívne názvy: Zabudnuté svety

Vítam vás vo svete Forgotten meranie! Tento svet, skrýva rad nebezpečenstiev! Svet plný nekonečných bojov s monštruózne stvorenia tajomná armáda Rift!

Herný Zabudli ste on-line meranie - stelesnenie všetkých najlepšie z hier, ako je on-line kombats! Tento projekt bol prepustený v januári 2008, ale v krátkom čase bolo neuveriteľné slávy a získal rešpekt medzi on-line hráčov. Pripojte sa k nám a nebudete ľutovať!

Prihlásený hra Zabudli meranie plnému napätého kúzlo. Tu mágie a ocele ako celok sú neoddeliteľne spojené! Budeš sa podieľať na neuveriteľné bitky s obrovskými tvormi do boxov a súťažiť v agility s ostatnými hráčmi.

Zahrajte si hru on-line meranie Zabudli veľmi zaujímavé! V tomto svete, nie sú tam žiadne hranice a žiadne obmedzenia, to všetko závisí na vás. Cestovanie a objavovanie starovekých galérie podlahy, bude bojovať s jej obyvateľmi pre podzemné dolovanie diamantov. Rozvoj svoju postavu, vytvoriť svoj vlastný unikátny sadu ostrých zbraní a brnení.

Zhromažďované lojálni spoločníci a ísť opačným portál pre vzácne elixíry, lektvary a úžasných vecí, ktoré budete potrebovať pri meraní herné Zabudli ste.

Play Zabudli meranie a viac vzrušujúce, pretože tu veľké množstvo tried postáv, rôznych druhov príjmov a rôzne herné závislosti. Vaša postava bude môcť zlepšiť situáciu a naučiť sa nové zručnosti.

Zabudnuté meranie on-line, budete nikdy nebudete nudiť vďaka jedinečnému systému nepriateľstvo. Okrem všetkých týchto magickom svete je v neustálom aktualizácii.

Na začiatku hry Zabudol meranie on-line, všetci hráči sú si rovné. Ale rozvíjať svoju postavu, môžete si vybrať, kto bude a aké triedy patrí.

Triedy znakov s celkom sedem. Tento Warriors, Mágovia, nekromanti, kňazi, obchodníci, remeselníci Keepers poradí. Každá trieda má svoje výhody:

• Warriors - kvalifikovaní remeselníci zbrane a brnenia. Členovia tejto skupiny sú silné, agilné a neuveriteľne vytrvalý.

• Magee múdry a inteligentný, sú veľmi silní vo svojom živle.

• nekromanti - to čarodejníci, fascinovaný svetom až za hrob, majú znalosti brutálny temnú mágiu.

• Ale kňazi - svätý trieda, ktorá si kladie za cieľ liečiť a liečiť zo zranenia prijaté v boji. Väčšina skúsených kňazi sú schopné obnoviť charakter, ktorý bol zabitý v bitke.

• Obchodníci rozprávkovo bohatí, môžu získať takmer všetko, čo existuje v tomto svete.

• Problém Remeselníci kováreň zbrane, prácu na staveniskách a banských drahokamy v baniach.

• strážca zákona sú strážcovia poriadku. Chovatelia sledovať dodržiavanie poriadku a nemajú radi tmavé sprievodcov.

Bude preukázať svoju mužnosť a statočnosť v prudkých bojov vznikla pod hlavičkou východu alebo západu slnka v astrálnom vojen ničenia.

Ale tuhý boj nie je limit! Vaša cesta je vo svete, ktorý sa stal miestom neustálych prudkých bojov, nesúci smrť. Miesto pre sily, ktoré sa snažia zotročiť objednať.

Musíte sa poznať, jeho ego a definovať, kto ste: Light? Darkness? Neutrálne? Alebo Bandit? Rozhodnutie pre vás! Možno, že ste - posledné nádeje na víťazstvo v tejto večnej vojne!

Hranie hry online Zabudnuté meraní, stanete sa majstrom smrtiace zbrane alebo za studena-mocný vládca prúdy mágie!

Pripojte sa do merania hra zabudnutá je veľmi jednoduché. Budete musieť ísť na oficiálnych stránkach a vyplňte základné informácie. Po obdržaní listu na Váš e-mail, a potvrdzujúcej žiadosti, budete mať plnú hráčom na zabudnuté rozmere! Nenechajte si ujsť svoju šancu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more