Záložky

XBlaster

Alternatívne názvy: IksBlaster

XBlaster on-line - bez návyková online hra, v ktorej hráč bude zúčastňovať gladiátorských bojov o Furs (mechanické roboty).
Prihlásený hra XBlaster k dispozícii v každom modernom prehliadači a inštalovať ďalšie herné klient nie je nutné.

Všetko, čo potrebujete, je zaregistrovať v hre XBlaster:
v oblastiach registrácii zadať meno (krstné meno), heslo, e-mail, vyberte herný server, zadajte dátum narodenia a registračné číslo (ak existuje). Potom súhlas s pravidlami hry a tento Registrácia XBlaster skončil. Teraz môžete začať hrať hry on-line XBlaster.

Na začiatku hry hráč je vyzvaný, aby si vybrať jednu z 3 mechanických mechov. Každý z nich je jedinečný svojím vlastným spôsobom:
1) Ranger - okrem štandardných zbraní, má zips a iónové delo. Existujú aj špeciálne funkcie - dvakrát manévrovateľnosť.
2) Defender - okrem štandardného vybavenia, má laserové a pulzné zbrane, a jeho "zlatým klincom" je dočasná nepreniknuteľný ochranný štít.
3) Hunter - je individuálna zbraň, ako high-rýchlosti zbrane a plazmové zbrane, okrem toho, že ešte stále má čip, ako vyhľadávacie raketa, ktorá sleduje svoj cieľ poraziť.

U štandardných typov zbraní: na začiatku každého Fur má vo svojom arzenáli cirkulárky pištole a granátomet.
Voľba sa zaujímavým, aby hráč si bude myslieť dvakrát! Akonáhle výber sa vykonáva, môžete skúsiť ich kože v práci, spočiatku to bude normálne prácu pátranie. Na dokončenie hráčov úverov a unikátny hra meny "zručností." V zbraní bude vybaviť svoju kožušinu v boji, a potom aktualizovať vybrané zbraň v hangári.
Tu je zoznam všetkých vojnových zbraní, ktoré sú k dispozícii v hre: Okružná píla, pištole, granátomet, Mina, Lightning, laser, guľomet, plameňomet, Blast Wave, Rocket, Ion Cannon, pulzný zbrane a plazmové zbrane. A potom tam sú stimulanty, ktoré po určitú dobu zlepší určité črty kožušiny.

Pre kontrolu kožušiny: ovládanie je tlačidlo so šípkami na klávesnici pre pohyb, Ctrl a Space - strieľať.
XBlaster on-line hra má arénu - to je obmedzené miesto súčasne je traja hráči. Hlavnou úlohou je - zabiť dvoch nepriateľov. Môžete si vybrať, plné nepriateľov, ktorí neboli zranení v bojových stretnutí, a môže byť zákerne zakrádajú za rohom a povrchová úprava je zranený.

Zahrajte si hru on-line môžete XBlaster pomocou teleport, on zachráni pred príliš silnými súpermi, alebo v prípade, že srsť je veľa rozbité. Teleportation sa vyskytuje na inom mieste. Len do prístavu, musí ešte dostať, ale nie vždy funguje ...
online hra XBlaster nemá klanu systém, ktorý ho odlišuje od ostatných hier tohto vývojový tím Bigpoint, pretože individuálne hra ...

V XBlaster, každý mesiac hrá jackpot 10.000 eur. Takže, hrať IksBlaster bude dvojnásobne zaujímavé!

Čo iného môže byť pridaný, je fakt, že hra má vysoko kvalitnú 3D grafiku, ktorá zanecháva príjemný dojem na hru. Som si istý, že to bude zaujímavé hrať XBlaster v každom veku, ak je vášeň a túžba byť veliteľ mocného vojenského stroja. Počas hry sa hráč zoznámi s mnohými zaujímavých misií, súboje, turnaje a dokonca aj z ďalších zaujímavých herných prvkov, ...

Všetko, čo vás oddeľuje od týchto vzrušujúcich udalostí, XBlaster je registrácia. Netreba dlho premýšľať, že je čas, aby sa pokúsila ruku v bitke, riadiť vojnový stroj z budúcnosti!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more