Záložky

World of Warships

Alternatívne názvy: World of Warships

World of Warships Klient stratégie

Besplatny MMO strieľačka vojenské subjekty, ktoré umožňuje účastníkom búrlivých udalostiach zo začiatku dvadsiateho storočia, pustiť sa do vzrušujúce cestu. Táto hra je pokračovanie slávnej série od Wargaming spoločnosti. č. Tu budete musieť spravovať veľa lodí a tu a tam uviaznu pri stretoch medzi skupinami hráčov. Veľký epická bitka zapôsobil aj skúsených používateľov. Ak chcete vyborot prvenstvo medzi hodných oponentov, musíte starostlivo vyvinúť taktiku šikovne plánovať každý krok. Nezabudnite, že v tomto nepokojnom svete môže byť čokoľvek a sprievodnými útoky a náhle pascu a otvorené násilné strety. Je nutné vykonávať veľkú odvahu a vynaliezavosť, rovnako ako múdry vodca veľké flotily vojnových lodí. Poď! Tie čakajú na zaujímavých akcií!

Dlya hrať vo World of vojnových lodí musí počítač spĺňať nasledujúce minimálne systémové požiadavky:

  • operatsionnaya Windows 2000 / XP / Vista / 7,
  • protsessor 2. 2 GHz
  • Úroveň
  • videokarta GeForce 7600GTili ATIX1600;
  • Screen
  • rasshirenie 1024, výška 720 pixelov;
  • ne menej ako 2 GB RAM.

World of Warships vás vezme na morskom priestore. Avšak, ak už máte účet u jednej z Wargaming projektov. net, znovu vytvoriť to nie je nutné. Môžete ísť s existujúcim účtom. Ale inak to má zatiaľ naplniť niekoľko riadkov: meno hráča, heslo, e-mailovú adresu. Majte na pamäti, že pravidlá hry World of vojnových lodí musíte súhlasiť úplne. Vzhľadom k tomu, že ste sa stali legitímne obyvateľov neuveriteľné celom svete by mali byť oboznámení s jej hlavnými prvkami. Voľba hráči k dispozícii rôzne lode. Líšia sa palebná sila rýchlosť, brnenie a silu. Bude prístupná do takých tried:

  1. avianostsy - majú schopnosť poskytovať vzdialenú podporu zo vzduchu. V tomto ťažkom úlohe im pomáha početné odkazy na palubu lietadla;
  2. kreysery a bojové lode - odlišný výkon a hmotnosť. Môžu sa pochváliť priamy zásah smrtiace salvy. Niet divu, že sa bojí dokonca najlepších lodí;
  3. esmintsy - malá veľkosť, svižné lode, ktoré sú veľmi účinné pri skupinových útokov. Ani súper nebude stáť konfrontácii s nimi, nenosia sa zároveň do kaplnky.

No Nemyslíte si, že nepriateľ môže byť porazený pomocou ľubovoľného jeden typ lodí. Iba spolupráca so spojencami je kľúčom k požadovanému výsledku. Tie, podľa poradia, by mali byť vždy správne riadiť oddeleniach lode. Ako sa hovorí, jeden za všetkých a všetci za jedného! Pomôže váš tím získať víťazstvo, skúsenosť je opojný pocit úspechu! Každý z nich je označená vašej čestné uznanie. A to znamená, že vaša budúcnosť je doslova vo vašich rukách! Čím bohatší ste, tým väčšia bude môcť dovoliť. Po zlepšení lodí je drahé, a nákup ďalších modulov vždy nalial veľa peňazí.

World of Warships hrať budete na rôznych bojových mapách. Územie hry siaha od pobrežia severnej Európy o autonómnej oblasti Tichého oceánu. Verte mi, budete tam, kde hýri! Vrcholom je hrateľnosť a meniace sa poveternostné podmienky. Budete musieť naučiť prispôsobiť sa rôznym kurzy, a ak svieti slnko na obzore - takže to je ďalší dôvod, prečo užívať života! World of vojnových lodí poteší používatelia dynamiku udalostí, krásne realistická grafika, jednoduchú správu, schopnosť vybrať najvhodnejší štýl hry. Pozrite sa sami výhody tejto skvelej hre! Nech hra vám veľa príjemných pocitov!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more