Záložky

XNOVA

Alternatívne názvy: XNova on-line

XNOVA on-line je populárny hry pre prehliadač v stratégii CIS v žánri vesmírnych vojen. Hlavná činnosť v XNOVA on-line je kolonizácia nových planét a galaxií. Priestor a rozptýlené, že galaxie systémy a planéty potrebujú silnú Pán schopnosť kombinovať ich do jednej ríše. Teraz si môžete vyskúšať sami v ťažkých vojenských záležitostí v prevažnej bez hraníc priestoru.

Ak chcete prehrať XNOVA on-line vyžaduje registráciu v hernom XNOVA. K dispozícii tiež XNOVA registrácia prostredníctvom účtov v @ mailom. ru a sociálne siete VKontakte. V opačnom prípade budete vyzvaní k vyplneniu základnej Registrovať XNOVA. Do príslušných polí zadajte svoje údaje: e-mail, nové heslo a potvrďte, že ste skutočná osoba a nie robot. Po prečítaní a súhlasí s pravidlami a základnými ustanoveniami aktivovať svoj účet v hre prostredníctvom e-mailu a on-line hry XNOVA otvorené pre vás.

Po registrácii si musí zvoliť jednu z vesmírov (servery) XNOVA on-line, kde máte k dispozícii je daný jednu planétu. Avšak, aby takže sa mýliť, na prvý pohľad, štedrý dar. Po prvom hrať hry on-line XNOVA začnete prakticky neobývaný a nerozvinuté planéty. Budete spýta veľa úsilia a schopnosti vodcov musieť pripraviť tento neobývaný kus kameňa do skutočnej vojenskej základne. Tiež nezabudnite o ekonomike a vedeckého výskumu. Neváhajte vykonávanie uvedených podmienok, vytvoriť silnú armádu pre útočných a obranných akcií.

Nenechajte sa sústrediť na štartovej planéty, pretože úspešne hrať XNOVA, musíte mať kočovníkov spôsob života a kolonizovať nové planéty. Byť sám ako skúsený diplomat. Priložte ziskové spojenectvo, vyhlasovať vojnu, uzatvárať lukratívne obchodné dohody s ostatnými hráčmi.

Pokračovanie hrať hry on-line XNOVA a spáchania vojnových využíva stávania strany zákulisí boja. Vytvorte hustú sieť intríg a sprisahania vo vesmíre XNOVA. Správne plánuje všetky svoje machinácie, budete vytvárať čo najlepšie podmienky pre budúce bitky s vašimi nepriateľmi. Vstup do Aliancie so silnými hráčmi a sám sa stal silný. Uzatvorte dohodu o obchode a pripraviť vaši nepriatelia možnosť získať potrebné zdroje pre rozvoj. Ale buďte opatrní, pretože ostatní hráči sú schopní rovnaký. Sú to ľudia, rovnako ako vy. Preto starostlivo vybrať si pre seba dôveryhodné priateľov a spojencov, aby sa stal obeťou sprisahania.

Diplomacia XNOVA on-line nie je pikantné korenie vo veľkej mise, a to jedným z najdôležitejších prvkov. Nezabudnite, že v boji proti mocným nového nepriateľa, môžete nájsť spasenie je vyhrať nad starým nepriateľom slabšie.
Select kozmickej lode, ktorá poskytuje online herné XNOVA, nechajte radi všetci fanúšikovia taktiky a stratégie. Vyberte si sami, máte vhodné taktiky boja. Práca z ničivé nájazdy na zlé planéte, alebo postupne, s minimálnym ničenia rozšíriť ste vytvorili ríšu. Každá bojová jednotka v hre má svoje vlastné silné stránky a aplikácie. Preto, princíp "viac - tým lepšie" tu neplatí. Starostlivo voľte lode vo vašom vozovom parku. Iba silný, všestranný armáda viedla o dobrej taktiky možno vykonávať aj tie najzložitejšie úlohy s minimálnymi stratami.

Dial vo svojich najlepších armádnych dôstojníkov, ktorí poskytujú všetky druhy kozmických bojových bonusov z palebnej sily na rýchlosti letu. Tiež s nimi môžete vykonávať celý rad úloh, ktoré hádže hru a získať užitočné bonusy.
Policajti potrebné pre správu vozového parku priestoru vám rôzne bonusy, ktoré vám pomôžu rozvíjať bojovú silu lodí. Môžu byť tiež užitočné vykonávať celý rad úloh, ktoré sa hojne vyskytujú v hre. Ich výkon vám prináša užitočné bonusy.

Nemožno meškanie! Možno, že niekto iný už zaregistrovaný XNOVA on-line a začal hrať, vytvoriť si vlastný napoleonskej plány. Ale to je príliš neskoro! Zbierajte svoj vozový park a začať hrať hry on-line XNOVA.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more