Záložky

XCOM: Enemy Unknown

Alternatívne názvy: XCOM: Enemy Unknown

Väčšina veľký strach pre každého človeka na Zemi - neznáme. Nepreskúmané parazity, cudzinci, zombie - to všetko za stáročia desí ľudí. Hra XCOM: Enemy Unknown ponúkol jeho vlastnú verziu ľudského konfliktu a neistoty. Alebo, presnejšie povedané, ľudstvo a cudzie monštrá. Aj napriek skutočnosti, že herné vývojári používané už známe metódy a je známe, že mnohí od detstva legiend, prehľad projektu nebol rozmaznaný. A okrem toho, predchádzajúca tvorba XCOM bol prepustený tak dávno, že väčšina hráčov bezpečne zabudnúť.

Okamžite fanúšikov hororu fantázie, duša nie je obmedzenie hospodárskej projektov, ako XCOM, by mali byť varovaní, že XCOM: Enemy Unknown pc - to nie je pokračovanie známych hier, a jeho reedícia. V skutočnosti, to vysvetľuje fakt, že hlavní hrdinovia, ktorému nerozumiete väčšina Zdalo sa, že známa po celom svete vecí. Preto dôrazne odporúčame, aby aj tí hráči, ktorí sa cítia byť pre v tejto hre, pred odchodom do čela hrateľnosť, vychádzkové vývojári navrhovaný "základný výcvik."

Ak chcete spustiť hru, budete potrebovať XCOM: Enemy Unknown k stiahnutiu. Dnes to môže byť vykonané rýchlo a ľahko pomocou torrentov. Tiež sa uistite, že máte na mysli, existuje pár alebo tri vhodné zdroje. Chystáte sa do projektu, sa dozviete, že schôdzka pozemšťania s cudzími návštevníkov nešiel na plánovaný scenár - zahájil medzi galaktickej vojny. Hlavným cieľom nepriateľa - niektoré organizácie XCOM. Posledný je obrovské množstvo z najlepších bojovníkov na zbrane, ktoré využívajú najmocnejšie zbraň.

V XCOM: Enemy Unknown misie sebemenší vyzerať tak realisticky, že v určitej dobe budete pristihnete, si myslel, že strach vám vkradne naozaj. Jednou z významných zmien vykonaných v novom projekte, môžeme predpokladať, že zrušenie akčných bodov. Triedy však zostal nezmenený

1. V kulometčíci sú schopné účinne zastávať pozície nepriateľov.

2. Vojaci podporu pomoci spoluhráčov v každej hodine núdze.

3. Stormtroopers je silný a pohyblivý.

4. Ostreľovači sú schopné zasiahnuť ciele aj z najodľahlejších vzdialenosti.

Pokračovať naše XCOM: Enemy Unknown preskúmanie by mal byť príbeh o obleku s vstavanými motormi. To umožní oblek pre pohyb medzi miestami s rýchlosťou svetla. Výkonný brnenie spoľahlivo ochráni pred guľkami nepriateľov, a od toho, ako vyzerá maskovacie prevlek kritiky. Mnoho hráčov bude mať radosť, že projekt bol nakoniec realizovaný viac či menej úspešný systém azylových domov - Tento nedostatok dlhých trápi fanúšikov hry.

Pripravte sa, že niekedy nepriatelia môžu útočiť v skupinách - a to najviac pohľadný pohľad. Aké prekvapenie ste lepšie pripravení na projekt môže byť videný v zostavené pre XCOM: Enemy Unknown video trailer! Z filmu sa dostanete informácie o všetkých vykonaných zmien a výhody.

 

XCOM: Enemy Unknown