Záložky

Xterium

Alternatívne názvy: Xterium

Herný Iksterium je vzrušujúca počítačová hra, v ktorej môžete hrať zadarmo prostredníctvom internetového prehliadača.

Herný Xterium registrácia je k dispozícii pre mnoho užívateľov. Aby ste sa mohli zaregistrovať do hry musíte zadať Xterium

1. Vaše užívateľské meno.

2. Vaša e-mailová adresa.

3. napísať svoj unikátny heslo pre hru.

Na začiatku hry je nutné stanoviť Iksterium on-line zdrojov o nákupe na ich planétu. K tomu musíte postaviť bane kov, kryštál a deutérium. Kovové a krištáľové bane by bolo dobré, aby súčasne tvorí, takže je potrebné dávať pozor, aby ich úroveň bola stále rovnaká.

Deutérium Synthesizer Musíte byť na rovnakej úrovni ako ostatné dole. Alternatívne, v prípade, že peniaze, ktoré ste nedostatočná, je potrebné, aby ju udržali na úrovniach nižších ako 5.

Pre spustenie hry musíte hrať Xterium vybudovať výskumné laboratórium na štúdium na základný výskum. Ak chcete začať musíte preskúmať nasledujúce výskum:

1. Špionáž - táto štúdia, ktorá je na tretej úrovni hry. Najlepšie je preskúmať astrofyziku.

2. Energetické technológie je na úrovni 12. Musíte energiu neustále. Energia, ktorú treba na mnohých úrovniach pre rôzne úlohy.

3. Jet engine nachádza na úrovni 6. Jet engine budete musieť stavať lode typu BT a MT. Je potrebné vyplniť, že zdroje budú jednoduchšie, aby sa rabovania. Ťažšie bude získať prostriedky z vlastných baní.

4. Výpočtová technika je na úrovni 10. Potrebujete továreň nanity bez neho nemusíte robiť veľa.

. 5. Astrofyzika sa nachádza na úrovni 15.. Čoskoro v hre budete musieť pumpovať až 15 úrovní. Potom budete rozvíjať žiaduce úroveň 25.

Play Xterium musíte sa najprv na jednej planéte. Čoskoro v hre budete mať svoju planétu. Táto planéta je vždy pre vás bude hlavné. Nemôžete odstrániť túto planétu.

Musíte neustále vybaviť túto planétu. Môžete sa na neho, napríklad stavať Technopolis. Potom budete musieť postaviť loď kolonizovať.

Herný Xterium on-line, potom sa budete musieť zapojiť v kolonizáciu. Ak to chcete, budete musieť hľadať planéty s najväčším počtom planét, nachádzajúcich sa v blízkosti.

Môžete mať maximálne štrnásť kolónie. Kolónie môžu byť, na rozdiel od odstránenia hlavnej planétu.

Ďalšou výhodou hry je teleportácie planéty. Keď sa teleportuje planéty podliehať určitým obmedzeniam. Teleportácia prejsť veľmi rýchlo. Teleportácia z mesiaca pre všetkých hráčov je nemožné. Tiež nemôžete teleportovať do svojho alebo inú planétu s akoukoľvek misiu.

Xterium hra, ktorá bude apelovať na fanúšikov vesmíru a neuveriteľnú zábavu. Doprajte si nezabudnuteľné chvíle s hrou Xterium!

Hrať spoločne so svojimi priateľmi, zdieľať ich so svojimi emóciami!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more