Záložky

Z-WAR zombie sa blíži

Alternatívne názvy: Zombie War, War Z, Zombie War

Dobré hry v štýle "hrôzy", a ešte viac tak sa zombie, existuje niekoľko. Hra Z-WAR-line - jedným z nich. Ak máte túžbu ponoriť do atmosféry, kde sú ľudia infikovaných vírusom zombie mesta bojujú o prežitie, potom ste tu.

Hra je zaujímavá v tom, že môžete hrať ako na prežívajúce mešťanov a zombie. Z-WAR-line hra vás ponorí do sveta, ktorí prežili holokaust - utiekla z tajnej laboratória vírus, ktorý mení ľudí v zombie. Len málo ľudí dokáže odolať vírus, a oni sú jednotní v boji proti infekcii. Online hra War Z prechádza v Reynvud, Anglicko.

Jediné, čo stojí za zmienku - je veková hranica na hry pre tých, ktorí s nezrelú psychiku, ktorá je až do 18 rokov.

Predtým, než budete pokračovať s registráciou, poďme skontrolovať systémové požiadavky vznesené vývojári hry. Online hry Z-WAR nevystavuje niektoré nerealistické požiadavky na počítačových hrách vhodných aj pre kancelárske verziu, ale rýchlosť pripojenia k internetu by mala byť dobrá, rovnako ako nainštalovaný Adobe Flash Player na najnovšiu verziu. Online hry Z-WAR je prehliadač, to znamená, že nevyžaduje inštaláciu na vašom počítači akýkoľvek softvér a spustiť v ľubovoľnom internetovom prehliadači v operačnom systéme Windows.

Pripojte sa do hry Z-WAR nemusí byť potrebné, ak máte účet na sociálnej sieti Vkontakte alebo Facebook.

Ak nechcete, aby zviazať hru so sociálnou sieťou, registrácia Z-WAR Online je veľmi jednoduchá - musíte zadať meno postavy, heslo, e-schránky, dátum narodenia, ukazujú na podlahu, vyberte si frakciu, za ktoré budete hrať ( zombie alebo ľudí), zadajte kód z obrázku.

Budete musieť prijať používateľskú dohodu a prijať pravidlá hry. Registrácia Z-WAR bude dokončená po aktivácii herný účet kliknutím na odkaz, ktorý vám bol zaslaný na zadanú e-mailovú adresu. Po aktivácii, herného účtu, ponorte sa do sveta hier. Postupujte podľa pokynov budú chodiť trochu tréning v novom (zatiaľ), ale vzrušujúcom svete.

Vaša postava bude mať nasledujúce charakteristiky v hre:

• sila

• Obratnosť

• Endurance

• Inteligencia

• Vnímanie

• Charisma

Okrem funkcií, môže hra rozvíjať svoje zručnosti, ako je napríklad:

• Bitka

• Zdravotné

• Inžinierske

• Sociálna

• získať zručnosti

Ak sa rozhodnete hrať hru Z-WAR-line pre ľudí, potom budete mať cieľ - prežiť a očistiť čo najviac územia z nemŕtvych. Môžu stavať barikády, opravy a vytvárať veci, ktoré potom budú použité v boji.

Play byť opatrní, pretože jedia, nakaziť a prejdite na stranu zombie.

Ak budete hrať hru on-line Z-WAR ako zombie, potom sa budete pohybovať hlad a chuť k jedlu a roztrhať mnoho ľudí, ako je to možné. Čím viac ľudí, ktoré jete, tým rýchlejšie sa budú rozvíjať schopnosti vašej postavy, rovnako ako jej úroveň stúpa.

At War Zombies hrať zaujímavé pre každého bez výnimky. Hra má veľa rôznych miestach - niektoré herné plochy - domy s miestností, skladov, voľných plôch a ulíc. Počas boja môžete použiť všetky položky v danej lokalite ako úkryty, ale útulky nie sú zametať zametať.

Keď hráte Z-WAR, tam bude veľa príležitostí, ako nájsť voľné predmety na rôznych miestach - od zbraní, súprav prvej pomoci a ďalšie munície.

Hra má veľmi zaujímavý bojový systém s nepredvídateľnými výsledkami, pretože v bitke kedykoľvek môže zasiahnuť buď svojich spojencov alebo nepriateľa. Avšak, aby spĺňali herné rovnováhu pre útok na prehrávači oveľa nižšej úrovni budete spoliehať v poriadku.

Ste offline, majte na pamäti, že vaša postava môže vykonávať útoky, a on sa bude musieť odraziť nepriateľov v automatickom režime.

V Z-WAR hry je tiež zaujímavé, pretože máte možnosť, zatiaľ čo v dome, na každú stenu opustiť svoje graffiti - správy ostatným hráčom. Táto správa bude umiestnený na stene dva dni.

Tiež je tu špeciálna rádio - "Apokalypsa FM", v ktorom sa môžu tešiť na množstvo melódií, rovnako as počúvať správy od ostatných hráčov o prebiehajúcich bitiek, zaujímavých miestach a miestach, kde môžete profitovať trofeje a zadarmo Co.

Tvárou v tvár ľudí a zombie vás nenechá ľahostajným. Po on-line hry Zombie War nebude chýbať minútu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more