Záložky

Aj feudálneho

Alternatívne názvy: Ya feodal

Prihlásený hra Aj feudálny pán - novinka vo svete MMORPG, vyniká skvelou grafikou a originálny príbeh. Nachádzate sa ponorí do legendárneho sveta statočných rytierov, mocných barónov a veľkých kráľov, lesklé brnenie a stretu mečov.

Pripojte sa do hry som urobil feudálne jednoduchý a krásny. V ľavom hornom rohu kliknite na tlačidlo "Registrovať" a objaví sa pred vami ... Darčekový skutočný diplom s kráľovskou pečaťou. Stačí zadať svoje meno (to je rovnaké používateľské meno v hre), platnú e-mailovú adresu (príde žiadosť o potvrdenie), a potvrďte heslo, znaky z obrázku (captcha). Aj feudálnej Online registrácia vyžaduje len prečítať používateľskú dohodu a súhlas na kontrolu "Súhlasím s podmienkami ... . " Všetko, stlačte oranžovej "Registrácia" tlačidlo v dolnej časti a okamžite dostať do hry.

Pred otvorením tajomné stredoveké krajiny, a celkom slúžka Greta vás vezme na raňajkách kačicu s jablkami. Vychutnával skvelé jedlo, môžete kľudne kontrolovať svoj majetok.

Stretnutie práve začalo!

Áno, ak ste zapísaní v social network GameXP, potom som skontrolovať feudálnej ste zbytočne - ste už v hre! Zadajte svoje užívateľské meno a heslo - a začať hrať hry on-line Aj feudálneho pána.

Najprv budete musieť ísť cez prvé tréningové úsilie. Tu sa zoznámi s menu, herných postáv a typov herných jednotiek a budov, riadenie a základných princípov hry. Aj feudálnej hry online - tento vojensko-ekonomickej stratégie.

Hru začínate v čestný titul Esquire, pod vedením dostane malú osadu - buď mesto, ktoré sa bude rozširovať, zlepšovať a brániť proti nepriateľom.

V hre budete moje, vybudovať, získať odmenu (a dokonca sa od ostatných hráčov v swashbuckling nájazdoch! ) Potraviny, drevo, kameň, rudy a, samozrejme, zlato. To sú hlavné typy zdrojov. Tam je ďalší prostriedok - obytný priestor. Potraviny, napríklad, je potrebné nielen najať nové jednotky, ale aj k udržaniu bojaschopnosti svojej armády. Dokonca aj najväčší a najpôsobivejšie armáda, s nedostatkom potravín oslabuje a bude rozdelená do boja. Počet rezidenčných miest určuje nielen počet svojich predmetov, ale aj ďalšie budovy, rovnako ako úroveň ich rozvoja. To predstavuje dôležitý zdroj, ako ste možno uhádli, domy. Ďalšie zdroje ťaží v špeciálnych budovách. Jedlo - na farme, ktorá chráni voľne žijúce strašiak v sombrero krvavo červenej.

Strašiak je veľmi účinný proti roľníckych zlodeji, ale k ničomu proti povyšující vrany. Ale nebojte sa, invázii hordy hrozivým Carcano nie ste ohrozených ... Zatiaľ. Jednotka "vrana" ako magické ochrany pred ním budú realizované v ďalšej verzii hry.

V mojom produkciu železnej rudy na píle - drevo, kameňolomu - kameň. Gold vám dane z roľníkov a obchodu. Každá budova má úroveň rozvoja, ktoré môžu a mali by byť lepšie. Čím vyššia úroveň, tým viac prostriedkov sú extrahované. Barn stačí ukladať prostriedky, pretože všetko, čo sa tam zmestí, "zmizne" nehanebne. Veterný mlyn vo zvyšovaní produktivity hospodárstva. V pokladnici uložený zlato a schovať budete skrývať svoje bohatstvo z lupičov.

Aj feudálnej on-line hra má veľmi rozvetvená, ale intuitívne vývoj stromu. Ak chcete stavať baraky, čo potrebujete, domov a stajní je potrebné do kasární. Väčšina budov budete stavať, robiť školenia misií.

Mimochodom, výstavba budov a nádherne detailné animovaný, ukazujúci vnútro starých budov s veľkou presnosťou a podrobností, zatiaľ čo hra nie je pomalý a buggy aj na najslabších počítačoch.

V prípade potreby, môžete tiež klásť otázky v chate hry, a dokonca aj vybrať svojho Majstra.

Radnica - je riadiacim centrom vášho mesta, tu si budovať a spravovať svoje domény. Vyššia úroveň radnice - viac zlata a rýchlosť výstavby budov.

Obchod a môže zdieľať zdroje na trhu.

Vo námestí budete zdvihnúť vlajku a viesť armádu proti nepriateľovi, ísť do bitky režime hry. Kasárne, stabilný a dielňa bude slúžiť pre prenájom bojových jednotiek. Postaviť múr, dáte svoje mesto do opevneného hradu.

Palace - vrchol vývoja stromu. Tu máte k dispozícii najvýkonnejší jednotky - aristokratov potreba zachytiť nepriateľské hrady, rovnako ako zvedov a zvedov.

Vojenské hry som feudálnej on-line rozdelená do ôsmich základných typov. Mercenary - základná bojovník, nie je príliš silný, ale lacné v najímanie a veľmi užitočné pri prepadnutí nepriateľa. Šermiar - univerzálny a Spearman kopáč - dobré pre ochranu. Archer sa rýchlo pohybuje rýchlo napadne, vyžaduje málo zdrojov, ale zle chránení. Vylepšená verzia Archer - Marksman. Trooper je dobrý pre útok, a rytier - najsilnejší bojovník a univerzálne, ale aj najdrahšie. Avšak rytierska statočnosť nedovoľuje niesť korisť. Pri obliehaní nepriateľského hradu, budete výrazne pomôže RAM a katapult.

Pre efektívnejšie, zaujímavejšie hrať hry on-line Aj feudálnej pán mal najať niekoľko ministrov. Minister vojny urýchliť trénovať vojakov, minister hospodárstva - ťažba zdrojov a minister inteligencie stačí odhaliť nepriateľské špehov a spravodajské tajné cesty, zrýchľuje pohyb armády.

Prenájom ministrami, rovnako ako navštíviť obchod a zbrojnica môžete kliknutím na ikonu v podobe Premium Crown.

MMORPG Aj feudálny pán je koncipovaný ako jeden, a tím zároveň môžete prehrávať tisíce účastníkov.

Prvé questy budete chodiť sám, postupne zvyšuje svoje skúsenosti a dať nové tituly.

Ale výcvik dokončený a môžete začať hrať naozaj som feudálnej. A potom samozrejme Víťazom je ten, kto má najväčšiu tím, ktorého odbor je lepšie organizovaná, kto vlastní víťaznú stratégiu.

A boj, prieskum, obchod, nie sú tak jednoduché, ako vo vzdelávacích úloh. Majú svoje vlastné pravidlá a múdrosti, body a výpočty. A tu budete veľmi zvláštne hra kalkulačka.

Stehy rukopisy historik Bertrand Sanders vám otvoriť vzrušujúce a tragický svet stredoveku, kedy sa do hlbín temného stredoveku, od krvavého chaosu a barbarstva bolo prvé mocní páni. Stovky rokov fragmentácia a nekonečných vojen zmenil krátky oddych panovania mocného a múdreho kráľa, ktorý zjednotil silu a mazaný z kontinentu väčšina zo zeme pod jeho vládou.

Grand Palace, a zdalo sa, že podporu večný symbol mieru a prosperity.

Ale králi sú smrteľní, a ich potomkovia nie sú tak múdri. A v brutálnom boji o koruny kráľovstva, rozorvané chamtivý barónov a znovu prísť storočí feudálnej rozdrobenosti, kedy väčšina zemianskej zúfalo bráni svoju pôdu a životy obyčajných roľníkov bezcenné.

Pero vykĺzne z unavené ruky, hlavu naklonil ťažko kronikár. Svet bol opäť ohrozený chaosu temna. Stovky feudálnych pánov bojujúcich medzi sebou, pretože tam nie je žiadny majster, môcť ohnúť na jednej vôle. Rýchlo zosilnené steny hradov, zhromaždiť obrovskú armádu žoldnierov a násilníkov, obyčajní ľudia sa pripravujú na najhoršie.

Kto sa zdvihnúť transparent nad Elmerhollom, starobylé hlavné mesto kráľov, ktorý sa stane nový monarcha?

Sila alebo šikovný, alebo armáda statoční bojovníci obratné diplomaciu vám pomôžu hrať a feudálnej pán som vyhrať hlavnú cenu - kráľovskú korunu starobylého klanu Elmer.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more