Záložky

World of Warplanes

Alternatívne názvy: WORLD OF varpleyns, WOWP, slovo varpleyns

Svet z Vojenské lietadlá on-line - browser-based multiplayer hra vojenských predmetov, udalosti, ktoré sa rozkladajú v reálnom čase. Tie sú prepravované v nepokojnej doby druhej svetovej vojny. Company Wargaming . Vlastná , tvorca projektu, poskytuje užívateľom skutočne pohlcujúce MMO strielačka, ktorá sa venuje letectvo 30. - 50. rokov. Sedieť za volantom železných vtákov, budete sa podieľať na veľkých bitiek, ktoré sa vyskytujú vo vzduchu. Nemôžete použiť rovnakej rovine, a celé stovky. Aj keď každý z nich má svoje vlastné črty, zbrane a schopnosti. Naučte sa riadiť rôzne typy lietadiel, a hra WOW bude hrať pre vás všetky farby. Budete po všetky šance vyhrať prevahu v hustej neba!

Pred prehrávaním Svet z Vojenské lietadlá , musíte zaistiť, že váš počítač spĺňa nasledujúce minimálne systémové požiadavky: Operačný systém Windows [_2_ ] XP , Vista , 7, procesor ( CPU ): 2. 2 kompatibilita GHz DirectX 9. 0 c , grafika GeForce 7600 GT alebo ATI X 1600, rozšírenie 1024, výška 720 pixelov a 2 GB pamäte RAM. Dostať sa do historických dobách vám pomôže Svet z Vojenské lietadlá registrácia. Vytvoriť účet nie je ťažké. Stačí len vyplniť do niekoľkých oblastí: meno hráča, e-mailovú adresu, heslo, heslo opakovanie, znaky z obrázku. Majte na pamäti, že skutočnosť, že vytvorenie účtu, súhlasíte s podmienkami tejto zmluvy.

Takže ste začali Svet z Vojenské lietadlá hrať a, samozrejme, naozaj zaujímalo, čo je to, čo. Budete vyzvaní k výberu zo štyroch tried vozidiel. Tento jediný motorom bojovníci (ľahké, efektívne v šarvátkach), stíhacie dvojmotorový (ťažký, veľmi nebezpečné, so silnými zbraňami), útok (známy ako lovci pozemné ciele), a nosič na báze bojovník (strednú cestu medzi svetlom a ťažkých stíhačiek). Tí všetci majú jedinečné vlastnosti, ktoré majú niekoľko možností zbraní, a môže správať odlišne v boji. Cítiť sa viac a viac nových lietadiel, a to vedúci veľmoci - to bude štekliť neopísateľnú radosť! Potom, čo si vybrať, mali by ste pripojiť jeden z tímov. Hráči sú rozdelení do dvoch tímov bojovať medzi sebou. Okrem toho, každý tím má pozemnú základňu. Jedná sa o zničenie nepriateľských základní bude znamenať víťazstvo. Úspech je poznačený akruálne skúseností a úverov, ktoré sú potom používané podľa svojho uváženia. Napríklad, štúdie o novom obale alebo prídavných modulov.

Game World Vojenské lietadlá vyžaduje konštantné čerpanie svoje operených priateľov. Po všetkých zariadení je rozdelený do úrovní. Takže začnete s hrateľnosťou hangári, kde lietadlo stojí za prvé tri úrovne. Áno, už sa snažia riadiť ich prvý, možno primitívne lietadla, budete cítiť, ako rýchlo sa prenáša hrateľnosť. Ale to všetko legrace ešte len príde! Môžete začať veľmi rýchlo. To stačí k štúdiu pár trikov, ako bojovať za rovnakých podmienok s hroznými nepriateľmi.

V kroku PTA navrhol režime "Excellence". Ale to nie je limit a nakoniec sa vývojári budú snažiť, aby vás prekvapí tým, že pridá nové režimy. Takže v blízkej budúcnosti sa chystá spojiť zaujímavý mód s názvom "Klub", čo znamená, podpora skupinové roboty bombardéry na cieľ. Je to všetko o vyhliadkach pre každého užívateľa, do tej doby, pokiaľ ste len začiatočník, bude absolvovať špeciálne školenia režim.

Herné Svet z Vojenské lietadlá mohli by ste mi prosím nekonečne dynamické bavte prenasledovanie nepriateľa, rýchle, horúce bojov a obrovské množstvo dostupných lietadiel. Hodnotiť to všetko ocenia! Nechajte hra prinesie len pozitívne emócie!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more