Záložky

Xatrium

Alternatívne názvy: Ksatrium

Game Xatrium: nové, je to len zabudnuté old

С od chvíle, kedy bola v roku 2013 predstavená prehliadačová hra DuncanConroy Xatrium, niekoľko stotisíc účastníkov, priťahovaných nezvyčajnou grafikou a sprisahaním sa podarilo usadiť sa tam. Všetko vyzerá neprirodzene, zvláštne a dokonca aj staromódne vzhľadom na súčasné populárne realistické typy počítačových herných produktov s podrobnosťami o všetkých detailoch.

.Tento pocit, že svet tejto hry je postavený na starých technológiách, keď vývojári ešte nemali moderné schopnosti. Ale to sa deje s úmyslom, čo je vrchol hračiek, takže sa neprekvapujte, ak vidíte ploché krajiny spolu s trojrozmernými, trojrozmernými prvkami. Keď začnete hrať Xatrium, nezaznamenáte žiadne problémy s ovládaním, ku ktorému dochádza: myšou, šípkami / WASD

Obnova z ruiny

História sa rozvíja v povojnovom meste. Vojna, ktorá zomrela, bola strašná, v ktorej ľudstvo využilo všetky obrovské zbrane, ktoré malo. Keď stratili ostražitosť a obozretnosť, ľudia sa vyhladili a teraz sa len málo ľudí, ktorí prežili, pokúša napraviť túto situáciu. Kedysi dostupné zdroje sa stali zriedkavými a nie je možné ich obnoviť tak rýchlo, ako predtým.

ľudia sa zjednocujú, zjednotení jednou nešťastím, ale existujú aj tí, ktorí sa stále pokúšajú ovládať zostávajúce bohatstvo na vlastnú päsť. To znamená, že konflikty nie sú vyčerpané, ale prešli do novej fázy. Počas prestávok medzi strelami sa pokúša obnoviť zariadenie a ľudskú rasu. Musíte prejsť všetky skúšky a prevziať kontrolu nad zvyškami zdrojov, oživiť svet.

Užite silu robotov. Musia byť vylepšené a vybaviť ich novými príležitosťami, inak nepriateľ nemôže byť porazený. Rôzne úlohy pomôžu rýchlejšie dosiahnuť hlavný cieľ, pretože sa hromadia skúsenosti a zručnosti.

Technológia, boji a schopnosti

Pri produktívnejších misiách sa zjednocujte v skupinách. Sú to ľudia, ktorí majú registráciu za Xatriom - proces je jednoduchý, ale veľmi užitočný, pretože vám umožňuje pokračovať v prerušenej udalosti od chvíle, keď odídete. Zabezpečuje tiež, že nikto, okrem toho, že môžete ovládať hru bez toho, aby ste vedeli prihlasovacie heslo.

Zamestnáte sa na bojové vozidlo, ktoré budete môcť postupne vylepšovať, modernizovať. Aktualizácie sa zobrazujú na každej nasledujúcej úrovni, ale aby ste sa k nej dostali, musíte presne dokončiť úlohu. Napríklad zničte nepriateľské lode a zhromažďujte 100 XP. Na každej úrovni sú misie rôzne, a preto je vždy zaujímavé, čo vás čaká ďalej.

Medzi arzenál technológie pre vytváranie hráčov k dispozícii:

  • Plošiny: pásové, kolesové, chôdza
  • Zariadenia pre ne: lasery, plazmové pištole, koľajnice
  • Náhradný motor
  • Zmeniť farbu v ktoromkoľvek z 30 odtieňov prezentovaných

Ak spustíte svoje dieťa na slobodu, povedzte ho cez konkrétnu džungľu, aby ste hľadali nepriateľa. Niekedy vás nájde sám a potom sa z boja nedostane.

Režim pre viacerých hráčov nie je nič iného ako priamy kontakt s ostatnými prehrávačmi Xatrium iPlayer. Spoločne a spoločne budete s najväčšou pravdepodobnosťou dosiahnuť svoj cieľ, získať potrebné body a bonusy na ďalší pokrok. Samozrejme, existuje možnosť jedného hráča, ale len do určitej miery. V režime PvE nie je možné poraziť niektoré príšery, dokončiť misie, a preto prejsť úroveň, ktorá je určená len pre kolektívne akcie.

Te, ktorí sú zaujatí budúcimi dobrodružstvami, môžu pokračovať v registrácii a vývoji virtuálneho priestoru.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more